Wybierz daty

Kościół św. Mikołaja w Pradze

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Kościół św. Mikołaja w Pradze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kościół św. Mikołaja w Pradze? Kliknij tutaj.

Kościół św. Mikołaja w Pradze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 792 opinii

Kompaktowa wycieczka z naciskiem na Zamek Praski

Odbiór z hotelu został ogłoszony e-mailem dzień wcześniej. Podobała nam się ta niezobowiązująca usługa dodatkowa. Wycieczka odbywa się minibusem do najważniejszych zabytków. Po drodze nasz przewodnik Jana miał czas, aby to i owo szczegółowo wyjaśnić ze względu na duży ruch. Jana błyszczała jako wtajemniczona i bardzo dobrze mówiła po niemiecku. Po około 1,5 godziny udaliśmy się do zamku. Do rzeki jest około 1 godziny z najważniejszymi informacjami. Nie ma czasu na kompleksowe zwiedzanie. W tym celu należy zaplanować cały dzień na zamku. Na koniec półtorej godziny na Rynku Starego Miasta. Zalecana!

Ciekawe i zróżnicowane zwiedzanie Pragi. Ponieważ byliśmy czteroosobową grupą, przewodnik mógł poświęcić dużo czasu na pytania i wyjaśnienia. Umiejętności językowe były dobre, wiedza doskonała. Czas leciał. Wreszcie pojawiły się dobre wskazówki dla nocnych marków.

Niesamowite

Powiedziałbym, że praca zespołowa uprawnia do 2 pozycji w górę. Są pomocni i odpowiedzialni. Spóźniłem się, ponieważ mój taksówkarz mnie zdradził. Zadzwoniłem do biura, a oni to załatwili. W końcu zabrali mnie z miejsca i dołączyli do trasy.