Atrakcje i wycieczki

Kraj pilzneński

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kraj pilzneński – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Kraj pilzneński: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kraj pilzneński? Kliknij tutaj.

Kraj pilzneński: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 90 opinii

To była bardzo interesująca trasa obejmująca cały proces produkcji piwa. Obejrzeliśmy różne budynki, a procesy zostały wyjaśnione w bardzo interesujący i różnorodny sposób, np. Diagramy, filmy, zdjęcia, wykresy ścienne, a także oczywiście bardzo interesujący przewodnik. Kilka razy eskortowano nas autobusem i zabrano do kilku budynków po drugiej stronie ogromnego terenu. Skończyliśmy spacerami po piwnicach, gdzie widzieliśmy piwo warzone w tradycyjny sposób w ogromnych otwartych beczkach, a potem wszyscy otrzymali bardzo orzeźwiający kieliszek!

Bardzo fajna wycieczka. Jedyne, co mi się nie podobało, to kiedy próbowaliśmy zjeść obiad w Na Spilce na terenie posesji. Miejsce było 2/3 puste i nie usadziliby nas, bo powiedzieli, że przyjeżdża 120 osób. Było więcej niż wystarczająco miejsca dla 120 plus 3 z nas. Podczas tej trasy chwalili się nawet, że była to największa restauracja w Czechach.

Great experience! Wonderful travel guide! Low price, only 250 CZK with a travel guide who tells you everything about brewery. Amazing beer at the end of the trip. Highly recommend it for friends and family and also as a gift.