Atrakcje i wycieczki
Kópavogur

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Kópavogur

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Kópavogur?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Kópavogur obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Kópavogur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kópavogur? Kliknij tutaj.

Kópavogur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 88 opinii

Piękne miejsce do odwiedzenia - bardzo różne od błękitnej laguny. Nie jest to jednak warte dodatkowych pieniędzy na 7 rytuałów, więc unikaj, jeśli masz ograniczony budżet. Jestem niedowidzący i naprawdę trudno mi zobaczyć w ciemniejszych miejscach (wyciąg, przebieralnia i chata rytualna), więc coś, o czym należy pamiętać - podłogi w przebieralni są również wyjątkowo śliskie. Razem piękna podróż i tylko krótka podróż autobusem od centrum

BYŁO TO NAPRAWDĘ WSPANIAŁE I NIESAMOWITE WRAŻENIE. MOIM GŁÓWNYM CELEM BYŁA BLUE LAGOON I NIGDY NIE BYŁEM PRZED, WSZYSTKO WSZYSTKO W MNIE MI SIĘ KOCHAŁ. CZUŁO SIĘ WŁASNYM MAŁYM KAWAŁKIEM ŚWIATA I Zostaliśmy dłużej niż się spodziewaliśmy. NIEBIESKA LAGOON MOŻE CZEKAĆ. SKY LAGOON TO PIERWSZE MIEJSCE, DO KTÓREGO JEDZIESZ NA NASTĘPNE WAKACJE. NAJLEPSZY CZAS. POKOCHAŁEM TO!

Byliśmy w Sky Lagoon dwa dni z rzędu - bo tak bardzo nam się podobało. Zdecydowanie powinieneś wybrać Pure Pass, aby móc wykonać 7 kroków. A potem możesz odpocząć i wypić drinka w Skybarze. Najbardziej podobało nam się to wieczorem, kiedy światła magicznie oświetlały lagunę. Wizyta na pewno jest tego warta!

to miejsce jest niesamowite. Warte swojej ceny, piękne widoki (nawet w deszczowy dzień), rytuał 7 kroków jest super i warty wykonania. gorąco polecam. dostaniemy również transfer z Reykjaviku, tak jak my tego nie zrobiliśmy, a transport publiczny nie był najłatwiejszy!