Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Kópavogur

Kópavogur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kópavogur? Kliknij tutaj.

Kópavogur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 262 opinii

Niesamowite przeżycie. Zrobiliśmy to pod koniec tygodnia na kempingu. Z recenzji brzmiało jak mniej znana, mniej turystyczna opcja w porównaniu do błękitnej laguny. Naprawdę podobał mi się widok na basen bez krawędzi po drugiej stronie wody. Rytuał 7 kroków to spacer pomiędzy pomieszczeniami o różnych temperaturach – bez ograniczeń czasowych i presji ze strony personelu. Jednak można było wejść tylko raz. Dozwolone 3 drinki na klienta z baru - koszt był drogi, ale zgodny z islandzkimi cenami. Czyste i eleganckie wyposażenie. Zdecydowanie polecam jako relaksujące doświadczenie spa w ramach każdej podróży na Islandię.

Zdecydowanie warte swojej ceny. Laguna była niesamowita. Było tłoczno, ale wcale nie było przepełnione, jest wystarczająco duże, aby nadal czuć się komfortowo. Nie musiałem stać w kolejce do baru laguny, szybka obsługa i przystępna cena, tak naprawdę nie droższa niż reszta Reykjaviku. Rytuał 7 kroków był niesamowity, nawet widzieliśmy fokę w morzu z sauny! Zdecydowaliśmy się na przepustkę bez transferów ze względu na złe recenzje, zapłaciliśmy 4000 kr za taksówkę z centrum Reykjaviku, aby dostać się do laguny i mniej więcej tak samo w drodze powrotnej.

Piękne miejsce do odwiedzenia - bardzo różne od błękitnej laguny. Nie jest to jednak warte dodatkowych pieniędzy na 7 rytuałów, więc unikaj, jeśli masz ograniczony budżet. Jestem niedowidzący i naprawdę trudno mi zobaczyć w ciemniejszych miejscach (wyciąg, przebieralnia i chata rytualna), więc coś, o czym należy pamiętać - podłogi w przebieralni są również wyjątkowo śliskie. Razem piękna podróż i tylko krótka podróż autobusem od centrum

Tak bardzo mi się to podobało, że poszedłem dwa razy. Myślałem, że to lepsze niż Blue Lagoon. (Nadal podobał mi się Blue Lagoon) Zdecydowanie zrób 7 kroków i możesz dostać darmową wodę z lodem w barze, jeśli nie chcesz pić alkoholu. To niesamowite miejsce ze wspaniałymi widokami!! Plus, blisko Reykjaviku, łatwy transport, otwarty późnym latem.

Sky Lagoon jest naprawdę świetny - bardzo nowoczesny i pięknie zaprojektowany. Rytuał obejmuje lagunę, basen z zimną wodą, saunę, deszcz mgłowy, peeling, saunę parową oraz prysznic. Można to zrobić tylko raz w trakcie pobytu. Byliśmy tam w niedzielne popołudnie i było dość tłoczno, więc rytuał nie mógł się podobać.