Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Kolonia
To nadrzeczne niemieckie miasto urzeknie Cię słynną katedrą, gotycką architekturą i urokliwą starówką.

Najciekawsze atrakcje

Kolonia: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 165
Sortuj wg::
Strona 1 z 11

Niezwykłe doznania

Kolonia: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Kolonia

Kolonia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kolonia? Kliknij tutaj.

Kolonia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 12 258 opinii

Długa podróż do Konigswinter, tam iz powrotem, była bardzo przyjemna dzięki obfitemu jedzeniu, przekąskom i napojom w sprzedaży oraz całej obsłudze stołowej. Podróż po Renie jest zawsze interesująca, obserwując przepływające obok potężne barki lub statki wycieczkowe płynące do następnego punktu odbioru. Podróż była dzisiaj trochę smutna, widząc skutki suszy na wysokość rzeki, wiele plaż jest widocznych, być może co najmniej 2 metry utracone. Po przybyciu do Königswinter mieliśmy kolejne 3 godziny na zwiedzanie, na pewno wystarczająco długo, aby dostać się na szczyt Drachenfels i zjeść posiłek. W sumie bardzo długi, ale bardzo przyjemny dzień.

Ciekawa historia. Dla najmłodszych (5 lat) szybko się nudzi. Mój wnuk był więc bardzo szczęśliwy, że mógł spędzić trochę czasu z bohaterami Majów :):) Kiedy po prostu zapytałem go, co lubi najbardziej, to było pierwsze, co powiedział. To, podczas gdy on również uważał, że jego samodzielnie skomponowany baton czekoladowy z gumowatymi misiami był fantastyczny i super smaczny.

Bardzo miła wizyta. Odpowiednia cena. Mocną stroną tej działalności jest możliwość zobaczenia linii produkcyjnej. Co więcej, możliwość skosztowania roztopionej czekolady z przyjemnym wafelkiem, który jest w tej chwili maczany, nie zaszkodzi. Na początku i na końcu wycieczki dostarczana jest czekolada. Zrobiłbym to ponownie.

Świetna wycieczka, aby zwolnić. Wyżywienie na pokładzie jest odpowiednie lub zgodne z oczekiwaniami. Obsługa jest bardzo przyjazna i zawsze pomocna. Zalecany jest bilet łączony z kolejką zębatą w Königwinter. Podsumowując, świetna aktywność, która jest szczególnie przyjemna w słoneczną pogodę.

Świetne wydarzenie, które powinieneś zrobić jako gość w Kolonii.