Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Kolonia

To nadrzeczne niemieckie miasto urzeknie Cię słynną katedrą, gotycką architekturą i urokliwą starówką.

Często zadawane pytania dotyczące: Kolonia

Na jakich wycieczkach w: Kolonia obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Kolonia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kolonia? Kliknij tutaj.

Kolonia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7534 opinii

Ciekawa historia. Dla najmłodszych (5 lat) szybko się nudzi. Mój wnuk był więc bardzo szczęśliwy, że mógł spędzić trochę czasu z bohaterami Majów :):) Kiedy po prostu zapytałem go, co lubi najbardziej, to było pierwsze, co powiedział. To, podczas gdy on również uważał, że jego samodzielnie skomponowany baton czekoladowy z gumowatymi misiami był fantastyczny i super smaczny.

Chciałbym przyznać 2-3 gwiazdki, niestety aplikacja na to nie pozwala. Wow Niestety, kiedy siedzisz na pokładzie, nie dostajesz żadnych informacji, żadnych ogłoszeń dotyczących budynków ani faktów. Nawet powitanie ograniczało się do: „Cześć, poproszę o bilet”. To tylko przejażdżka łodzią, na której sprzedawano drogie napoje i jedzenie. Mimo to widok był ładny.

Bardzo miła wizyta. Odpowiednia cena. Mocną stroną tej działalności jest możliwość zobaczenia linii produkcyjnej. Co więcej, możliwość skosztowania roztopionej czekolady z przyjemnym wafelkiem, który jest w tej chwili maczany, nie zaszkodzi. Na początku i na końcu wycieczki dostarczana jest czekolada. Zrobiłbym to ponownie.

Absolutnie wspaniałe doświadczenie z fantastycznym widokiem!

Bardzo mi się podobało, na statku wszystko było ok :).