Kolejka gondolowa na Teide

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kolejka gondolowa na Teide: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kolejka gondolowa na Teide? Kliknij tutaj.

Kolejka gondolowa na Teide: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 397 opinii

Wszystko było świetne. To była płynna jazda do kolejki linowej, co było świetne dla dzieci, ponieważ nikt nie czuł się chory po drodze. Wszystko, co widzieliśmy po drodze, zostało dokładnie wyjaśnione, co sprawiło, że podróż była ciekawsza. Wspinanie odbywało się w rytmie, który pozwalał każdemu wzbogacić kostkę, więc ogólnie rzecz biorąc, WSPANIAŁE doświadczenie. Dziękuję Ci

Steffi była niesamowitym przewodnikiem. Zawsze upewniając się, że dobrze się bawimy, a co najważniejsze, że czujemy się dobrze, aklimatyzując się na wysokości. Miała dużą wiedzę na temat El Teide i okolic. Gdy dotarliśmy na szczyt, mieliśmy czas na odpoczynek, robienie zdjęć i podziwianie niesamowitych widoków. Gorąco polecam tę wycieczkę. Dzięki Steffi!!

Doskonała wycieczka, odebrana w hotelu na czas. Jazda w górę iw dół była płynna i wygodna. Cieszyliśmy się spokojną atmosferą z naszym przewodnikiem. Była doskonała, bardzo przyjazna i pomogła mojemu 4-latkowi dotrzeć na szczyt.

To była bardzo dobra wycieczka, całkowicie polecana. Przewodnik jest bardzo przyjazny i ma dużą wiedzę na temat okolicy. W moim przypadku byłam sama, usługa odbioru i transferu była bardzo wygodna.

Transfer był niezawodny i punktualny, a przewodnik był bardzo miły i pracowity.