Dodaj daty

Koh Hong

Koh Hong – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Phuket: Jednodniowa wycieczka łodzią motorową na wyspę Jamesa Bonda z lunchem

1. Phuket: Jednodniowa wycieczka łodzią motorową na wyspę Jamesa Bonda z lunchem

Ciesz się odbiorem i dowozem do iz hotelu na molo, gdzie odbywa się Twoja podróż przez szmaragdowe wody i błękitny ocean podczas tej jednodniowej wycieczki po wyspie i jaskiniach. Odśwież się uzupełniającym lunchem w formie bufetu. Popłyń wzdłuż zatoki Phang Nga i zatrzymaj się na zwiedzanie wyspy Panak, która słynie ze szmaragdowych lagun i głębokich jaskiń. Podziwiaj scenerię formacji naciekowych i wysokich wapiennych klifów. Następnie udaj się na Hong lub wyspę Talu i popływaj kajakiem w starożytnej jaskini. Zobacz wszystkie tajemnicze formacje skalne, niektóre ukształtowane przez naturę, które wyglądają jak zwierzęta. Po spływie kajakowym i zwiedzaniu będziesz miał okazję odwiedzić pływającą muzułmańską wioskę Panyee Island. Zjedz lunch w formie bufetu i wybierz się na spacer po wiosce pełnej przyjaznych mieszkańców. Następnie odwiedź słynną wyspę Jamesa Bonda, znaną również jako Khao Ping Kan. Unikalna formacja tej wyspy w kształcie gwoździa jest tajemnicą natury i uczyniła z niej ikonę Zatoki Phang Nga. Po zwiedzaniu wyspy Jamesa Bonda, odwiedź Ice Cream Cave, aby zobaczyć fenomenalne formacje stalagmitów i kryształów w środku. Spróbuj popływać kajakiem w jaskini pełnej szmaragdowo zielonej wody. W końcu dotrzesz na wyspę Lawa lub wyspę Naka (jedna z wysp zostanie wybrana w zależności od pogody). Popływaj lub zrelaksuj się na wyspie z wolnym czasem, aby cieszyć się oceanem przed powrotem na molo.

Krabi: jednodniowa wycieczka łodzią motorową na Wyspy Hong z lunchem

2. Krabi: jednodniowa wycieczka łodzią motorową na Wyspy Hong z lunchem

Odbierz z hotelu w Krabi między 08:00 a 09:00 i wypłyń na wyspę Hong łodzią motorową. Wejdź do laguny wąskim przejściem i podziwiaj krystalicznie czystą wodę, tropikalne wyspy i klify. Odwiedź małe wyspy, począwszy od Koh Pakbia i Koh Rai, na których znajdują się imponujące mierzeje piasku odsłaniane podczas odpływu. Następnie Koh Lahding, znana również jako Rajska Wyspa z piękną piaszczystą zatoczką. Na koniec zobacz wyspę Daeng, gdzie możesz zobaczyć gigantyczną czerwoną skałę podczas rejsu po czystej wodzie z tropikalnymi rybami. Ciesz się dostarczonym lunchem w pudełku na plaży, podziwiając wspaniały widok. Wybierz zwiedzanie okolicy kajakiem w zależności od wybranej opcji. Po pełnym wrażeń dniu wróć na molo około godziny 15:00 i wróć do hotelu. Plan podróży: • 08:00 - 09:00: Odbiór z hotelu • 09:00–09:30: wypłynięcie z przystani Nopparat Thara • 09:30 - 10:20: Rejs po czerwonawej wyspie Daeng • 10:20 - 10:40: przejazd na Lading Island, gdzie można pływać i nurkować z rurką • 10:40–11:20: Zatrzymaj się na wyspie Pakbia i Rai, aby zrobić zdjęcia mierzei • 11:20 - 12:00: Rejs do „tajnej” laguny Hong • 12:00 - 12:30: Lunch na plaży na wyspie Hong • 12:30 - 13:30: Czas wolny na pływanie, opalanie i spływy kajakowe (jeśli zarezerwowano opcję kajakową) • 13:30 - 14:00: Wejdź na punkt widokowy z panoramą 360 stopni • 14:00–15:00: wróć do przystani Nopparat Thara i wróć do hotelu

Phuket: luksusowy rejs na Wyspę Bonda o zachodzie słońca

3. Phuket: luksusowy rejs na Wyspę Bonda o zachodzie słońca

Zobacz główne atrakcje zatoki Phang Nga podczas ekscytującego całodniowego rejsu z Phuket z transferem hotelowym wliczonym w cenę. Pływaj kajakiem wokół wysp Hong, podziwiaj cuda natury na wyspie Jamesa Bonda, popływaj na wyspie Yai i zjedz pyszny lunch na pokładzie. Skorzystaj z odbioru z hotelu i udaj się do przystani Ao Por. Rozpocznij swój luksusowy rejs w zatoce Phang Nga w stylowy i wygodny sposób i delektuj się lunchem w formie bufetu na pokładzie. Podziwiaj spektakularny wapienny krajobraz wzdłuż wybrzeża, delektując się szeroką gamą dań kuchni międzynarodowej, począwszy od sushi aż po potrawy lokalne. Następnie popłyń kajakiem do wysp Hong, gdzie w jaskiniach znajdziesz wiele zaginionych światów. Podziwiaj ściany wapienne pokryte zielenią i otwarte sufity jaskiń. Po wyprawie kajakiem poopalaj się, popływaj lub po prostu zrelaksuj się na wodnym hamaku na wyspie Yai.  Następnie udaj się na wyspę Phing Kan, punkt centralny parku narodowego Phang Nga i podziwiaj jego niesamowite, pionowe skały. Ta wyspa jest również znana jako „Wyspa Jamesa Bonda”. Z pewnością rozpoznasz ją z filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”.  Udaj się w rejs powrotny do przystani, delektując się kolacją w formie bufetu i podziwiając zadziwiający zachód słońca. Podziwiaj wspaniałe widoki zachodzącego wieczornego słońca nad wodą, płynąc na pokładzie statku rejsowego. Będzie to atrakcja, której nie możesz przegapić. Wróć do Yacht Haven Marina, a później do hotelu.

Phuket: Jednodniowa wycieczka łodzią na wyspę Jamesa Bonda i spływ kajakowy

4. Phuket: Jednodniowa wycieczka łodzią na wyspę Jamesa Bonda i spływ kajakowy

Rozpocznij dzień od odbioru i transferu z hotelu w prowincji Phuket i udaj się na molo Ao Por. Spotkaj się z przyjazną załogą i wejdź na pokład dużej drewnianej łodzi z molo Ao Por do zatoki Phang Nga. Następnie delektuj się sezonowymi owocami i napojami, podczas gdy przewodnik poinformuje Cię o 50-minutowej przejażdżce dużą łodzią na wyspę Panak. Podziwiaj wspaniałe widoki na Ocean Andamański. Odwiedź szmaragdowo krystaliczną wodę otoczoną wysokimi klifami i wapiennymi skałami, spędź czas podczas spływu kajakowego z przewodnikiem i odkryj tajemnicze morskie jaskinie. Poznaj lasy namorzynowe i formacje krasowe z innej perspektywy na wyspie Panak. Przenieś się na kultową wyspę Jamesa Bonda, która stała się znana na całym świecie w 1974 roku, kiedy stała się jedną z lokalizacji filmu "Człowiek ze złotym pistoletem". Wyspa Jamesa Bonda lub Khao Tapu oznacza w języku tajskim gwóźdź lub kolec. Jest częścią grupy wysp Khao Phing Kan. Zrelaksuj się i ciesz się całodniową wycieczką ze wspaniałym lunchem w formie bufetu na pokładzie podczas podróży na wyspę Hong lub Talu i ciesz się spływem kajakowym wewnątrz starożytnej jaskini. Odkryj wszystkie tajemnicze formacje skalne, które zostały ukształtowane przez naturę i wyglądają jak zwierzęta. Po odpoczynku tutaj, zabierzemy Cię na relaksujący czas wolny, pływanie i opalanie w malowniczej okolicy otoczonej szmaragdowozieloną wodą. Po długim, radosnym dniu, wróć do Ao Po Pier około 16:30, a następnie jedź z powrotem do hotelu.

Kajakarstwo w Ao Thalane z opcją wycieczki na wyspy Hong

5. Kajakarstwo w Ao Thalane z opcją wycieczki na wyspy Hong

Między Parkiem Narodowym Than Bok Khorani a miejscowością Krabi znajduje się jedna z najpiękniejszych w Tajlandii zatok namorzynowych. Przyjedź na prywatne molo i wybierz się w podróż do lasu namorzynowego. Tutejsze zatoki i kaniony są niczym korytarze. Ten niedawno odkryty obszar jest wspaniałym miejscem na spotkanie z ekosystemem. Zatoka jest znana ze swojej bogatej fauny. Największą zaletą tego miejsca są z pewnością wąskie kanały, które można przemierzyć podczas niskich pływów. W samym środku zatoki prawie na pewno spotkasz kilka gatunków zimorodków, czapli zielonawych i makaków krabożernych. Jest to dziewicze miejsce bez obecności tłumów. Opcjonalna wizyta na wyspach Hong: Wyspy Hong stanowią najpiękniejszą część archipelagu Andamanów. Piętrzące się wapienne formacje i krystalicznie czyste wody sprawiają, że miejsce to wydaje się opuszczone. W samym środku pięknej wyspy leży ukryta laguna, gdzie pracują lokalni rybacy, oraz miejsce, gdzie zbierane są ptasie gniazda. Znajdziesz tu także rafy koralowe i podwodne jaskinie. Opcjonalna wycieczka z zachodem słońca i kolacją z grilla: Końcowy przystanek wycieczki to Laem Jamoog Kway. Możesz tu wziąć prysznic w słonej wodzie pod naturalnymi wodospadami. Weź udział w krótkiej wspinaczce, by podziwiać zachód słońca w Tajlandii. Odpręż się i ciesz się zachodem słońca, czekając na dania z grilla przygotowywane na plaży. Po kolacji z grilla możesz dalej odpoczywać pod kocem podczas rejsu powrotnego tradycyjną łodzią do przystani kajakarskiej.

Krabi: wycieczka łodzią po wyspach Hong z panoramicznym punktem widokowym

6. Krabi: wycieczka łodzią po wyspach Hong z panoramicznym punktem widokowym

Odkrywaj wyspy Hong tradycyjną łodzią typu longtail podczas tej jednodniowej wycieczki z Krabi. Nurkuj, pływaj i relaksuj się, przepływając przez bujne krajobrazy. Zachwyć się regionem, zatrzymując się, by podziwiać panoramiczne widoki. Rozpocznij swoją jednodniową wycieczkę od odbioru z hotelu w Krabi rano. Poddaj się krótkiej kontroli stanu zdrowia przez załogę na molo Nopparat Thara w Ao Nang lub na molo Hin Pheng w Klong Muang, w zależności od warunków na morzu. Wskocz na pokład tradycyjnej łodzi typu longtail wraz z innymi odkrywcami i udaj się na wyspy Hong. Zrób krótki postój na Koh Daeng, aby nurkować z rurką na otwartym morzu w czystych wodach i rafie koralowej. Następnie spędź dzień na spokojnym zwiedzaniu głównej wyspy, Koh Hong. Zobacz drzewa namorzynowe, dzikie ptaki, gigantyczne jaszczurki, niesamowite formacje skalne i plaże. Zrelaksuj się na tarasie słonecznym i rozkoszuj się scenerią lub wskocz z łodzi do orzeźwiających wód ukrytej laguny. Zatrzymaj się, by zobaczyć punkt kulminacyjny swojej podróży — malownicze panoramy z punktu widokowego. Spoglądaj na wapienne wyspy Morza Andamańskiego i nurkuj w chłodnych turkusowych wodach oraz zauważ szeroką gamę kolorowych ryb i innych zwierząt morskich. Rozkoszuj się pysznym, świeżo przyrządzonym tajskim lunchem w pudełku na piknik bezpośrednio na plaży, zanim wrócisz na molo i do hotelu.

Krabi: Prywatna wycieczka luksusową łodzią Longtail Island Hopping Tour

7. Krabi: Prywatna wycieczka luksusową łodzią Longtail Island Hopping Tour

Eksploruj wyspy Krabi prywatną kultową luksusową łodzią z długim ogonem z programem półdniowym lub całodniowym Trasy: - Cudowna wycieczka na 4 wyspy (Thale Waek, Chicken Island, Poda Island, Ma Tang Ming Island, Railay Beach) - Wspaniała wycieczka na wyspę Hong (Lagoon Hong, wyspa Hong, wyspa Lao Lading, wyspa Pakbia) - Wspaniała wyspa Hong z wycieczką na 4 wyspy (Hong Lagoon, Hong Island, Lao Lading Island, Thale Waek, Chicken Island, Poda Island) Czas i rundy Pół dnia: rano 08:00-12:00, popołudnie 14:00-18:30 Cały dzień: 10:00-18:30 Bezpłatny odbiór z obszaru Aonang

Z Ao Nang: jednodniowa wycieczka łodzią po wyspach Hong z lunchem

8. Z Ao Nang: jednodniowa wycieczka łodzią po wyspach Hong z lunchem

Wypłynięcie łodzią rozpoczyna się o godzinie 09:00 Ta jednodniowa wycieczka grupowa łodzią motorową lub łodzią typu longtail jest idealna dla tych, którzy szukają najlepszego i najwygodniejszego sposobu na poznanie Hongkongu i okolicznych wysp w ciągu jednego dnia. Będziesz miał mnóstwo czasu na pływanie, relaks, nurkowanie z rurką, jedzenie, robienie zdjęć i filmów oraz poznawanie wysp Hong Wycieczka rozpoczyna się w miejscu zakwaterowania (lub w wyznaczonym miejscu zbiórki) i kończy z powrotem w miejscu zakwaterowania. Po prostu weź ze sobą ręczniki plażowe, okulary przeciwsłoneczne, dodatkowe ubrania, krem do opalania i trochę kieszonkowego (na zakup jedzenia i napojów na wyspie Hong) Ten jednodniowy pakiet wycieczki grupowej obejmuje transfer hotelowy, mini lunch w formie bufetu Halal z opcją wegetariańską, butelkowaną wodę pitną, napoje bezalkoholowe, przekąski, maskę i fajkę, ubezpieczenie podróżne i anglojęzycznego przewodnika.

Phuket: Zatoka Phang Nga: bioluminescencyjny plankton i kajaki morskie

9. Phuket: Zatoka Phang Nga: bioluminescencyjny plankton i kajaki morskie

Ciesz się wyjątkową i niezapomnianą wycieczką na łonie natury i odkryj cuda bioluminescencji podczas tej morskiej wycieczki kajakowej przez zatokę Phang-Nga z Phuket. Zobacz bioluminescencyjny plankton i ciesz się atmosferą zatoki. Po opuszczeniu przystani zatrzymamy się w pierwszym miejscu eksploracji kajakiem morskim na wyspie Phanak (Diamond Cave / Mangrove Cave), a następnie na wyspie Hong. Obszary te najlepiej zwiedzać kajakiem, aby z bliska zobaczyć formacje skalne i ukryte laguny. Następnym przystankiem jest kultowa Koh Tapu, czyli "wyspa Jamesa Bonda", gdzie Człowiek ze Złotym Pistoletem wybrał swoją kryjówkę w filmie 007 i miejsce, w którym można podziwiać majestatyczny zachód słońca i zjeść kolację w lokalnej restauracji. Przygotuj się na piękną bioluminescencję po zachodzie słońca, najlepszy czas na zobaczenie planktonu. Następnie nadchodzi optymalny czas na zobaczenie bioluminescencji, gdy zachodzi słońce i zbliża się wieczór, woda jest zwykle spokojniejsza, a światło z planktonu jest bardziej imponujące wizualnie. Tutaj powinieneś mieć szczęście, aby zobaczyć hipnotyzujący pokaz świecących świateł, który stworzy trwałe wspomnienia. Doświadczenie bycia otoczonym przez bioluminescencyjną wodę jest naprawdę czarujące, a to w połączeniu z kajakarstwem morskim i eksploracją jaskiń sprawia, że jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zobaczyć naturalne piękno wód zatoki Phang Nga. Podziwiaj hipnotyzujący pokaz świecących świateł w wodzie, gdzie plankton emituje piękny niebiesko-zielony blask, gdy jest zakłócany, wytwarzany przez reakcję chemiczną w samym planktonie, która wytwarza światło jako produkt uboczny. Przeżyj niezapomnianą wycieczkę i zanurz się w naturze zatoki, podziwiając piękne zjawisko naturalne.

Krabi: wycieczka łodzią długodystansową na Wyspy Hong, kajak i punkt widokowy

10. Krabi: wycieczka łodzią długodystansową na Wyspy Hong, kajak i punkt widokowy

Rozpocznij jednodniową wycieczkę od odbioru z hotelu w Krabi rano. Poddaj się krótkiej kontroli stanu zdrowia przez załogę Krabi Sunset Tours na molo Nopparat Thara w Ao Nang. Wskocz na pokład tradycyjnej łodzi typu longtail wraz z innymi odkrywcami i udaj się do grupy Hong Island. Zrób krótki postój na Koh Daeng (Czerwona Wyspa), aby nurkować z rurką na otwartym morzu z bardzo czystą wodą i rafą koralową pod spodem. Po przybyciu na główną wyspę o nazwie Koh Hong zacznij wiosłować na kajaku typu sit-on-top z 2 miejscami wokół wyspy Hong i odkryj ukryty las namorzynowy w lagunie Hong. Tutaj możesz pływać w chłodnych turkusowych wodach i obserwować szeroką gamę kolorowych ryb i innych zwierząt morskich. Po całej tej przygodzie ciesz się pysznym, świeżo przygotowanym lunchem piknikowym w tajskim stylu bezpośrednio na plaży. Następnie spędź spokojny dzień odkrywając tajemnice wyspy, od drzew namorzynowych po dzikie ptaki, gigantyczne jaszczurki, niesamowite formacje skalne i plaże. Zrelaksuj się na turkusowej plaży i podziwiaj krajobrazy - czujesz upał? Punktem kulminacyjnym jest niedawno otwarty punkt widokowy z panoramą 360° na najbardziej niesamowite wyspy wapienne, jakie ma do zaoferowania Morze Andamańskie. Około 15:00 wróć na molo i do swojego hotelu z trwałymi wspomnieniami z tego dziewiczego raju.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 79
Sortuj wg:
Strona 1 z 5

Koh Hong: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Koh Hong? Kliknij tutaj.

Koh Hong: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1262 opinii

To zdecydowanie jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem w życiu. Sama niesamowitość całej podróży, czy to skok do oceanu, ześlizgnięcie się na otwarte morze, spływ kajakowy, aby zobaczyć piękne jaskinie wapienne, gościnność całego zespołu marynarzy. Człowieku, to niesamowite. Najlepszą częścią dnia dla mnie było tańczenie do nocy/zachodu słońca z najlepszymi międzynarodowymi utworami, twoimi ulubionymi ludźmi wokół, twoim wyborem trucizny (napoju) i ludźmi z różnych środowisk i świata. Naprawdę globalne doświadczenie i każdego dnia trzeba powtórzyć i wybrać się dla kogoś, kto odwiedza Tajlandię.

Overal it exceeded my expectations. Everything was well organized and happened on time, including pickup and drop off. The whole crew was very friendly, especially a girl named Mi, who took care of us like a mother hen and made sure, we don't get lost and always had water with us. I can definitely recommend this trip and this tour operator.

To było niesamowite. Każde miejsce piękniejsze od drugiego. Transfery hotelowe przebiegły sprawnie, a nasz przewodnik Bobby był absolutnie fantastyczny, sprawił, że trasa była jeszcze bardziej fenomenalna.

Wyjazd był bardzo dobrze zorganizowany. Cały zespół znakomicie zadbał o gości. Mieliśmy cudowną podróż. Dziękuję bardzo!

Really nice tour even tho weather was terrible. Crew is really helpful and trying to make Your experience remarkable!