Wycieczka z przewodnikiem

Koloseum, Forum i Palatyn: wstęp priorytetowy i przewodnik

Koloseum, Forum i Palatyn: wstęp priorytetowy i przewodnik

Organizator atrakcji: Crown Tours
Zaoszczędź nawet 20%

Od 172,30 zł 137,85 zł za osobę

Skorzystaj ze wstępu priorytetowego do Koloseum, Forum Romanum i na Palatyn. Cofnij się do czasów rzymskich cesarzy i gladiatorów z pomocą pełnego pasji przewodnika. Podziwiaj spektakularne widoki z pałacu cesarskiego.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 - 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
hiszpański, francuski, angielski, włoski, niemiecki, portugalski, rosyjski
Prywatna lub mała grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Rozpocznij swoją wycieczkę tuż przed monumentalnym Koloseum, gdzie spotkasz swojego przewodnika. Tutaj Twój ekspert od historii Rzymu przedstawi Ci wstęp do najwspanialszej areny Cesarstwa Rzymskiego. Poznaj wspaniałe Koloseum, które miało 80 wejść i mogło pomieścić około 65 000 widzów. Posłuchaj o spektakularnych festiwalach organizowanych przez Rzymian, które mogą trwać nawet 100 dni.

Ciesz się wolnym czasem po wizycie, aby zrobić kilka zdjęć, odświeżyć się i wędrować po okolicy. Następnie będąc drugą częścią wycieczki na Palatyn i Forum Romanum.

Poznaj społeczne, polityczne i religijne centrum Cesarstwa Rzymskiego, gdzie różne warstwy społeczeństwa rzymskiego ścierają się. Weź udział w niesamowitych ruinach Palatynu podczas wycieczki z przewodnikiem po terenie i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na Koloseum. W drugiej części wycieczki będziesz miał okazję poznać swojego drugiego przewodnika, który jest pasjonatem starożytnego Rzymu. Wykorzystaj w pełni swoje doświadczenie, mając dwóch najwyżej ocenianych przewodników, którzy poprowadzą Cię przez obszary wiedzy, które znają najlepiej.

Wliczone w cenę
 • Wstęp do Koloseum, na Forum Romanum i na Palatyn
 • Doświadczony przewodnik
 • Słuchawki, aby wyraźnie słyszeć przewodnika
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • Odbiór z Twojego miejsca zakwaterowania i transport powrotny
 • Posiłki
 • Napiwki
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy wziąć ze sobą własne słuchawki
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się na Largo Gaetana Agnesi, placu znajdującym się na tarasie POWYŻEJ stacji metra Colosseum. Przewodnik będzie ubrany w fioletową koszulkę przy WYJŚCIU GÓRNYM ze stacji metra. (Uwaga: jeśli znajdujesz się przed stacją metra, udaj się NA PIĘTRZE).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne obuwie

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Wycieczka nie jest dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Wycieczka obejmuje spacer, dlatego załóż wygodne buty.
 • Bądź na miejscu zbiórki co najmniej 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wycieczki. Nie ma gwarancji wstępu dla osób spóźnionych.
 •  Osoby w wieku poniżej 18 lat muszą okazać przy wejściu dokument tożsamości.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 4742 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,1/5
 • Organizacja
  3,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Doskonała obsługa - zarezerwowana tego samego dnia. Przepustki dotarły natychmiast za pośrednictwem wiadomości, a płatność była bezpieczna. Właściwie to było zapewnione przez Crown Tours, a Roberto był rozważny i kompetentny. Co najważniejsze, poświęcił czas na poprawienie gości spoza naszej grupy, którzy łamali „zasady”, takie jak siedzenie na ścianach artefaktów. Szkoda, że nie mogłem zatrudnić Roberto na miejscu na wszystkie moje inne wycieczki w Tuscony.

Czytaj dalej

20 marca 2022

Nick nasz przewodnik był fantastyczny! Tak się cieszę, że zarezerwowałem tę wycieczkę z przewodnikiem. Mieliśmy grupę około 30 osób i byłem zdenerwowany, że byłoby zbyt trudno usłyszeć przewodnika, ale przewodnik ma mikrofon, podczas gdy ty masz jednoczęściowe słuchawki, aby doskonale go słyszeć. Czułem też, że wybieram się na prywatną wycieczkę, nawet z tak wieloma osobami, bo Nick jest bardzo dobry w zarządzaniu wszystkimi i ma świetny wgląd w historię Koloseum i starożytnego Rzymu. Zrobił też świetną robotę przedstawiając ciekawe historie, które sprawiają, że cofasz się w czasie i wyobrażasz sobie, jak to było wtedy. Zdecydowanie polecam!

Czytaj dalej

12 marca 2022

Nasz pierwszy przewodnik (Christina) był całkiem miły. Wyjaśniła historię Koloseum i sprawiła, że wizyta się opłaciła - mogę ręczyć, że podróż w pojedynkę byłaby sama w sobie nudna. (Należy pamiętać, że w ostatniej chwili naliczono ukrytą opłatę w wysokości 10 € za wizytę na arenie - być może ta informacja nie jest dostępna na stronie internetowej). Drugi przewodnik był również niesamowity (nie pamięta jego imienia). Był Brytyjczykiem i, co nie dziwi, dość wyartykułowany opowiadacz historii. Dał nam dobrą wycieczkę po Forum Romanum i Wzgórzu Palatynów, a raczej co z tego zostało. Szczerze mówiąc, nie należy się doczekać tej wycieczki, aby zachwycić się i zachwycić majestatycznymi budowlami, które Rzymianie byli w stanie zbudować - ponieważ struktury te nie istnieją teraz w ich oryginalnej formie - ale raczej ze względu na ich historyczne znaczenie i rzucić okiem na cywilizację rzymską, która odegrała tak wielką rolę w kształtowaniu historii Rzymu.

Czytaj dalej

26 stycznia 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 195566