Wybierz daty

Kopuła Reichstagu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Kopuła Reichstagu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kopuła Reichstagu? Kliknij tutaj.

Kopuła Reichstagu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 16 306 opinii

Zdecydowanie powinieneś skorzystać z WelcomeCard. Podróż metrem i kolejką miejską z tą kartą jest idealna, bez stresu, aby dostać się z punktu A do punktu B. Odwiedziłem wiele muzeów z WelcomeCard i skorzystałem ze zniżki na ceny wstępu. Na pewno niedługo wrócę do Berlina, ponieważ wciąż jest wiele do odkrycia.

Świetny pomysł, ale naprawdę się opłaca tylko wtedy, gdy jeździsz wieloma metrem, pociągami podmiejskimi i autobusami. Mieliśmy nasz hotel w bardzo centralnej lokalizacji, dzięki czemu byliśmy raczej mniej w pociągu, ale naprawdę oszczędzasz dużo pieniędzy na cenach biletów przez długi weekend! Doskonały!

Aby swobodnie podróżować w najpopularniejszych strefach Berlina, już zarezerwowałem Berlin WelcomeCard w domu dla stref A i B. Ponadto otrzymasz zniżkę na wiele „wejść”. Jeśli chodzi tylko o bezpłatne przejazdy, możesz również tanio kupić bilet na dzień komunikacji miejskiej (7 euro dziennie).

Bardzo przydatne przy korzystaniu z wszystkich środków transportu publicznego (metro, autobus, tramwaj) i tanie w porównaniu do biletów jednorazowych

Wystarczy mieć wydrukowany kupon podczas transportu i uzyskać zniżkę