Kościół św. Karola Boromeusza w Wiedniu
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najpopularniejsze

Kościół św. Karola Boromeusza w Wiedniu: Wycieczki i bilety

Wiedeń – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 260

Kościół św. Karola Boromeusza w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.5 / 5
na podstawie 4 257 opinii

Niezapomniana przygoda. Wycieczka zaczęła się od kilkunastominutowego oswojenia ze sprzętem. Jazda segway okazała się całkiem prosta i intuicyjna. Poruszaliśmy się po drogach rowerowych zwiedzając centrum miasta. Wycieczka była prowadzona w języku niemieckim i angielskim, przez to trochę czasu traciliśmy na to aż Pan przewodnik wypowie się w obu językach. Każdy uczestnik dostał audioprzewodnik. Jestem zadowolona z tej formy zwiedzania miasta. Było słonecznie, ale chłodno. Z odpowiednim ciepłym ubiorem zwiedzanie miasta było bardzo przyjemne.

Wiedeń: Miasto Segway Tour Autor:

Bilety kupiliśmy przez internet. Miejsce - 2 rząd. Dostaliśmy koce -bo to kamień na podłodze w przepięknym kościele. Muzycy grali cały czas bez przerwy. Kościół wypełniony słuchaczami . Doskonała akustyka w kościele.

The concert was really great. The attitude was fantastic also interrior of the church is very majestic. One minus is that in 4th klas seat it was quite quiet.

Przemieszczanie się po mieści nie stanowi żadnego problemu, wsiadasz i jedziesz dokąd chcesz metrem, autobusem tramwajem. Polecam