Atrakcje i wycieczki
Knights' Square

Knights' Square – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Piza: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Piza: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Szukasz ciekawego sposobu na zwiedzanie miasta we własnym tempie? W takim razie ta gra jest stworzona dla Ciebie! Zabawisz całą swoją grupę ciekawymi pytaniami, jednocześnie ucząc ich ciekawych faktów o mieście. Twoja misja (jeśli zdecydujesz się ją przyjąć): Jackson Wilde, słynny badacz miasta, potrzebuje twojej pomocy... Pomóż mu rozwiązać quizy, aby zebrać jak najwięcej punktów. Ta samodzielna wycieczka z przewodnikiem poprowadzi cię przez następujące miejsca: 1. Kościół Santa Maria della Spina 2. Kościół San Michele in Borgo 3. Plac Rycerski 4. Łaźnie Nerona 5. Krzywa Wieża w Pizie 6. Katedra 7. Baptysterium 8. Camposanto 9. Porto Nuova Pobierz aplikację na Androida lub iOS (lub uzyskaj do niej dostęp bezpośrednio przez przeglądarkę), aby uzyskać dostęp do wycieczki z przewodnikiem i aktywności związanych ze zwiedzaniem miasta. Czy jesteś gotowy na zwiedzanie Pizy?

Pisa: gra miejska na smartfony z przewodnikiem dla Sherlocka Holmesa

Pisa: gra miejska na smartfony z przewodnikiem dla Sherlocka Holmesa

Poczuj ekscytację bycia detektywem i dołącz do ekscytującej gry Sherlock Holmes ze swoim zespołem. Świętując wolność na Festiwalu Wolności, niejaki Balthazar, szef Homeland Security, zostaje znaleziony martwy z nożem w plecach. Policja zatrzymała czterech podejrzanych i Twoim zadaniem jest rozwiązanie sprawy i odkrycie prawdy. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, ścigaj sprawców i graj razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa. Podczas tej tajemnicy morderstwa możesz sprawdzić swoje postępy na tablicy podejrzanych. Czy potrafisz rozwiązać zagadkę morderstwa? Zagraj w Sherlocka Holmesa! WAŻNA INFORMACJA - Data: aby zarezerwować tę grę, musisz wybrać datę, ALE możesz grać, wstrzymywać i kontynuować, kiedy tylko chcesz. - Osoby: 1 gracz oznacza 1 drużynę. - Uwaga: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale nie zawiera żadnych informacji o mieście!

Piza: półdniowa prywatna wycieczka odkrywcza

Piza: półdniowa prywatna wycieczka odkrywcza

Spaceruj po Placu Cudów i podziwiaj nie do pomyślenia piękno baptysterium, katedry, legendarnej Krzywej Wieży w Pizie i nie tylko podczas tej prywatnej wycieczki po Pizie. Opcjonalnie wejdź na szczyt Krzywej Wieży. Wsiądź do klimatyzowanego minivana Mercedes-Benz i ciesz się relaksującą przejażdżką autostradą wzdłuż Alp Apuańskich, skąd pochodzi słynny marmur z Carrary. Dotrzyj do Pizy w godzinę i spotkaj się ze swoim lokalnym przewodnikiem, aby rozpocząć odkrywanie Pizy od samego serca, Placu Cudów. Otoczony najstarszymi murami Włoch, cały plac został ukształtowany matematycznie tak, aby przedstawiał konstelację Koziorożca. Odwiedź katedrę, cmentarz, baptysterium, Krzywą Wieżę i nie tylko. Wybierz opcję dodania wspinaczki na Krzywą Wieżę w Pizie, aby wzbogacić swoją wizytę. Podczas zwiedzania posłuchaj urzekających opowieści o Pizie, w tym o jej czasach jako republiki morskiej, która dominowała nad całym Morzem Śródziemnym w okresie od XII do XIV wieku. Odwiedź Plac Rycerski i kościół Santo Stefano. Następnie przejdź przez lungarno, ulice miasta, które przechodzą obok rzeki Arno. Ciesz się pięknymi widokami z Ponte di Mezzo, położonego w samym centrum Pizy. Przepłyń przez rzekę i poznaj południową stronę historycznego centrum, w którym nadal zachowały się typowe dzielnice z oryginalnymi sklepami spożywczymi i rzemieślniczymi. Zakończ swoje wrażenia, zanurzając się w autentycznym charakterze i smakach tego obszaru.

Piza i Florence Shore Wycieczka z La Spezia

Piza i Florence Shore Wycieczka z La Spezia

Rób zdjęcia na Piazza dei Miracoli, gdzie znajduje się Krzywa Wieża w Pizie, i podziwiaj atrakcje Florencji, w tym Duomo, Piazzale Michelangelo i Ponte Vecchio. Transport zapewnia wygodny minivan z pouczającym przewodnikiem dla kierowców. Plan podróży Jest to typowa trasa dla tego produktu Zatrzymaj się na: Plac Rycerski, Piza, Włochy Słynny Normale Superiore... Prestiżowy uniwersytet zbudowany przez Napoleona. Czas trwania: 20 minut Zatrzymaj się na: Piazza dei Miracoli, Piazza del Duomo, 56126, Piza, Włochy Piazza dei Miracoli, znany na całym świecie z Krzywej Wieży... Baptysterium i Duomo Czas trwania: 1 godzina Zatrzymaj się na: Piazzale Michelangelo, Viale Michelangelo, 50125, Florencja, Włochy Widok zapierający dech w piersiach!!! z góry!! Czas trwania: 20 minut Zatrzymaj się na: Piazza Santa Croce, Piazza di Santa Croce 16, 50122, Florencja, Włochy Kościół znany na świecie jako miejsce na najlepszą skórę na świecie!!!! La Scuola del Cuoio!!!!!! Michał Anioł, Fermi, Rossini i wielu innych jest pochowanych w środku!!!! Czas trwania: 1 godzina Zatrzymaj się na: Piazza della Repubblica, Piazza Della Repubblica, Florencja, Włochy Główny plac Florencji !!!! Czas trwania: 1 godzina Zatrzymaj się w: Duomo - Cattedrale di Santa Maria del Fiore, Via della Canonica, 1 Piazza del Duomo, 50122, Florencja, Włochy Santa Maria del Fiore, piąty co do wielkości kościół na świecie Czas trwania: 40 minut Zatrzymaj się na: Battistero di San Giovanni, Piazza San Giovanni, 50122, Florencja, Włochy Drzwi Lorenza Ghibertiego!! Czas trwania: 20 minut Zatrzymaj się na: Ponte Vecchio, 50125, Florencja, Włochy Słynny Most Czas trwania: 30 minut Zatrzymaj się na: Piazza della Signoria, 50122, Florencja, Włochy Palazzo Vecchio, Dawid Michała Anioła (kopia), Uffizzi Czas trwania: 20 minut Zatrzymaj się w: Fontana del Porcellino, Via Val di Lamona Piazza del Mercato Nuovo, 50122, Florencja, Włochy Rynek skórzany Czas trwania: 20 minut Zatrzymaj się w: Ponte alla Carraia, Florencja, Włochy Czas na Gelato! Czas trwania: 20 minut

Piza: Zwiedzanie miasta pieszo z przekąskami i napojami

Piza: Zwiedzanie miasta pieszo z przekąskami i napojami

Twoja wycieczka po Pizie rozpoczyna się na Piazza del Duomo tuż obok Porta Nuova, gdzie spotkasz lokalnego przewodnika. Dowiesz się o historii tego miejsca, o tym, jak powstał ten plac z jego wybitnymi zabytkami, takimi jak Katedra, Baptysterium, Monumentalny Cmentarz i oczywiście Krzywa Wieża oraz tajemnicza przyczyna jej nachylenia. Stamtąd przejdziemy dalej, aby odkryć resztę miasta, które ma wiele do zaoferowania oprócz kultowej wieży. Zatrzymamy się w lokalnej cukierni, aby przerwać poranek słodkim śniadaniem w stylu pisańskim. (w niektóre dni w roku śniadanie będzie zastępowane rzemieślniczymi lodami) Kontynuujemy naszą wycieczkę, odkrywając średniowieczną dzielnicę z fascynującym Piazza dei Cavalieri, na którym mieści się jeden z najważniejszych uniwersytetów na świecie, a także wspaniałe pałace i kościoły, które skrywają ciekawe historie i anegdoty . Następnie dotrzemy do popularnego serca miasta z targiem owocowo-warzywnym, który zapewnia żywą atmosferę. Przespacerujemy się pod charakterystycznymi arkadami Pizy, gdzie niegdyś kupcy sprzedawali swoje towary, a obecnie mieszczą liczne sklepy i bary. Wtedy dotrzemy do rzeki Arno, która jest jednym z najciekawszych obszarów miasta ze swoimi szlachetnymi pałacami, mostami, kościołami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Dowiesz się również o folklorystycznej stronie miasta, które właśnie tutaj organizuje turnieje i imprezy średniowieczne, które przenoszą Pizę z powrotem do jej chwalebnej przeszłości jako Republiki Morskiej. Rzut oka również na południową dzielnicę miasta tuż przed relaksem i delektowaniem się pyszną kanapką i kieliszkiem wina w lokalnym sklepie z winami z widokiem na rzekę. Twoje zdrowie

Piza: Najciekawsze atrakcje

Knights' Square: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Knights' Square: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Knights' Square? Kliknij tutaj.