Atrakcje i wycieczki
Koblencja

Koblencja – nasze najbardziej polecane atrakcje

Koblencja: 2-godzinny rejs wycieczkowy po Renie

1. Koblencja: 2-godzinny rejs wycieczkowy po Renie

Witamy na pokładzie wygodnego i ekskluzywnego statku La Paloma na rejs po Dolinie Górnego Środkowego Renu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na żadnym innym odcinku Renu zamki i pałace nie są tak pięknie połączone. Na pokładzie La Paloma można odpocząć i nacieszyć się widokiem. Rozpocznij w Koblencji i najpierw przepłyń niewielką odległość w dół Renu z widokiem na Ren przed Koblencją, twierdzą Ehrenbreitstein i słynnym „Deutsche Eck” (niemiecki zakątek). U ujścia Mozeli statek zawraca i płynie w górę Renu do Braubach do zamku Marksburg. Rejs prowadzi obok Pałacu Elektorów w Koblencji (Kufürstliches Schloss Koblenz), browaru w Koblencji, zamku Lahneck, zamku Stolzenfels i Königsstuhl w Rhens. W Braubach (zamek Marksburg) statek zawraca i płynie z powrotem do Koblencji.

Koblencja: Rejs wycieczkowy po zamkach i pałacach w dolinie Renu

2. Koblencja: Rejs wycieczkowy po zamkach i pałacach w dolinie Renu

Wskocz do łodzi w Koblencji i wybierz się na rejs wycieczkowy po Dolinie Środkowego Renu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z największą liczbą zabytkowych pałaców i zamków na świecie. Podziwiaj spektakularną architekturę podczas rejsu wzdłuż Renu. Udaj się na miejsce zbiórki, aby rozpocząć wycieczkę. Po wejściu do łodzi wyrusz wzdłuż jednego z najpiękniejszych odcinków Renu, bramy do wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Doliny Dolnego Środkowego Renu. Podczas przejażdżki mijaj różne zamki i pałace, w tym Pałac Elektorski, Zamek Lahneck i Zamek Stolzenfels. Zobacz historyczną wioskę winiarską i podziwiaj Johanneskloster w ujściu rzeki Lahn oraz kaplicę Wszystkich Świętych. Podziwiaj widoki na Deutsches Eck, Martinsburg, Marksburg i nie tylko w zielonej scenerii nad rzeką. Podczas wycieczki na pokładzie dostępny jest catering, w którym możesz wypić drinka lub coś przekąsić.

Koblenz: Rejs po Starym Mieście wzdłuż Renu

3. Koblenz: Rejs po Starym Mieście wzdłuż Renu

Odkryj jedno z najstarszych miast w Niemczech podczas rejsu po Renie w Koblencji. Podziwiaj Pałac Elektorów, zamek Lahneck, twierdzę Ehrenbreitstein i wiele innych miejsc, a podczas podróży słuchaj ciekawych komentarzy. Wejdź na pokład rejsu w sercu Koblencji i wyrusz na odkrywanie tego historycznego miasta od strony wody. Zobacz jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w mieście, Deutsches Eck, gdzie spotykają się Ren i Mozela, kierując się w stronę wyspy Niederwerth. Przepłyń obok idyllicznego regionu Vallendar, podziwiaj imponującą fortecę Ehrenbreitstein, podziwiaj widoki na Stare Miasto i nie tylko, słuchając jednocześnie ciekawych faktów o tych zabytkach przez system głośników na łodzi. Pod koniec rejsu powrócisz do punktu początkowego, idealnego miejsca do pieszego zwiedzania zabytków miasta.

Koblencja: Panoramiczny rejs po Mozeli do Winningen

4. Koblencja: Panoramiczny rejs po Mozeli do Winningen

Nasza 2,5-godzinna wycieczka po Moselrundfahrt przybliży Ci nie tylko zabytki Koblencji, ale także Zauber von Vaterrhein i Muttermosel. Gdy Scheusentore schowa się za nami, opuścimy Dziki Ren i wyruszymy na zdrową Mozelę. Nasza podróż prowadzi przez Weinberge von Güls i Winningen. Są to pierwsze doliny Untermosel oraz Terassenmosel. Spoglądając na Weinberge z jej parą wodną, możesz odnieść się do jednego lub drugiego Gläschen Wein an Bord ein.

Koblencja: Wycieczka krajoznawcza wokół Koblencji

5. Koblencja: Wycieczka krajoznawcza wokół Koblencji

Witamy na pokładzie wygodnego i ekskluzywnego statku La Paloma na rejs po Dolinie Górnego Środkowego Renu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na żadnym innym odcinku Renu zamki i pałace nie są tak pięknie połączone. Na pokładzie La Paloma można odpocząć i nacieszyć się widokiem. Rozpocznij w Koblencji i najpierw przepłyń niewielką odległość w dół Renu z widokiem na Ren przed Koblencją, twierdzą Ehrenbreitstein i słynnym „Deutsche Eck” (niemiecki zakątek). Przy ujściu Mozeli statek zawraca i płynie w górę Renu do zamku Stolzenfels. Rejs prowadzi obok Pałacu Elektorów w Koblencji (Kufürstliches Schloss Koblenz), browaru w Koblencji, zamku Lahneck, zamku Stolzenfels. W Stolzenfels statek zawraca i płynie z powrotem do Koblencji.

Koblencja: Sundowner Shipping

6. Koblencja: Sundowner Shipping

Wejdź na pokład wygodnego i ekskluzywnego statku La Paloma i ciesz się wieczornym rejsem w stronę zachodzącego słońca. Miejsce na pokładzie, widok na wodę, lekki wiatr w twarz, letnie hity w tle, koktajl w dłoni i pyszne przekąski z naszego kambuza - letni wieczór jak na wakacjach! Ciesz się panoramą Koblencji i Doliny Środkowego Renu z wody.

2-Rzeka Jednodniowa wycieczka łodzią do Koblencji i powrót z Alken

7. 2-Rzeka Jednodniowa wycieczka łodzią do Koblencji i powrót z Alken

Wskocz na pokład na jednodniową wycieczkę z Alken/Mosel na rejs wycieczkowy do Koblencji/Renu. Wyjedź z Alken i kieruj się wzdłuż Mozeli do Koblencji. Podziwiaj widoki starych zamków, tarasowych winnic, lasów, stromych zboczy górskich oraz okolicznych Kobern-Gondorf i Winningen, mijając urocze krajobrazy nadrzeczne. Po drugiej śluzie w Koblencji dojeżdżamy do Koblencji i wpisanego na listę UNESCO Środkowego Renu. /p> Około południa zwiedzaj Deutsches Eck (Niemiecki Zakątek) w Koblencji, gdzie znajduje się jeden z najbardziej przejmujących pomników jedności Niemiec w kraju, posmakuj historii i ciesz się 2,5 godziny wolnego czasu na samodzielne zwiedzanie tego miejsca. Zobacz kilka pomników poświęconych historii Niemiec, takich jak konny pomnik Wilhelma I, pierwszego cesarza Niemiec, wzniesiony w 1897 r. w uznaniu jego roli w zjednoczeniu Niemiec. Możesz wjechać kolejką linową przez Ren do twierdzy Ehrenbreitstein, aby podziwiać panoramiczne widoki na Deutsches Eck ze szczytu. Zajrzyj do winiarni i restauracji lub kupuj pamiątki. 14.30 statek wyrusza w podróż powrotną z Renu do Mozeli z miejscowościami Winningen, Kobern, Oberfell, Kattenes, Alken, Löf i Brodenbach.

Koblencja: Świąteczna wycieczka łodzią z grzanym winem

8. Koblencja: Świąteczna wycieczka łodzią z grzanym winem

Wczuj się w świąteczny nastrój podczas rejsu widokowego z muzyką świąteczną. Zobacz twierdzę Ehrenbreitstein, Deutsches Eck i ujście Mozeli. Zrelaksuj się przy lampce grzanego wina na pokładzie na świeżym powietrzu, podziwiając widoki Koblencji z wody. Wejdź na pokład łodzi i popłyń w obie strony, aby zwiedzić Koblencję. Popijaj pyszne grzane wino lub poncz z baru z grzanym winem na pokładzie na świeżym powietrzu, przepływając obok twierdzy Ehrenbreitstein i Deutsches Eck. Kup jedzenie na pokładzie, aby połączyć je z napojem. Wprowadź się w świąteczny nastrój dzięki świątecznej muzyce. Zakup jedzenie na pokładzie, aby cieszyć się drinkiem, mijając dawną średniowieczną fortecę Stolzenfels Castle na lewym brzegu Renu. Daj się porwać romantyzmowi zamku, świątecznej atmosferze na pokładzie łodzi i magii świąt Bożego Narodzenia.

Koblencja: Historyczne Muzeum Wina Musującego z przewodnikiem

9. Koblencja: Historyczne Muzeum Wina Musującego z przewodnikiem

Ta wycieczka zabierze Cię w głąb (dostępna winda) dawnych piwnic z winami musującymi firmy Deinhard założonej w 1794 roku. Od 1843 roku produkowane są tutaj wina musujące przy użyciu tradycyjnego procesu fermentacji butelkowej. Z profesjonalnym przewodnikiem poznasz historię domu i etapy pracy przy uprawie winorośli. Przy pomocy oryginalnego sprzętu poznasz drogę od winogrona do wina, aż po tajemnicze pochodzenie wina musującego. Wycieczka z przygodami kończy się degustacją kieliszka wina musującego.

Koblencja: Wycieczka piesza z audioprzewodnikiem w aplikacji

10. Koblencja: Wycieczka piesza z audioprzewodnikiem w aplikacji

Odkryj Koblencję na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym miejscu. Z historią obejmującą ponad 2000 lat, Koblencja z wdziękiem łączy w sobie starożytność i nowoczesność, oferując odwiedzającym bogaty wachlarz doświadczeń kulturowych, historycznych i krajobrazowych. Jednym z symboli Koblencji jest German Corner, gdzie spotykają się dwie rzeki. Tutaj monumentalny konny posąg cesarza Wilhelma I obserwuje zbieg i stał się przejmującym punktem orientacyjnym symbolizującym jedność Niemiec. W pobliżu znajduje się imponująca kolejka linowa Koblenz, która zapewnia powietrzną podróż do twierdzy Ehrenbreitstein, oferując panoramiczne widoki na miasto i jego malownicze okolice. Urocze Stare Miasto (Altstadt) w Koblencji zaprasza odkrywców do spacerów wąskimi, krętymi uliczkami, odkrywania historycznych placów, romantycznych dziedzińców oraz różnorodnych restauracji i sklepów. Bazylika św. Kastora, z jej głęboką historią i imponującą architekturą, oraz fontanna Schängel, symbolizująca psotnego chłopca, który stał się maskotką miasta, to jedne z wielu miejsc, które opowiadają o przeszłości miasta i jego kulturowych niuansach. Koblencja jest również bramą do wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Doliny Górnego Środkowego Renu, która słynie ze spektakularnych krajobrazów, historycznych miast i czcigodnych winnic. Dzięki swojemu strategicznemu położeniu miasto stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania romantycznych zamków, legendarnych legend i bogactw winiarskich regionu. Starannie opracowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 33 wciągające i interesujące historie. Przejdziesz obok wszystkich dobrze znanych zabytków, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Koblencji, poznaj jej tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się jej urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

Wszystkie atrakcje

Koblencja – nasze najbardziej polecane atrakcje

Koblencja: 2-godzinny rejs wycieczkowy po Renie

Koblencja: 2-godzinny rejs wycieczkowy po Renie

Witamy na pokładzie wygodnego i ekskluzywnego statku La Paloma na rejs po Dolinie Górnego Środkowego Renu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na żadnym innym odcinku Renu zamki i pałace nie są tak pięknie połączone. Na pokładzie La Paloma można odpocząć i nacieszyć się widokiem. Rozpocznij w Koblencji i najpierw przepłyń niewielką odległość w dół Renu z widokiem na Ren przed Koblencją, twierdzą Ehrenbreitstein i słynnym „Deutsche Eck” (niemiecki zakątek). U ujścia Mozeli statek zawraca i płynie w górę Renu do Braubach do zamku Marksburg. Rejs prowadzi obok Pałacu Elektorów w Koblencji (Kufürstliches Schloss Koblenz), browaru w Koblencji, zamku Lahneck, zamku Stolzenfels i Königsstuhl w Rhens. W Braubach (zamek Marksburg) statek zawraca i płynie z powrotem do Koblencji.

Koblencja: Rejs wycieczkowy po zamkach i pałacach w dolinie Renu

Koblencja: Rejs wycieczkowy po zamkach i pałacach w dolinie Renu

Wskocz do łodzi w Koblencji i wybierz się na rejs wycieczkowy po Dolinie Środkowego Renu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z największą liczbą zabytkowych pałaców i zamków na świecie. Podziwiaj spektakularną architekturę podczas rejsu wzdłuż Renu. Udaj się na miejsce zbiórki, aby rozpocząć wycieczkę. Po wejściu do łodzi wyrusz wzdłuż jednego z najpiękniejszych odcinków Renu, bramy do wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Doliny Dolnego Środkowego Renu. Podczas przejażdżki mijaj różne zamki i pałace, w tym Pałac Elektorski, Zamek Lahneck i Zamek Stolzenfels. Zobacz historyczną wioskę winiarską i podziwiaj Johanneskloster w ujściu rzeki Lahn oraz kaplicę Wszystkich Świętych. Podziwiaj widoki na Deutsches Eck, Martinsburg, Marksburg i nie tylko w zielonej scenerii nad rzeką. Podczas wycieczki na pokładzie dostępny jest catering, w którym możesz wypić drinka lub coś przekąsić.

Koblenz: Rejs po Starym Mieście wzdłuż Renu

Koblenz: Rejs po Starym Mieście wzdłuż Renu

Odkryj jedno z najstarszych miast w Niemczech podczas rejsu po Renie w Koblencji. Podziwiaj Pałac Elektorów, zamek Lahneck, twierdzę Ehrenbreitstein i wiele innych miejsc, a podczas podróży słuchaj ciekawych komentarzy. Wejdź na pokład rejsu w sercu Koblencji i wyrusz na odkrywanie tego historycznego miasta od strony wody. Zobacz jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w mieście, Deutsches Eck, gdzie spotykają się Ren i Mozela, kierując się w stronę wyspy Niederwerth. Przepłyń obok idyllicznego regionu Vallendar, podziwiaj imponującą fortecę Ehrenbreitstein, podziwiaj widoki na Stare Miasto i nie tylko, słuchając jednocześnie ciekawych faktów o tych zabytkach przez system głośników na łodzi. Pod koniec rejsu powrócisz do punktu początkowego, idealnego miejsca do pieszego zwiedzania zabytków miasta.

Koblencja: Panoramiczny rejs po Mozeli do Winningen

Koblencja: Panoramiczny rejs po Mozeli do Winningen

Nasza 2,5-godzinna wycieczka po Moselrundfahrt przybliży Ci nie tylko zabytki Koblencji, ale także Zauber von Vaterrhein i Muttermosel. Gdy Scheusentore schowa się za nami, opuścimy Dziki Ren i wyruszymy na zdrową Mozelę. Nasza podróż prowadzi przez Weinberge von Güls i Winningen. Są to pierwsze doliny Untermosel oraz Terassenmosel. Spoglądając na Weinberge z jej parą wodną, możesz odnieść się do jednego lub drugiego Gläschen Wein an Bord ein.

Koblencja: Wycieczka krajoznawcza wokół Koblencji

Koblencja: Wycieczka krajoznawcza wokół Koblencji

Witamy na pokładzie wygodnego i ekskluzywnego statku La Paloma na rejs po Dolinie Górnego Środkowego Renu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na żadnym innym odcinku Renu zamki i pałace nie są tak pięknie połączone. Na pokładzie La Paloma można odpocząć i nacieszyć się widokiem. Rozpocznij w Koblencji i najpierw przepłyń niewielką odległość w dół Renu z widokiem na Ren przed Koblencją, twierdzą Ehrenbreitstein i słynnym „Deutsche Eck” (niemiecki zakątek). Przy ujściu Mozeli statek zawraca i płynie w górę Renu do zamku Stolzenfels. Rejs prowadzi obok Pałacu Elektorów w Koblencji (Kufürstliches Schloss Koblenz), browaru w Koblencji, zamku Lahneck, zamku Stolzenfels. W Stolzenfels statek zawraca i płynie z powrotem do Koblencji.

Koblencja: Sundowner Shipping

Koblencja: Sundowner Shipping

Wejdź na pokład wygodnego i ekskluzywnego statku La Paloma i ciesz się wieczornym rejsem w stronę zachodzącego słońca. Miejsce na pokładzie, widok na wodę, lekki wiatr w twarz, letnie hity w tle, koktajl w dłoni i pyszne przekąski z naszego kambuza - letni wieczór jak na wakacjach! Ciesz się panoramą Koblencji i Doliny Środkowego Renu z wody.

2-Rzeka Jednodniowa wycieczka łodzią do Koblencji i powrót z Alken

2-Rzeka Jednodniowa wycieczka łodzią do Koblencji i powrót z Alken

Wskocz na pokład na jednodniową wycieczkę z Alken/Mosel na rejs wycieczkowy do Koblencji/Renu. Wyjedź z Alken i kieruj się wzdłuż Mozeli do Koblencji. Podziwiaj widoki starych zamków, tarasowych winnic, lasów, stromych zboczy górskich oraz okolicznych Kobern-Gondorf i Winningen, mijając urocze krajobrazy nadrzeczne. Po drugiej śluzie w Koblencji dojeżdżamy do Koblencji i wpisanego na listę UNESCO Środkowego Renu. /p> Około południa zwiedzaj Deutsches Eck (Niemiecki Zakątek) w Koblencji, gdzie znajduje się jeden z najbardziej przejmujących pomników jedności Niemiec w kraju, posmakuj historii i ciesz się 2,5 godziny wolnego czasu na samodzielne zwiedzanie tego miejsca. Zobacz kilka pomników poświęconych historii Niemiec, takich jak konny pomnik Wilhelma I, pierwszego cesarza Niemiec, wzniesiony w 1897 r. w uznaniu jego roli w zjednoczeniu Niemiec. Możesz wjechać kolejką linową przez Ren do twierdzy Ehrenbreitstein, aby podziwiać panoramiczne widoki na Deutsches Eck ze szczytu. Zajrzyj do winiarni i restauracji lub kupuj pamiątki. 14.30 statek wyrusza w podróż powrotną z Renu do Mozeli z miejscowościami Winningen, Kobern, Oberfell, Kattenes, Alken, Löf i Brodenbach.

Koblencja: Świąteczna wycieczka łodzią z grzanym winem

Koblencja: Świąteczna wycieczka łodzią z grzanym winem

Wczuj się w świąteczny nastrój podczas rejsu widokowego z muzyką świąteczną. Zobacz twierdzę Ehrenbreitstein, Deutsches Eck i ujście Mozeli. Zrelaksuj się przy lampce grzanego wina na pokładzie na świeżym powietrzu, podziwiając widoki Koblencji z wody. Wejdź na pokład łodzi i popłyń w obie strony, aby zwiedzić Koblencję. Popijaj pyszne grzane wino lub poncz z baru z grzanym winem na pokładzie na świeżym powietrzu, przepływając obok twierdzy Ehrenbreitstein i Deutsches Eck. Kup jedzenie na pokładzie, aby połączyć je z napojem. Wprowadź się w świąteczny nastrój dzięki świątecznej muzyce. Zakup jedzenie na pokładzie, aby cieszyć się drinkiem, mijając dawną średniowieczną fortecę Stolzenfels Castle na lewym brzegu Renu. Daj się porwać romantyzmowi zamku, świątecznej atmosferze na pokładzie łodzi i magii świąt Bożego Narodzenia.

Koblencja: Historyczne Muzeum Wina Musującego z przewodnikiem

Koblencja: Historyczne Muzeum Wina Musującego z przewodnikiem

Ta wycieczka zabierze Cię w głąb (dostępna winda) dawnych piwnic z winami musującymi firmy Deinhard założonej w 1794 roku. Od 1843 roku produkowane są tutaj wina musujące przy użyciu tradycyjnego procesu fermentacji butelkowej. Z profesjonalnym przewodnikiem poznasz historię domu i etapy pracy przy uprawie winorośli. Przy pomocy oryginalnego sprzętu poznasz drogę od winogrona do wina, aż po tajemnicze pochodzenie wina musującego. Wycieczka z przygodami kończy się degustacją kieliszka wina musującego.

Koblencja: Wycieczka piesza z audioprzewodnikiem w aplikacji

Koblencja: Wycieczka piesza z audioprzewodnikiem w aplikacji

Odkryj Koblencję na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym miejscu. Z historią obejmującą ponad 2000 lat, Koblencja z wdziękiem łączy w sobie starożytność i nowoczesność, oferując odwiedzającym bogaty wachlarz doświadczeń kulturowych, historycznych i krajobrazowych. Jednym z symboli Koblencji jest German Corner, gdzie spotykają się dwie rzeki. Tutaj monumentalny konny posąg cesarza Wilhelma I obserwuje zbieg i stał się przejmującym punktem orientacyjnym symbolizującym jedność Niemiec. W pobliżu znajduje się imponująca kolejka linowa Koblenz, która zapewnia powietrzną podróż do twierdzy Ehrenbreitstein, oferując panoramiczne widoki na miasto i jego malownicze okolice. Urocze Stare Miasto (Altstadt) w Koblencji zaprasza odkrywców do spacerów wąskimi, krętymi uliczkami, odkrywania historycznych placów, romantycznych dziedzińców oraz różnorodnych restauracji i sklepów. Bazylika św. Kastora, z jej głęboką historią i imponującą architekturą, oraz fontanna Schängel, symbolizująca psotnego chłopca, który stał się maskotką miasta, to jedne z wielu miejsc, które opowiadają o przeszłości miasta i jego kulturowych niuansach. Koblencja jest również bramą do wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Doliny Górnego Środkowego Renu, która słynie ze spektakularnych krajobrazów, historycznych miast i czcigodnych winnic. Dzięki swojemu strategicznemu położeniu miasto stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania romantycznych zamków, legendarnych legend i bogactw winiarskich regionu. Starannie opracowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 33 wciągające i interesujące historie. Przejdziesz obok wszystkich dobrze znanych zabytków, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Koblencji, poznaj jej tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się jej urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

Często zadawane pytania dotyczące: Koblencja

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Koblencja na deszczowe dni?

Najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Koblencja na deszczowe dni to:

Koblencja – zobacz wszystkie najlepsze atrakcje w pomieszczeniach na GetYourGuide

Koblencja: Najciekawsze atrakcje

Koblencja: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Koblencja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Koblencja? Kliknij tutaj.

Koblencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(60 recenzji)

Wycieczka została przedstawiona w języku angielskim i niemieckim i była bardzo pouczająca i była świetnym sposobem na zobaczenie wielu zamków podczas relaksu i cieszenia się rzeką. Statek był ładnie utrzymany, jedzenie było smaczne i niedrogie, a obsługa była doskonała. Nasza czwórka bardzo podobała się rejsowi i uważaliśmy, że to doskonała wartość.

To miła wycieczka tam i z powrotem. Zaleta: w górę strumienia jest wolniej, masz więcej czasu na zrobienie zdjęć i odsłuchanie informacji audio. Szybciej podróżujesz w dół rzeki, ale masz też możliwość nadrobienia brakujących zdjęć (nawet jeśli pogoda się zmieniła). Obsługa na pokładzie jest w porządku, nie ma na co narzekać.

Wszystko było bardzo miłe. Jedyne dwie rzeczy, które poleciłbym, to zwiększyć głośność dla ludzi na zewnątrz. Czasami ciężko było usłyszeć, co mówi. I nie wszystko było po angielsku. Czasami więc trudno było za tym nadążyć. Poza tym podróż była absolutnie doskonała. Gorąco polecam.

To orzeźwiająca przejażdżka wzdłuż Renu w gorący letni dzień. Personel jest przyjazny. Jedną rzeczą, którą mogą poprawić, są głośniki na łodzi. Na zewnątrz powinno być więcej głośników, ponieważ ledwo słychać głos przewodnika, zwłaszcza gdy są inni turyści rozmawiający ze sobą.

W sumie miła i godna polecenia wycieczka statkiem. Z kilkoma wyjaśnieniami na temat okolicy. personel bardzo przyjazny.