Dodaj daty

Kopuła na Skale
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 15

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Jerozolima: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 218
Sortuj wg::
Jerozolima

Jerozolima

Kopuła na Skale: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kopuła na Skale? Kliknij tutaj.

Kopuła na Skale: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.9
(502 recenzji)

Miałem niesamowite wrażenia z tej trasy. Nasz przewodnik, Sam, był bardzo pomocny i miał wiedzę na temat miejsc, które odwiedziliśmy. Trasa była trochę pośpiechu ze względu na ograniczony czas na pokrycie wielu miejsc. Zwłaszcza w Jerozolimie nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby odwiedzić większość świętych miejsc z powodu ograniczeń czasowych, poza tym wszystko poszło gładko. Jeśli wybierasz się na tę wycieczkę, staraj się unikać piątku/soboty, ponieważ są to najbardziej zatłoczone dni. Jeśli masz mało czasu i chcesz wykorzystać cały dzień na zwiedzanie Jerozolimy i Betlejem, ta wycieczka jest dla Ciebie.

Jednodniowa wycieczka była fantastyczna, chociaż wymagała dużo chodzenia, co jest dobre dla zdrowia, a jeszcze bardziej dla ducha, ponieważ miejsca, które odwiedziliśmy, a atmosfera wokół była podniosła. Strażnik wycieczki był tak wyraźny i dobrze nas prowadził, żartując i zabawnie lub wyjaśniając. świetnie się bawiłem

Bardzo dobrze, chcę podkreślić występ Rosy, naszego przewodnika. Zawsze przyjazny, uważny i opiekował się nami przez całą trasę, udzielając rad i ucząc nas.

Ta trasa daje dobry przegląd pierwszej wizyty w Jerozolimie. Trzeba przyznać, że mieliśmy wyjątkowego przewodnika (Norberta).

NIE PODOBAŁA MI SIĘ WIZYTA W BARDZO DROGIM SKLEPIE