Wybierz daty

Klif Cabo Girão

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj według:
1 - 16 / 61

Klif Cabo Girão: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Klif Cabo Girão? Kliknij tutaj.

Klif Cabo Girão: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7225 opinii

Odbyliśmy świetną wycieczkę - choć niestety nie widzieliśmy żadnych wielorybów. Ale naprawdę nie kilka delfinów! Łódź była dość mocno zapełniona, ale przez większość czasu przynajmniej mieliśmy okazję wstać na chwilę. Przy takiej ilości ludzi mieliśmy szczęście, że delfiny pojawiały się po naszej stronie dość często. Druga strona z pewnością nie miała najlepszego widoku. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu na pływanie, wystarczyło 10-15 minut w wodzie. Niestety na łodzi nie było wystarczająco dużo gogli i fajek, więc większość ludzi ich nie miała. Mimo to miło było żeglować po Atlantyku przy najlepszej pogodzie. Zdecydowanie wolałbym tę wycieczkę ponownie od małych lub dużych łodzi. Fajnie było też, że pracownik chodził i tłumaczył w różnych językach, jakiego rodzaju delfina widzieliśmy. Zdecydowanie polecam pomimo całej krytyki i możliwości poprawy.

Idealna wycieczka o zachodzie słońca luksusowym katamaranem w kameralnej atmosferze (8 uczestników/3 członków załogi). Świetna załoga, z doskonałą obsługą i dużą wiedzą na temat wielorybów i delfinów, które pojawiły się tuż obok, przed i za katamaranem. Nieopisanie piękne przeżycie dla mojej wnuczki i dla mnie! Świetnie mały lokalne przekąski i napoje. nie mogło być lepiej! Świetna zabawa! Również w zapleczu na miejscu z Laurą idealna obsada. Przyjazna i nieskomplikowana obsługa. Piękna seria zdjęć, które otrzymaliśmy później pocztą. Dziękuję za niezapomniany wieczór. Doro Kalle i Liliana Nowag (10) :)

Mogę tylko polecić. Na katamaranie było wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich, a załoga była bardzo miła. Po tym, jak zobaczyliśmy wieloryba, przewodnik poszedł ze znakiem i wyjaśnił, którego wieloryba widzieliśmy. Pływanie w zatoce również było wspaniałym przeżyciem, chociaż nie wolno było pływać zbyt daleko od łodzi.

Excellent! Around 20 people on deck. You can sit in shadow or in sun. Welcome drink and some snacks on board. We saw dolphins ❤️ there is also time to swim.

Super świetna wycieczka, widziałem wiele delfinów, a nawet wielkiego wieloryba. . . świetna 3-godzinna wycieczka.