Atrakcje i wycieczki Krabi

W bramie do wysp Morza Andamańskiego czekają na Ciebie słońce, snorkeling i malownicze parki narodowe.

Krabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Krabi? Kliknij tutaj.

Krabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4923 opinii

Naprawdę fajna wycieczka! Zgodnie z zapowiedzią, punktualnie o 8 rano zostaliśmy odebrani z hotelu przez sympatyczną panią i zawiezieni do punktu wyjścia. Miałem bardzo miłego przewodnika, który mówi zrozumiałym językiem angielskim. Niestety, Maya Bay była zamknięta, ale biuro podróży nie może nic na to poradzić, w opisie napisało również, że może tak być, ale zostało to zrekompensowane licznymi innymi zapierającymi dech w piersiach miejscami. Lunch w formie bufetu był pyszny, a pomiędzy nimi była woda i owoce (jednak nadal polecam mieć ze sobą małą butelkę wody, ponieważ słona woda sprawia, że jest bardzo spragniony). W sumie bardzo nam się podobało i chętnie go polecamy!

Ta trasa była najlepsza, jaką mieliśmy w Tajlandii! To jest takie niesamowite. Kiedy jesteś w Ao Nang lub Krabi, zdecydowanie musisz to zrobić, gorąco polecam. Transfer z hotelu iz powrotem był świetny. Namorzyny były tak piękne, a nasz przewodnik był taki fajny. To były urodziny innych turystów i przewodnik kupił mu kawałek tortu urodzinowego, taki przystojny!

Piękny dzień na łodzi, załoga była bardzo miła. Nie mogliśmy odwiedzić Maya Bay, ponieważ jest zamknięta w sierpniu i wrześniu. Ale dzień był magiczny

Bardzo fajna wycieczka, a nasz przewodnik był niesamowity. Bardzo fajna wycieczka, którą mogę wszystkim polecić!

excellence trip feeling like in aquarium super kind guide and incredible views