Bilet wstępu

Rzym: Koloseum, Forum Romanum, Palatyn – bilety wstępu

Rzym: Koloseum, Forum Romanum, Palatyn – bilety wstępu

Wczoraj zarezerwowano 139 razy

Od 101,02 zł za osobę

Wczoraj zarezerwowano 139 razy

Zobacz Koloseum, Palatyn i Forum Romanum dzięki pakietowi łączonemu, który obejmuje wstęp priorytetowy do Koloseum. Zapomnij o stresie i zwiedzaj w swoim tempie.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
Ta atrakcja nie podlega zwrotowi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Potwierdzenie biletu w ciągu 48 godzin
Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji od organizatora atrakcji.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Cofnij się w czasie do starożytnego Rzymu dzięki biletowi wstępu do Koloseum oraz na Forum Romanum i Palatyn
 • Skorzystaj z opcji wstępu priorytetowego do Koloseum o wybranej przez siebie porze
 • Pobierz mapę Cesarstwa Rzymskiego, która ułatwi Ci zwiedzanie atrakcji
Pełny opis

Zobacz pozostałości jednych z najwspanialszych zabytków Republiki Rzymskiej dzięki biletowi wstępu do Koloseum, Forum Romanum i na Palatyn.

Uniknij czekania w długiej kolejce po bilet do Koloseum i udaj się prosto do wejścia priorytetowego, aby przejść kontrolę bezpieczeństwa. O wyznaczonej godzinie wejdź do Koloseum i przenieś się do czasów cesarzy oraz gladiatorów.

Budowę Koloseum rozpoczęto za panowania cesarza Wespazjana w 72 roku n.e., a zakończono – w 80 roku n.e. w trakcie rządów jego syna, Tytusa. Koloseum to największy amfiteatr, jaki kiedykolwiek zbudowano.

Wyobraź sobie zaciekłe walki ludzi i zwierząt, stojąc na owalnej, 4-poziomowej arenie mogącej niegdyś pomieścić 73 000 widzów. Cena biletu obejmuje również jednorazowy wstęp na Palatyn i Forum Romanum. Są to najważniejsze punkty na trasie każdej wycieczki po Wiecznym Mieście. Według starożytnej tradycji to właśnie na Palatynie narodził się Rzym.

Spójrz z góry na Forum Romanum, które w czasach Republiki Rzymskiej stanowiło polityczne, społeczne i ekonomiczne centrum miasta. Zobacz najstarsze części Rzymu z perspektywy najważniejszego z 7 wzgórz.

Wliczone w cenę
 • Bilet szybkiego wstępu do Koloseum w zarezerwowanym terminie
 • Bilet wstępu na Forum Romanum i Palatyn ważny przez 24 godziny
 • Mapa Cesarstwa Rzymskiego do pobrania
 • Usługi przewodnika
 • Audioprzewodnik
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się bezpośrednio do okienka dla posiadaczy biletów wstępu priorytetowego (Fast Track) w celu przejścia obowiązkowej kontroli bezpieczeństwa. Kolejka do kontroli bezpieczeństwa oznaczona jest napisem „Ticket Holder and Roma Pass”.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Uwaga! Godziny otwarcia atrakcji są różne w zależności od sezonu. Pamiętaj o tym, dokonując rezerwacji na godziny wieczorne, aby mieć wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie. Ostatnie wejście odbywa się 1 godzinę przed zamknięciem.
 • Bilet jest ważny przez 24 godziny i obejmuje 1 wstęp do Koloseum w wybranym przedziale czasowym oraz wstęp na Forum Romanum i Palatyn (przez 24 godziny).
 • Godzina wstępu do każdej atrakcji może zostać przesunięta o 1 godzinę ze względu na dostępność.
 • Godziny otwarcia atrakcji:
 • Od 16 lutego do 15 marca: 8.30–17.00
 • Od 16 marca do ostatniej soboty marca: 8.30–17.30
 • Od ostatniej niedzieli marca do 31 sierpnia: 8.30–19.15
 • Od 1 do 30 września: 8.30–19.00
 • Od 1 października do ostatniej soboty października: 8.30–18.30
 • Od ostatniej niedzieli października do 15 lutego: 8.30–16.30
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 27461 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bilet bez kolejki umożliwia wejście do Koloseum bez stania w kolejce. Nasz harmonogram był o 13:30, zaczęliśmy od forum rano, wchodząc górnymi drzwiami, gdzie nikogo nie było. Poszliśmy do Palatynu nad ranem. Z drugiej strony myśleliśmy o wyjściu tam, gdzie wróciliśmy rano (góra forum), ale to tylko wpis. Więc musieliśmy zrobić wszystko jeszcze raz. Zapewnij dużo wody i zapasów. W tej okolicy nie ma wiele do jedzenia.

Czytaj dalej

30 października 2022

To było naprawdę wspaniałe doświadczenie. Wziąłem wskazówkę od kogoś, kto zrecenzował tę aktywność, i pobrałem kilka podcastów o starożytnym Rzymie na Spotify, aby ich słuchać, gdy chodziliśmy. Naprawdę warto, ponieważ umieszcza wszystkie te witryny w kontekście. Koloseum jest, jak można się spodziewać, bardzo epickie. Dobrą rzeczą w tych biletach było to, że masz 24 godziny na wejście do innych części (Forum, Palatyn itp.). Zdecydowanie radziłabym poświęcić przynajmniej pół dnia na wejście na Forum/Palatyn. Jest tak rozległy, że jeśli nie planujesz wyścigów, po prostu nie pochłoniesz wszystkiego, jeśli słuchasz również audioprzewodników. Tak naprawdę nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, ponieważ byliśmy w Rzymie tylko na krótką wizytę. Kiedy tam dotarliśmy, było to całkiem proste, wystarczy poszukać białego namiotu. To tam idą posiadacze biletów na kartę. Przyjdź około 20 minut przed swoim przedziałem czasowym zgodnie z zaleceniami. Zostaliśmy wpuszczeni wcześnie. To wspaniałe doświ

Czytaj dalej

3 października 2022

Punkt odbioru biletów był łatwy do znalezienia, ale tak naprawdę wystarczyło odebrać tylko 10 minut wcześniej, a nie 30 minut. Zaproponuj zrobienie Palatynu przed Forum Romanum, ponieważ jest to bardziej stroma część wizyty. Najpierw odwiedziliśmy Forum i po obejrzeniu eksponatów zdaliśmy sobie sprawę, że to nie jest pętla, więc musieliśmy się cofnąć, aby wrócić na Palatyn. Wydrukowana mapa witryn byłaby bardzo pomocna.

Czytaj dalej

25 września 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 127592