Wybierz daty

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Przespaceruj się korytarzami XIII-wiecznej kopalni soli. Zobacz podziemne jeziora i kaplice oraz wspaniałe solne rzeźby.

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Transport
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 83
Sortuj według:
1 - 16 / 83

Kopalnia Soli „Wieliczka”: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kopalnia Soli „Wieliczka”? Kliknij tutaj.

Kopalnia Soli „Wieliczka”: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 21 904 opinii

Wizyta była udana, ale nie mieliśmy czasu na muzeum. Nie wina firmy, ale 2 osoby zaginęły w pewnym momencie, tj. Nie pojawili się na miejscu spotkania i nie mogliśmy opuścić kopalni, dopóki się nie pojawili, co pozostawiło nam zero czasu na zewnętrzny sklep z pamiątkami. Kopalnie soli są zdecydowanie warte zobaczenia, a przewodnicy dają dobry wgląd.

To miejsce jest warte zobaczenia, a przyjemne +18 stopni w tunelu wcale nie było złe w porównaniu do +35 na zewnątrz. Wszystko działało zgodnie z obietnicą. Transport był punktualny w obie strony i nie było ryzyka zgubienia się.

Kierowca puntual, minibus na około 20 osób. Miałem miłą przerwę przez pół godziny w dniu przyjazdu, więc nie czuliśmy się pospieszani. Pani przewodnik nie spieszyła się i wyjaśniła wszystko dobrze, gdy chodziliśmy.

Żadnych problemów w żadnym momencie. Dobrze zorganizowany od początku do końca. Utrzymywane na bieżąco na telefonie komórkowym od pierwszej rejestracji.

Kraków był piękny. Kopalnia Soli w Wieliczce była przereklamowana.

Patrząc wstecz, żałuję, że nie wykorzystałem czasu spędzonego w Kopalni Soli „Wieliczka” na trochę wolnego czasu w Krakowie.