Dodaj daty

Kościół św. Wawrzyńca w Rotterdamie

Kościół św. Wawrzyńca w Rotterdamie

Kościół św. Wawrzyńca w Rotterdamie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

1. Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

Poznaj Rotterdam we własnym tempie dzięki tej interaktywnej pieszej wycieczce, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć na piechotę do 10 najważniejszych atrakcji Rotterdamu. Możesz rozpocząć grę w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza! Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie, wciąż czekają na Ciebie dziwne domy z kostki. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zgubić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Miniesz także Narodowy Pomnik Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie ważne osie miasta. Wereldmuseum ze swoimi historycznymi eksponatami oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który dzięki swojej niesamowitej historii będzie wisienką na torcie tej wycieczki! Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Rotterdam: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

2. Rotterdam: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza! Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie, a wciąż czekają na Ciebie dziwne Cube Houses. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zatracić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Miniesz także Narodowy Pomnik Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie istotne osie miasta. Muzeum Wereldmuseum z eksponatami historycznymi zachwyci Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który ze swoją niesamowitą historią będzie wisienką na torcie tej wycieczki!

Najważniejsze atrakcje Rotterdamu 2,5-godzinna wycieczka rowerowa

3. Najważniejsze atrakcje Rotterdamu 2,5-godzinna wycieczka rowerowa

Zobacz Rotterdam z lokalnej perspektywy, przemierzając przyjazne dla rowerów ulice na rowerze. Dołącz do entuzjastycznego przewodnika podczas wycieczki po starych i nowych zabytkach Rotterdamu i dowiedz się praktycznie wszystkiego, co musisz wiedzieć o mieście i dlaczego jest tak wyjątkowe. Dostępne jako opcja grupowa lub prywatna, wszystkie wycieczki rozpoczynają się od uderzającej nowej stacji Rotterdam Centraal, ukończonej w 2014 roku po dziesięcioletniej przebudowie. Zobacz imponujący ratusz (Stadhuis) i dramatyczny nowy Markthal (hala targowa). Udaj się do dzielnicy Kop van Zuid na południowym brzegu Nieuwe Maas. Podziwiaj niektóre z nowych inwestycji w starym porcie, a także charakterystyczne budynki, takie jak Hotel New York w dawnej siedzibie Holland America. Podziwiaj most Erasmusbridge, który łączy północ i południe miasta, przejedź rowerem przez 2 piękne parki i minij niektóre z najważniejszych muzeów w mieście. Zatrzymaj się na przerwę na kawę w wyjątkowym miejscu. Uzyskaj lepszy pogląd na układ miasta, poprawiając swoje wrażenia podczas spacerów lub jazdy na rowerze tutaj przez resztę pobytu.

Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi

4. Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi

Odkryj jedne z najbardziej historycznych i malowniczych miejsc w Holandii podczas jednodniowej wycieczki z Amsterdamu. Po odebraniu z hotelu posłuchaj opowieści o historii kraju od swojego przewodnika, podróżując luksusowym minivanem podczas wycieczki w małej grupie lub prywatnej. Rozpocznij swoją podróż od Rotterdamu, największego portu morskiego w Europie, znanego z dziedzictwa morskiego i nowoczesnej architektury. Dowiedz się o niemal całkowitym zniszczeniu centrum miasta podczas II wojny światowej, które zaowocowało zróżnicowanym krajobrazem architektonicznym. Następnie udaj się do Delft, słynącego z niebieskiej ceramiki. Ciesz się czasem, aby usiąść na rynku i zjeść lunch. Wzbogać swoje doświadczenie, decydując się na wizytę w Royal Delft, jedynej zachowanej fabryce ceramiki z XVII wieku, w której nadal produkowana jest niebieska ceramika Delft. Po południu kontynuuj podróż do politycznego miasta Haga. Poznaj administracyjną i królewską stolicę Holandii i jej siedzibę rządu. Wybierz się do parku miniatur Madurodam, w którym znajdują się repliki holenderskich zabytków i historycznych miast w skali 1:25.

Rotterdam: gra w ucieczkę i wycieczka

5. Rotterdam: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawną grą podczas tej pieszej wycieczki po Rotterdamie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od malowniczego ratusza. Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie i dziwne domy z kostkami. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zgubić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Przejdź obok Narodowego Pomnika Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie ważne osie miasta. Wereldmuseum ze swoimi historycznymi eksponatami oczaruje Ciebie i Twój aparat. Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który dzięki swojej niesamowitej historii będzie wisienką na torcie tej wycieczki.

Rotterdam: Wycieczka piesza z audioprzewodnikiem w aplikacji

6. Rotterdam: Wycieczka piesza z audioprzewodnikiem w aplikacji

Odkryj Rotterdam na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym z nich. "Manhattan nad Mozą", tylko Amsterdam jest większy niż to miasto pełne drapaczy chmur. Kiedy myślisz o Rotterdamie, porty, Euromast, Feyenoord, Koopgoot i most Erasmusa, szpital i uniwersytet są często pierwszymi myślami, które przychodzą do głowy. Wszystkie te cechy nadają Rotterdamowi jego własną atmosferę i tożsamość. Zasmakuj tej atmosfery podczas wycieczki z przewodnikiem audio po mieście i odkryj typowe atrakcje Rotterdamu, takie jak Wielki lub St. Laurens Church, Cube Houses, piękny Biały Dom na Starym Porcie i Schieland House z hrabią Henegouwen. Ponadto zobaczysz hotel unoszący się na wodzie i wieżę w kształcie ołówka. Starannie opracowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 45 wciągających i interesujących historii. Miniesz wszystkie dobrze znane punkty orientacyjne, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Rotterdamu, poznaj jego tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

Rotterdam: 2-godzinna wycieczka piesza z przewodnikiem

7. Rotterdam: 2-godzinna wycieczka piesza z przewodnikiem

Ta 2-godzinna piesza wycieczka z przewodnikiem zabierze Cię z nowo wybudowanego Dworca Centralnego, obok kultowych architektonicznie miejsc i budynków, takich jak The Timmerhuis, zaprojektowany przez światowej sławy architektów z OMA, oraz Markthal, najbardziej wyjątkowy i najpiękniejszy zadaszony targ w Europie. Twój przewodnik przedstawi Ci codzienne życie i historię miasta. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na głównym dworcu kolejowym w Rotterdamie i poznaj ratusz, kościół św. Wawrzyńca i pierwszy w Europie wieżowiec. Posłuchaj, co wydarzyło się podczas bombardowania podczas II wojny światowej i dlaczego bogactwo nowoczesnej architektury jest tak obfite w Rotterdamie. Następnie przewodnik zabierze Cię do nowoczesnych struktur miasta. Podziwiaj imponujący nowy Markthal, słynne domy z kostkami i most Erasmusa. Spaceruj po pięknych ulicach handlowych i poznaj nowoczesny styl życia w Rotterdamie. Idąc dalej, możesz zadać swojemu przewodnikowi wszelkie pytania dotyczące miasta, które możesz mieć.

Rotterdam Walking Tour i rejs po porcie

8. Rotterdam Walking Tour i rejs po porcie

Twój poranek lub popołudnie w Rotterdamie rozpocznie się w Twoim hotelu, (rzecznym) statku wycieczkowym lub jeśli podróżujesz do Rotterdamu z innego miejsca na dworcu kolejowym. Wyrusz w relaksującym tempie, aby naprawdę zobaczyć, poczuć i dowiedzieć się wszystkiego o tym mieście. Ciesz się 3-godzinną prywatną pieszą wycieczką po pięknym mieście Rotterdam i odkryj, jak zniszczenia podczas II wojny światowej doprowadziły do intensywnego procesu odbudowy, a Rotterdam stał się jednym z najodważniejszych przykładów nowoczesnej architektury w Holandii. Zobacz jeden z najbardziej fascynujących projektów w powojennym Rotterdamie, urzekające sześcienne domy słynnego architekta Bloma. Blom uważał swoje projekty za abstrakcyjne drzewo, a cały kompleks składający się z 38 sześcianów za gęsty las miejski, a jego pomysłowe podejście architektoniczne jest jedną z głównych atrakcji tej wycieczki. Kontynuuj spacer po starym porcie w Rotterdamie i przejdź przez centralną dzielnicę handlową. Część obszaru handlowego znajduje się pod ziemią i została nazwana „rynsztokiem sprzedaży”. Zobacz kilka zabytkowych budynków, które przetrwały wojnę: pocztę, ratusz i kościół Laurens. Kolejną atrakcją jest imponująca hala targowa, która jest pierwszym zadaszonym targiem w Holandii. To miejsce, gdzie dobre jedzenie i wyjątkowa obudowa harmonijnie łączą się w efektowny łuk. Ten charakterystyczny świeży targ został otwarty 1 października 2014 r., po pięciu latach budowy. Przyjdź i przekonaj się sam, dlaczego Rotterdam został wybrany w 2015 roku przez Lonely Planet jako jedno z miejsc, które trzeba zobaczyć na świecie. Po kilku godzinach spacerów i zwiedzania zrelaksuj się na statku wycieczkowym podczas 75-minutowego rejsu wzdłuż uroczego portu w Rotterdamie.

Rotterdam: Wycieczka piesza Markthal, Biały Dom i więcej!

9. Rotterdam: Wycieczka piesza Markthal, Biały Dom i więcej!

Ciesz się Rotterdamem w nieoczekiwany sposób. Spaceruj po mieście we własnym tempie, odkrywając historie kryjące się za najważniejszymi atrakcjami i znajdując ukryte skarby. Twój smartfon jest Twoim przewodnikiem! SmartWalk to nowa, innowacyjna koncepcja, która pozwala odkrywać słynne miasta niezależnie! Dzięki SmartWalk Rotterdam spacerujesz po Rotterdamie i poznajesz jego niesamowitą historię kulturalną za pośrednictwem WhatsApp. Podczas tej wycieczki otrzymasz nie tylko informacje o różnych lokalizacjach, ale także pytania, na które możesz odpowiedzieć i zdobyć punkty! W każdej lokalizacji zobaczysz zdjęcia w Whatsapp, które możesz zapisać bezpośrednio na swoim telefonie! To świetny sposób na pokazanie znajomym i rodzinie, co widziałeś podczas SmartWalk! SmartWalk jest nie tylko bardzo interaktywny. Można go również wykonać o dowolnej porze dnia. Ty decydujesz, kiedy chcesz iść na spacer i rozpocząć doświadczenie. SmartWalk jest dostępny w języku holenderskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim. Czy jesteś gotowy na przyszłość chodzenia? Rozpocznij swój SmartWalk już teraz!

Rotterdam: Wycieczka piesza z przewodnikiem i poszukiwanie skarbów

10. Rotterdam: Wycieczka piesza z przewodnikiem i poszukiwanie skarbów

Wyrusz na ekscytującą przygodę w Rotterdamie z Tourist Scavenger Hunt. Poznaj trasę o długości 5,5 km i pokonaj 24 wyzwania, od ratusza po kultowe domy Cube. Zanurz się w lokalnej historii, baw się dobrze i nie spiesz się podczas aktywności odpowiedniej dla wszystkich grup wiekowych. Ukończ polowanie w około 3 godziny. Kup jeden scavenger hunt dla grupy od 1 do 6 osób, aby bawić się z rodziną i przyjaciółmi.

Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj wg::

Kościół św. Wawrzyńca w Rotterdamie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Kościół św. Wawrzyńca w Rotterdamie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kościół św. Wawrzyńca w Rotterdamie? Kliknij tutaj.