Krabi – nasze najbardziej polecane atrakcje

Krabi: Wycieczka do Szmaragdowego Basenu, Niebieskiego Basenu i Jaskini Tygrysa

1. Krabi: Wycieczka do Szmaragdowego Basenu, Niebieskiego Basenu i Jaskini Tygrysa

Odbierz z hotelu na Krabi i ciesz się pierwszym przystankiem przy oszałamiającym Szmaragdowym Basenie. Pokonaj poranny upał w środku bujnego lasu i popływaj w czystych niebiesko-zielonych wodach basenu mineralnego. Idź ścieżką do następnego przystanku w Błękitnej Lagunie. Ciesz się tym wspaniałym klejnotem otoczonym dużymi, zwisającymi drzewami z korzeniami rozciągającymi się w poprzek wody. Zrób sobie przerwę na lunch w lokalnej restauracji, a następnie poświęć trochę czasu na relaks przy wodospadzie Hot Springs. Zanurz się w kojącym uczuciu ciepłej wody, która wiruje wokół ciebie. Zakończ wycieczkę wizytą w majestatycznej świątyni Tiger Cave. Odważ się wejść po schodach i zostań nagrodzony spektakularnymi widokami na szczycie.

Z Krabi: całodniowy rejs motorówką na wyspy Phi Phi

2. Z Krabi: całodniowy rejs motorówką na wyspy Phi Phi

Wybierz się na całodniową, relaksującą wycieczkę łodzią motorową na wyspy Phi Phi, otoczone turkusową wodą i osłonięte potężnymi skałami z kamienia wapiennego. Wyspy Phi Phi to niezapomniany cel podróży, znany na przykład z kasowego przeboju „Niebiańska plaża”. Znajdują się one w odległości niecałych 50 km od lądowej części Tajlandii. Phi Phi to w istocie dwie mniejsze wyspy. Większa z nich, zwana Phi Phi Don, znana jest z pięknych plaż i formacji koralowych. Wzdłuż 2 pięknych zatok, Ton Sai i Lodalam, znajduje się kilka obiektów turystycznych. W ciągu dnia odwiedź zatokę Maya, gdzie kręcono film „Niebiańska plaża”, popływaj w jednych z najbardziej przejrzystych wód świata, nurkuj z rurką w pięknej Hin Klang i odkryj Jaskinię Wikingów, gdzie gnieżdżą się tysiące jaskółek. Odkryj niedostępne zatoczki na Phi Phi Lee, takie jak zatoka Phi Lee. Można tu dostać się tylko drogą morską, gdyż otaczające ją skały wapienne wynurzają się wprost z krystalicznej toni. Nurkuj wśród ogrodów koralowych w Ao Maya oraz Ao Lo Sama. Miejsce to jest otoczone nieskalanymi piaszczystymi plażami. Zobaczysz tu mnóstwo kolorowych rybek, a może nawet rekiny lamparcie.Osoby, które chcą zobaczyć jeszcze więcej zatoczek, lagun i plaż wokół Phi Phi Leh, mogą zarezerwować rejs tradycyjną łodzią bezpośrednio na miejscu za niewielką dodatkową opłatą. Ta opcjonalna atrakcja jest obsługiwana przez lokalnych rybaków ze społeczności i nie jest częścią wycieczki. Odwiedź także Monkey Beach, znajdującą się po południowo-wschodniej stronie zatoki Ton Sai. Jest to zapierająca dech w piersiach, długa na 150 metrów plaża z białym piaskiem otoczona szmaragdową wodą. Podczas odpływu zobaczysz tu kolonię małp, jak gdyby nigdy nic jedzącą śniadanie na plaży. Poranna wycieczka zakończy się na Phi Phi Don, większej z 2 siostrzanych wysp. W restauracji Phi Phi Cliff Beach Resort zjesz obfity, tajski lunch w formie bufetu. Następnie udaj się na wycieczkę po wyspiarskiej ścieżce w Ton Sai wzdłuż pięknych zatok Ton Sai i Loh Dalum. Po południu skorzystaj z okazji, aby popływać i ponurkować na wyspie Ko Phai. Jest to niewielka, płaska wyspa pokryta bujną roślinnością i otoczona pasem białego piasku oraz rafą, która ciągnie się nawet 500 metrów od brzegu. Na tej niezamieszkałej, rajskiej wyspie położonej w odległości 5 km od północnego krańca wyspy Phi Phi Don goście poczują się, jakby nurkowali w akwarium.

Krabi: 7 wysp Sunset Tour z kolacją z grilla i nurkowaniem

3. Krabi: 7 wysp Sunset Tour z kolacją z grilla i nurkowaniem

Ciesz się przygodą po wyspach na 7 pięknych wyspach w pobliżu Krabi podczas wycieczki łodzią z długim ogonem. Odwiedź różnorodne malownicze wyspy i zjedz smaczną kolację z grilla, oglądając magiczny zachód słońca na Koh Poda. Rozpocznij wycieczkę o zachodzie słońca na 7 wyspach od odbioru z hotelu w Krabi lub z jednego z kilku miejsc spotkań w okolicy. Wypłyń tradycyjną łodzią typu longtail z molo Nopparat Thara w Ao Nang, z krótkim postojem na plaży Railay, aby odebrać innych podróżnych. Kontynuuj podróż do Koh Yawasam i zanurz się w raju dużych, płytkich ogrodów koralowych otoczonych płaskimi piaszczystymi terenami. Rejs wokół skały w kształcie kurczaka na Koh Kai. Ciesz się doskonałą okazją do zrobienia zdjęcia w tym dziwnie ukształtowanym naturalnym punkcie orientacyjnym. Następny przystanek to Koh Tub na trochę czasu na plaży lub (podczas odpływu) spacer po spektakularnej piaszczystej plaży, która łączy ją z pobliskimi wyspami Chicken i Mor. Popływaj w krystalicznie czystej wodzie na Koh Tan Ming, małej skalnej wysepce przed Koh Poda. Po dużym wysiłku i aktywności, o zachodzie słońca, zjesz pyszną kolację z grilla na plaży Koh Poda. Zakończ wieczór krótką kąpielą pośród bioluminescencyjnego planktonu w otaczającym oceanie Koe Raeng, zanim wrócisz na molo w Ao Nang.

Krabi: Całodniowa wycieczka do sanktuarium słoni w Ao Nang

4. Krabi: Całodniowa wycieczka do sanktuarium słoni w Ao Nang

Poznaj majestatyczne słonie podczas całodniowej wycieczki z Krabi do Sanktuarium Słoni w Ao Nang. Podczas podróży wygodnym, klimatyzowanym pojazdem dostępna będzie przekąska, sezonowe owoce i napoje. Dowiedz się więcej o tych niesamowitych stworzeniach i dołącz do nich w wodzie.  Wycieczkę rozpoczniesz od odbioru z miejsca zakwaterowania i przejazdu do Sanktuarium Słoni w Ao Nang. Tam spotkasz się z anglojęzycznym przewodnikiem i dowiesz się więcej o historii słoni w Tajlandii, ich zachowaniu, o tym co jedzą, a także poznaj ich indywidualne historie. Dostaniesz banany do karmienia spacerujących wokół słoni i poznasz historię wielu z nich. Dotknij słoni, nakarm je, zrób im zdjęcia i baw się z nimi do woli, słuchając opowieści przewodnika o interesujących faktach dotyczących ich życia i zachowań.  Przewodnik powie Ci również, jak te słonie zostały uratowane od pracy przy wyrębie lasu lub przewożeniu ludzi. Po spotkaniu ze słoniami, dołącz do nich podczas nakładania błota na skórę, które służy jak krem przeciwsłoneczny i maseczka błotna.  Następnie pospaceruj ze słoniami, pomóż im w kąpieli i dołącz do nich, aby się ochłodzić. Szczotkuj słonie bawiące się w wodzie i zobacz, jak cieszą się, że je rozpieszczasz. Po umyciu słoni możesz zrobić sobie kilka ostatnich zdjęć, pożegnać się z nimi i przebrać się w suche ubranie. Zanim udasz się w podróż powrotną do hotelu, delektuj się świeżymi owocami sezonowymi i wodą kokosową.

Krabi: dzienna wycieczka motorówką z lunchem na wyspach Hong

5. Krabi: dzienna wycieczka motorówką z lunchem na wyspach Hong

Odbiór z hotelu w Krabi będzie miał miejsce między 8.00 i 9.00, a następnie udasz się na wyspy Hong motorówką. Wpłyń na lagunę wąskim przejściem i podziwiaj krystalicznie czyste wody, tropikalne wyspy i klify.  Odwiedź małe wysepki zaczynając od Koh Pak Bia i Koh Rai, gdzie zobaczysz imponujące mielizny odkrywane podczas odpływu. Następnie  Koh Lao Ladding znaną także jako Rajska Wyspa, która ma piękną piaszczystą zatoczkę. Na końcu udaj się na wyspę Ko Raeng, gdzie zobaczysz olbrzymią czerwoną skałę i zanurkujesz w przejrzystej wodzie oraz zobaczysz tropikalne ryby. Na plaży ciesz się lunchem w pudełku podziwiając cudowny widok. Odkryj ten teren w kajaku w zależności od wybranej opcji. Po satysfakcjonującym dniu wróć na molo około godz. 15.00. Stamtąd zostaniesz odwieziony/odwieziona z powrotem do hotelu. Plan wycieczki: • 8.00–9.00 odbiór z hotelu  • 9.00–9.30 odpłynięcie z molo Nopparat Thara • 9.30–10.20 nurkowanie na wyspie Ko Raeng • 10.20–10.40 pływanie i nurkowanie na wyspie Koh Lao Ladding • 10.40–11.20 przystanek na wyspach Koh Phak Bia i Ko Mae Urai podczas którego można zrobić zdjęcia mielizny • 11.20–12.00 rejs do „tajemniczej” laguny Hong • 12.00–12.30 lunch na plaży Hong Island • 12.30–14.00 czas wolny na pływanie, opalanie i spływ kajakowy (jeżeli opcja z kajakiem została zarezerwowana) • 14.00–15.00 powrót na molo Nopparat Thara i transport powrotny do hotelu

Phuket: jednodniowa wycieczka łodzią motorową na wyspę Jamesa Bonda z lunchem

6. Phuket: jednodniowa wycieczka łodzią motorową na wyspę Jamesa Bonda z lunchem

Ciesz się odbiorem i dowozem do iz hotelu na molo, gdzie odbywa się Twoja podróż przez szmaragdowe wody i błękitny ocean podczas tej jednodniowej wycieczki po wyspie i jaskiniach. Odśwież się uzupełniającym lunchem w formie bufetu. Popłyń wzdłuż zatoki Phang Nga i zatrzymaj się na zwiedzanie wyspy Panak, która słynie ze szmaragdowych lagun i głębokich jaskiń. Podziwiaj scenerię formacji naciekowych i wysokich wapiennych klifów. Następnie udaj się na Hong lub wyspę Talu i popływaj kajakiem w starożytnej jaskini. Zobacz wszystkie tajemnicze formacje skalne, niektóre ukształtowane przez naturę, które wyglądają jak zwierzęta. Po spływie kajakowym i zwiedzaniu będziesz miał okazję odwiedzić pływającą muzułmańską wioskę Panyee Island. Zjedz lunch w formie bufetu i wybierz się na spacer po wiosce pełnej przyjaznych mieszkańców. Następnie odwiedź słynną wyspę Jamesa Bonda, znaną również jako Khao Ping Kan. Unikalna formacja tej wyspy w kształcie gwoździa jest tajemnicą natury i uczyniła z niej ikonę Zatoki Phang Nga. Po zwiedzaniu wyspy Jamesa Bonda, odwiedź Ice Cream Cave, aby zobaczyć fenomenalne formacje stalagmitów i kryształów w środku. Spróbuj popływać kajakiem w jaskini pełnej szmaragdowo zielonej wody. W końcu dotrzesz na wyspę Lawa lub wyspę Naka (jedna z wysp zostanie wybrana w zależności od pogody). Popływaj lub zrelaksuj się na wyspie z wolnym czasem, aby cieszyć się oceanem przed powrotem na molo.

Phuket: luksusowy rejs na Wyspę Bonda o zachodzie słońca

7. Phuket: luksusowy rejs na Wyspę Bonda o zachodzie słońca

Zobacz główne atrakcje zatoki Phang Nga podczas ekscytującego całodniowego rejsu z Phuket z transferem hotelowym wliczonym w cenę. Pływaj kajakiem wokół wysp Hong, podziwiaj cuda natury na wyspie Jamesa Bonda, popływaj na wyspie Yai i zjedz pyszny lunch na pokładzie. Skorzystaj z odbioru z hotelu i udaj się do przystani Ao Por. Rozpocznij swój luksusowy rejs w zatoce Phang Nga w stylowy i wygodny sposób i delektuj się lunchem w formie bufetu na pokładzie. Podziwiaj spektakularny wapienny krajobraz wzdłuż wybrzeża, delektując się szeroką gamą dań kuchni międzynarodowej, począwszy od sushi aż po potrawy lokalne. Następnie popłyń kajakiem do wysp Hong, gdzie w jaskiniach znajdziesz wiele zaginionych światów. Podziwiaj ściany wapienne pokryte zielenią i otwarte sufity jaskiń. Po wyprawie kajakiem poopalaj się, popływaj lub po prostu zrelaksuj się na wodnym hamaku na wyspie Yai.  Następnie udaj się na wyspę Phing Kan, punkt centralny parku narodowego Phang Nga i podziwiaj jego niesamowite, pionowe skały. Ta wyspa jest również znana jako „Wyspa Jamesa Bonda”. Z pewnością rozpoznasz ją z filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”.  Udaj się w rejs powrotny do przystani, delektując się kolacją w formie bufetu i podziwiając zadziwiający zachód słońca. Podziwiaj wspaniałe widoki zachodzącego wieczornego słońca nad wodą, płynąc na pokładzie statku rejsowego. Będzie to atrakcja, której nie możesz przegapić. Wróć do Yacht Haven Marina, a później do hotelu.

Krabi: wycieczka po 4 wyspach łodzią Longtail

8. Krabi: wycieczka po 4 wyspach łodzią Longtail

Odkryj jedne z najbardziej malowniczych wysp w pobliżu Krabi podczas jednodniowej wycieczki łodzią typu longtail z przystankami na pływanie i nurkowanie w czystych, błękitnych wodach. Zrelaksuj się na spokojnych plażach i rób fantastyczne zdjęcia zachwycającej scenerii. Rozpocznij wycieczkę bezpośrednio z hotelu w Krabi z odbiorem minivanem. Spotkaj się z załogą i wsiądź na pokład drewnianej łodzi typu longtail na przystani Nopparat Thara w Ao Nang. Udaj się na pierwszą z czterech wysp, z krótkim postojem na Railay Beach, aby zabrać innych odkrywców. Odwiedź słynną na całym świecie plażę Phra Nang Cave na Railay. Podziwiaj widoki na pionowe wapienne klify, bujną zieloną dżunglę, białe plaże i czyste turkusowe wody. Odwiedź Jaskinię Księżniczki na końcu plaży, gdzie rybacy składają ofiary w postaci kadzideł i kwiatów, aby zapewnić bezpieczne rejsy. Kontynuuj na wyspę Poda, która słynie z białych plaż i turkusowej wody. Zauważ ogromną skałę przed wyspą, widoczną na niezliczonych pocztówkach, więc nie przegap okazji, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie tutaj. Po pływaniu i nurkowaniu z rurką zjedz piknikowy lunch w tajskim stylu na plaży. Następnie rejs wokół „głowy” Wyspy Kurczaków, wyróżniającej się dziwnie ukształtowaną skalistą skałą, która nadała jej nazwę. To także doskonała okazja do robienia zdjęć. Następny przystanek to Koh Tub, gdzie można przejść przez spektakularną mierzeję, która łączy ją z pobliskimi wyspami Chicken i Mor. Po spacerze wróć powrotną częścią swojej przygody do molo w Ao Nang.

Krabi: bioluminescencyjny plankton, nurkowanie z rurką i wycieczka o zachodzie słońca

9. Krabi: bioluminescencyjny plankton, nurkowanie z rurką i wycieczka o zachodzie słońca

Jeśli chcesz zobaczyć wyspy, ale chcesz uniknąć tłumów, to jest to najlepsza wycieczka dla Ciebie! Ta wycieczka o zachodzie słońca na 7 wyspach obejmuje słynną wycieczkę na 4 wyspy Krabi, która obejmuje piaskownię i nurkowanie z rurką, a także wspaniały widok na zachód słońca, kolację z grilla (100% Halal; dostępna opcja wegetariańska) i osobiście zobaczyć wyjątkowe bioluminescencyjne planktony! Wycieczka rozpoczyna się w miejscu zakwaterowania (lub w wyznaczonym miejscu zbiórki) i kończy z powrotem w miejscu zakwaterowania. Po prostu weź ze sobą ręczniki plażowe, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe ubrania, krem do opalania i gotowe! Ten pakiet wycieczki grupowej o zachodzie słońca obejmuje transfer do hotelu, kolację z grilla Halal z opcją wegetariańską, butelkowaną wodę pitną, napoje bezalkoholowe, przekąski, maskę i fajkę, ubezpieczenie podróżne i anglojęzycznego przewodnika. Uwaga: ta trasa może ulec zmianie i jest silnie uzależniona od warunków pogodowych i pływów (zwłaszcza mierzei piasku, zachodu słońca i dostępności bioluminescencyjnych planktonów).

Z Phuket/Khao Lak: wczesna wycieczka całodniowa na Similany

10. Z Phuket/Khao Lak: wczesna wycieczka całodniowa na Similany

Wyrusz na wycieczkę motorówką, aby nurkować z rurką w krystalicznie czystych zatokach Donald Duck Bay, Honeymoon Bay oraz Princess Bay. Zatrzymaj się na pyszny lunch w formie pikniku nad morzem w zatoce Honeymoon Bay. Wybierz jedną z opcji wycieczek z dogodnym punktem odbioru i transportu powrotnego w Phuket lub na przystani Nam Kem w Khao Lak. Ta wczesna wycieczka na Similany wyrusza bezpośrednio z Yacht Haven w Phuket lub przystani Nam Kem w Khao Lak. Ponieważ wycieczka rozpoczyna się o wczesnej porze, z pewnością nie zabraknie Ci czasu, aby nacieszyć się zatoką Donald Duck Bay oraz pokonać krótki szlak na skałę Sail Rock. Zrób wspaniałe zdjęcia z punktu widokowego na jej szczycie. Wycieczka obejmuje dwie długie przerwy na nurkowanie z rurką. Odkryj wyjątkowy, podwodny świat, a może uda Ci się nawet zobaczyć żółwia morskiego! Następny przystanek zaplanowano na wyspie nr 4, gdzie przy plaży nad zatoką Honeymoon Bay będzie można zjeść lunch w formie pikniku. Przespaceruj się naturalnym szlakiem do zapierającej dech w piersiach plaży przy Princess Bay. Skorzystaj z czasu wolnego, by poopalać się lub popływać w krystalicznie czystych wodach zatoki Następnie czeka Cię kolejny przystanek na nurkowanie z rurką przy słynnej Koh Bon lub jednej z Similanów, w zależności od pogody.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Krabi
W bramie do wysp Morza Andamańskiego czekają na Ciebie słońce, snorkeling i malownicze parki narodowe.

Najciekawsze atrakcje

Krabi: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 220
Sortuj wg::
Strona 1 z 14

Niezwykłe doznania

Krabi: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Krabi

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Krabi na deszczowe dni?

Krabi: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Krabi? Kliknij tutaj.

Krabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 6761 opinii

Byliśmy pod wrażeniem każdego aspektu tej działalności. Personel był bardzo przyjazny i pomocny, a wyspy, które odwiedziliśmy, były piękne, a czas spędzony na każdej z nich był idealny. Lunch w formie bufetu był bardzo dobry i lepszy niż oczekiwano. Wszystko, od rezerwacji po odbiór, było obsługiwane w profesjonalny sposób przez e-mail. Całkowicie poleciłbym tę wycieczkę i firmę wszystkim potencjalnym podróżnikom.

Wspaniałe przeżycie. Dużo wiedzy i radości obcowania ze słoniami. Miejsce pełne miłości do tych majestatycznych zwierząt.

Wycieczka wspaniała,jak najbardziej polecam. Obsługa,serwis fantastyczny,profesjonalny, wręcz cudowny

Great trip with many amazing places, great guid and fantastic atmosphere.Really recommend.

Zdecydowanie polecam. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie