Wybierz daty

Kościół św. Karola Boromeusza w Wiedniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Karty miejskie
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Kościół św. Karola Boromeusza w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kościół św. Karola Boromeusza w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Kościół św. Karola Boromeusza w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4769 opinii

Ten pokaz był niesamowitym przeżyciem w Wiedniu. Sam kościół jest wspaniały! Akustyka kościoła sprawiła, że mała orkiestra brzmiała tak, jakby była wokół ciebie. Nasz kot. 3 bilety zostały bezpłatnie przeniesione do pierwszego rzędu, co sprawiło, że wrażenia były jeszcze lepsze! Gdybym poszedł ponownie, pomyślałbym, że kot. 1 bilet byłby wart swojej ceny. Doświadczenie audiowizualne to coś, czego nigdy nie zapomnisz!

Fantastyczny koncert! Solówki skrzypka były wyjątkowo dobre, a przy ringu nie siedzi się na drewnianych ławkach, ale na krzesłach. Świetne doświadczenie. W ogóle nie było miejsca spotkania; udało nam się wejść do kościoła. Spodziewałem się jakości turystycznej, ale był to pełny koncert.

Wow! Akustyka i wykonanie były wyjątkowe. Kiedy zaczęła się muzyka, byłem zachwycony i nie jestem nawet fanem muzyki klasycznej. Tacy utalentowani muzycy, których pasja do swojego rzemiosła była bardzo wyraźna. Barokowy wystrój dodawał koncertowi tego szczególnego elementu.

Cudowny wieczór! Muzyka klasyczna w kościele to po prostu przyjemność. Mogę tylko polecić. Zauważono radość muzyków z muzykowania, zwłaszcza I skrzypek był tam całym ciałem.

Idealny na krótką przerwę w Wiedniu. Piękny kościół. Wystarczy kategoria 2. Piękny koncert