Kopalnia Soli „Wieliczka”

Przespaceruj się korytarzami XIII-wiecznej kopalni soli. Zobacz podziemne jeziora i kaplice oraz wspaniałe solne rzeźby.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kopalnia Soli „Wieliczka”: Wycieczki i bilety

Kopalnia Soli „Wieliczka”: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kopalnia Soli „Wieliczka”? Kliknij tutaj.

Kopalnia Soli „Wieliczka”: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 18 201 opinii

Połączyliśmy dwa najważniejsze miejsca w jeden dzień, po pierwsze kopalnie soli, a po drugie obozy Auschiwitz - Birkenau. Nie było to zbyt męczące, ale potrzebna jest dobra kondycja fizyczna, aby poradzić sobie ze zjazdem w kopalni (dużo schodów) i całym chodzeniem po Auschwitz. Nie zabrakło też przerw na odpoczynek. Przewodnicy byli analityczni i przez cały czas utrzymywali nasze zainteresowanie. Zrobilibyśmy to jeszcze raz... niezapomniane i przytłaczające przeżycie!

Świetna komunikacja, dzień wcześniej powiadomiono nas o godzinach odbioru. Przyszedł i zabrał nas, ponieważ nie mogli zaparkować przy hotelu, dobry autobus wahadłowy i po angielsku, co było świetne. Dobre instrukcje, a nawet dostałem uroczy mały prezent w postaci soli!

Polecam zwiedzenie kopalni,Pan przewodnik bardzo miły i odpowiadający na pytania uczestników, bardzo miło spędzona wycieczka po kopalni,polecam serdecznie

Naprawdę ciekawy i przyjemny sposób na spędzenie dnia z dala od partnera.

Wspaniała organizacja, punktualność , profesjonalizm i kultura.