Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Klosterneuburg

Wycieczki dostępne w dniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne

Klosterneuburg – najciekawsze atrakcje

Klosterneuburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Klosterneuburg? Kliknij tutaj.

Klosterneuburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1337 opinii

Korzystałam z ViennaPass na 6 dni dla 2 osób. Skorzystałyśmy z wielu atrakcji, ale nawet w tym czasie nie udało się nam zobaczyć wszystkich oferowanych miejsc, mimo że dzięki ViennaPass nie traciłyśmy czasu na kolejki po zakup biletów. Chcąc zwiedzić Pałac Schönbrunn warto przyjechać na miejsce wcześniej i zarezerwować sobie godzinę wejścia, a oczekując można obejrzeć ekspozycję karet i powozów cesarskich (polecamy !! warto) lub pospacerować po ogrodach pałacu. Polecam serdecznie ViennaPass, bo dzięki możliwościom karty oszczędzamy czas i pieniądze, na inne przyjemności :)

Vienna Pass jest opłacalna dla każdego, kto chce odwiedzić wiele atrakcji, ponieważ większość biletów jest już wliczona w cenę. W przeciwnym razie szybko zapłacisz 20-25 € za wstęp do jednego lub drugiego muzeum. Autobusy kursują zimą w zmniejszonej formie, ale wciąż wystarczająco często, aby dotrzeć wszędzie. Nasz wniosek: warto!

doskonałe rozwiązanie na zwiedzanie dużego miasta, jakim jest Wiedeń w najlepszy możliwy sposób, zwłaszcza dzięki możliwości ominięcia kolejki, a co za tym idzie, maksymalnego wykorzystania dostępnego czasu. Autobus jest naprawdę wygodny i punktualny. Personel zawsze był niezwykle uprzejmy?

Tel uit je wygraj! Omiń kolejkę do 70 atrakcji! Wij hebben w 4 dagen genoegen genomen spotkał 5 musea (Belvedere, Sisi apartment en servies, Albertina, dzieci Schönbrunn, een zoo, een reuzenrad en vele ritjes met de bus verder. En nog ben je goedkoper uit

miłe doświadczenie, wyszkolony i uprzejmy personel, tradycyjne jedzenie to coś wyjątkowego?