Dodaj daty

Kościół Niemiecki w Sztokholmie

Kościół Niemiecki w Sztokholmie

Kościół Niemiecki w Sztokholmie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Ucieczka ze Starego Miasta w Sztokholmie Gra: Ucieczka Trolla

1. Ucieczka ze Starego Miasta w Sztokholmie Gra: Ucieczka Trolla

Zanurz się w grze eksploracji miasta i podążaj za wskazówkami, aby odkryć ukryte sekrety i niesamowite miejsca w Sztokholmie. Uzyskaj wgląd w niektóre z wielu słynnych zabytków w mieście. Zagraj w grę, rozwiązując każdy element układanki na smartfonie, odgadnij odpowiedź, aby odblokować historię każdego sekretnego miejsca. Rozwiąż przeszłość i poznaj królewską historię miasta. Poznaj miasto i uzyskaj dokładne wskazówki, dzięki czemu nie będziesz potrzebować mapy, GPS ani przewodnika. Graj w trybie offline, ponieważ nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby grać w tę grę. Baw się w grupie i razem rozwiązuj wskazówki podczas spaceru lub podziel się na mniejsze drużyny i rywalizuj ze sobą. Idź we własnym tempie, ponieważ nie ma limitu czasu, grę można jednak ukończyć w 1 godzinę. Graj bez przewodnika, po prostu pobierz aplikację, udaj się do miejsca startu i rozpocznij przygodę.

Sztokholm: piesza wycieczka po Starym Mieście

2. Sztokholm: piesza wycieczka po Starym Mieście

Podążaj śladami ojców założycieli miasta podczas tej pouczającej wspólnej lub prywatnej pieszej wycieczki po sztokholmskim Starym Mieście. Ten pełen wrażeń spacer ujawnia barwne historie i legendy wczesnego życia w mieście, spacerując dobrze zachowanymi brukowanymi uliczkami. Podziwiaj wspaniałość kościoła Riddarholmen, pomnik założyciela Sztokholmu, Birgera Jarla, oraz XVI-wieczne pałace królewskie. Twój przewodnik opowie historie i legendy o mieście i ludziach, którzy tu mieszkali. Podziwiaj panoramiczne widoki na malownicze jezioro Mälaren i okolicę. To doskonałe wprowadzenie do Sztokholmu i jego Starego Miasta.

Niezbędna wycieczka po Sztokholmie: Gamla Stan

3. Niezbędna wycieczka po Sztokholmie: Gamla Stan

Wybierz się z nami, aby zwiedzić Stare Miasto w Sztokholmie, podziwiać piękną wyspę Gamla Stan i zrozumieć, dlaczego Szwedzi wybrali tę wyspę na swoją kolejną stolicę. Nasza wycieczka została zaprojektowana chronologicznie, dzięki czemu możesz doświadczyć historii tak, jak miasto. Zaczniemy od epoki Wikingów, niemieckich wpływów w kraju i duńskiego starcia, które doprowadziło do najważniejszego szwedzkiego wydarzenia: rozlewu krwi w Sztokholmie w 1520 r., po którym nastąpiła sukcesja Gustawa Wazy. Spotkamy się przy Gustav Adolfs torg, w centrum miasta, skąd rozpoczniemy naszą pieszą wycieczkę po Gamla Stan. Odkryj malownicze wąskie i kolorowe uliczki Starego Miasta, w tym najwęższą ulicę Sztokholmu, Mårten Trotzigs gränd. Spacer wzdłuż niektórych z najbardziej charakterystycznych miejsc na wyspie, takich jak Pałac Królewski w Sztokholmie, pomnik św. Jerzego i smoka oraz słynny główny plac Stortorget. Wyrusz w podróż z jednym z naszych dynamicznych i entuzjastycznych przewodników, z których każdy pochodzi z różnych środowisk. Ci kompetentni przewodnicy chętnie poprowadzą Cię przez intrygujące opowieści o tej wyspie, zapewniając wgląd nie tylko w jej przeszłość, ale także we współczesny szwedzki styl życia. Nie krępuj się pytać o wszystko, co wzbudza Twoją ciekawość, aby ta wycieczka była spersonalizowaną przygodą stworzoną z myślą o Twoich zainteresowaniach i pytaniach.

Sztokholm: Old Town Self-Guided Tour dla systemów iOS i Android

4. Sztokholm: Old Town Self-Guided Tour dla systemów iOS i Android

Odkryj najlepsze, co Stare Miasto w Sztokholmie ma do zaoferowania, od majestatycznych zamków po historyczne artefakty, wszystko we własnym tempie. Przedzierając się przez stare dzielnice, Twój spryt zostanie wystawiony na próbę, a Twoja dbałość o szczegóły zostanie wystawiona na próbę. Podróż zabierze Cię przez jedną z najbardziej urokliwych dzielnic Sztokholmu, aby odwiedzić niektóre z najbardziej historycznych zabytków miasta, takie jak Pałac Królewski, Wielki Plac oraz Święty Jerzy i Smok. Poza obowiązkowymi atrakcjami, doświadczenie jest pełne ciekawych historii. Na przykład, dlaczego kula armatnia utknęła w ścianie lub kamień runiczny utknął w podstawie budynku. - Cyfrowa wycieczka piesza trwająca około 1,5-2 godzin - Wypełniony ciekawymi historiami i zabawnymi wyzwaniami - Doświadczenie Curiosa jest odpowiednie zarówno dla młodych, jak i dojrzałych - Języki: szwedzki, angielski Ta cyfrowa wycieczka piesza jest przeznaczona dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii Sztokholmu, jednocześnie poznając Stare Miasto w prosty, edukacyjny i zabawny sposób. Twoja podróż zaczyna się na Zewnętrznym Dziedzińcu Pałacu Królewskiego. Po zakupie wycieczki z przewodnikiem otrzymasz instrukcje, jak pobrać aplikację i krótkie omówienie jej działania.

Sztokholm: prywatna 3-godzinna wycieczka - Stare Miasto, prom i muzeum Wazów

5. Sztokholm: prywatna 3-godzinna wycieczka - Stare Miasto, prom i muzeum Wazów

Poznaj Stare Miasto w Sztokholmie we własnym tempie z profesjonalnym lokalnym przewodnikiem. Wybierz się na spacer po przytulnych, brukowanych uliczkach starego miasta, do i z sojuszników, których nigdy byś nie znalazł u siebie. Poznaj Szwedów, ich kulturę i poznaj bogatą historię Sztokholmu na średniowiecznej starówce i na dawnej królewskiej wyspie myśliwskiej; Wyspa Djurgården. Prom dojazdowy lub podobny środek transportu zimą, a także bilety do muzeum Vasa i doświadczony przewodnik są wliczone w cenę tej ekskluzywnej prywatnej pieszej wycieczki.

Sztokholm: Prywatna Magiczna Szwedzka Wycieczka Świąteczna 2h

6. Sztokholm: Prywatna Magiczna Szwedzka Wycieczka Świąteczna 2h

Czy jest lepszy sposób na przeżycie szwedzkich Świąt niż sprawdzenie naszych dekoracji z kompetentnym przewodnikiem podczas prywatnej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Starym Mieście. Ciesz się magiczną prywatną wycieczką z przewodnikiem po zimowym krajobrazie. Spacer rekreacyjny z profesjonalnym lokalnym przewodnikiem, który szuka i wyjaśnia ozdoby świąteczne oraz historię świąt Bożego Narodzenia. Dowiedz się wszystkiego o naszych tradycjach bożonarodzeniowych i grudniowym folklorze od epoki Wikingów po dzień dzisiejszy, a podczas naszego spotkania skosztuj tradycyjnego szwedzkiego bożonarodzeniowego słodyczy.

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Kościół Niemiecki w Sztokholmie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Kościół Niemiecki w Sztokholmie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kościół Niemiecki w Sztokholmie? Kliknij tutaj.