Kościół św. Piotra w Wiedniu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kościół św. Piotra w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kościół św. Piotra w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Kościół św. Piotra w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 671 opinii

Ten koncert był znakomity, z bardzo znakomitym kwartetem smyczkowym, grającym program ze znanymi i niezbyt znanymi kompozycjami Mozarta, Schuberta, Bacha i innych znanych kompozytorów. Miejscem spotkania był piękny kościół św. Piotra, a godzinny koncert wystarczył. Jedyną wadą były siedzenia, które nie były wygodne, nawet na tak krótkie wydarzenie. Ale ogólnie bardzo polecam ten koncert.

Jako amerykańska zagranica na Święta Bożego Narodzenia, tak się cieszę, że wraz z przyjacielem postanowiliśmy wziąć udział w tym koncercie w Boże Narodzenie 2019; muzycy wykonali fantastyczną robotę i wykonali dwa dodatkowe zespoły bisowe, co zostało bardzo docenione. Gorąco polecam innym inwestowanie w to wspaniałe doświadczenie.

Doskonała wydajność zespołu z doskonałą akustyką! Każdy z zagranych utworów był rozkoszą! Mała wada: fotele pierwszej kategorii zostały umieszczone zbyt blisko muzyków. To wspaniale, że zespół organizacyjny był tak elastyczny, że bardzo łatwo było rozwiązać tę ciasną sytuację.

Świetnie się bawiłem, chociaż wydałem dużo więcej pieniędzy niż myślałem. Poza tym koszt wycieczki jest dość wysoki, ale w zależności od tego, kto uczestniczy, może być tego wart. Nasz przewodnik Karl był bardzo kompetentny i bardzo przyjazny!

Cudowny koncert smyczkowy. Cieszyłem się każdą chwilą. Cnotliwi młodzi muzycy.