Korfu
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki: Popularne w kategorii Korfu

Korfu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Korfu? Kliknij tutaj.

Korfu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 330 opinii

Wycieczka niesamowita, super atmosfera na statku z dodatkowymi atrakcjami jak greckie tańce w wykonaniu załogi. Smaczne jedzenie na statku w postaci pizzy, hamburgerow (trochę suche bułki), albo grilla. Odebrali nas z Argios Gorgios bez problemu (mimo ze było nas dwoje). Widoki niesamowite mimo ze trochę wysokie fale były i mdłości też się pojawiły u dziewczyny to dało się wytrzymać i naprawdę widoki wynagrodziły te trudy. Po zwiedzeniu jaskiń poplynelismy do Antipaxos zeby zobaczyć Blue Lagun... coś niesamowitego jak na filmach było widać cień łódek na dnie tak czysta błękitna woda. Wtedy był czas na pływanie przeiwidziany i bufet. w drodze powrotnej 3h na zwiedzanie Gaios na Antipaxos (dość szybko po jedzeniu) i o 16.05 (nie czekają na spoznialskich) powrót 3h w super atmosferze tańców greckich i muzyki (nie tylko greckiej). Ale polecam zjeść coś przed jeśli ma się możliwość. My nie mieliśmy. Chociaż jedzenie nie było kolosalne drogie 5€ hamburger. Odwiezli nas na miejsce do hotelu.

The whole trip went smoothly and efficiently. Due to the large number of other ships, the captain decided to change the order of sightseeing, which was a good decision because we were alone in each location. I recommend the organizer.

The trip was fantastic, but if you are coming by a car, you can't park at port place. You have to find some place on the street.

Bardzo przyjemny rejs, wszystko udało się zgodnie z planem, na pokładzie wesoła atmosfera i pyszne drinki. Polecam!

Gorąco polecam, najlepszy dzień z całego pobytu na Korfu! Dzięki za super organizację, bez zarzutów.