Kościół Mariacki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kościół Mariacki: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kościół Mariacki? Kliknij tutaj.

Kościół Mariacki: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 828 opinii

Było dużo lepiej niż zakładałam, wykupując wycieczkę. Kocham Kraków, a po wycieczce z Panem Bartosem odkryłam go w zupełnie innym, jeszcze piękniejszym świetle. Zwiedzanie w cudownej atmosferze, nie tylko ze wspaniałym Przewodnikiem, ale cudownym człowiekiem, który zna, kocha to miasto i potrafi nas zarazić swoją pasją. Kilka wspaniałych godzin (które minęły jak krótka chwila), kilkadziesiąt/kilkaset wspaniałych zabytków. Miliardy pięknych, choć czasem trudnych opowieści, nie tylko o historii Polski, królach i ludności żydowskiej, ale również o naszych sąsiadach, przyjaciołach i "wrogach", życiu kiedyś, teraz i w przyszłości. Polecam wygodne buty, a reszta to wspaniale opowiedziany sen, cudowna podróż, którą bardzo chętnie powtórzę.

Dominika była świetną przewodniczką!! Zabawnie I interesująco przedstawiła nam różne ciekawe historie z Krakowa. Wspaniale jest znaleźć kogoś kto podchodzi do swojej pracy z taką pasją. Zdecydowanie polecam każdemu tą wycieczkę kto chciałby poznać Kraków z innej, jeszcze ciekawszej strony.

Ogromny wybór możliwości. Nie sposób skorzystać ze wszystkich propozycji. Warto jednak uaktualnić rozkłady godzinowe wizyt w obiektach oraz umieścić informację o konieczności rezerwacji w niektórych.

Świetna pani przewodnik, bardzo wartościowa i ciekawa podróż po Krakowie i dzielnicy żydowskiej. Polecam.