Klasztor Montserrat

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Klasztor Montserrat: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Klasztor Montserrat? Kliknij tutaj.

Klasztor Montserrat: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4239 opinii

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka z wystarczającą ilością czasu dla siebie na zwiedzanie zapierającej dech w piersiach panoramy i gór w parku przyrody. Solidne buty to podstawa. Nasz przewodnik Francesco był zawsze gotowy udzielić nam dalszych informacji i był zawsze dostępny. Wycieczka jest więcej niż zalecana. Przyjazd zorganizowanym autobusem - cena all inclusive.

Przybywając, zanim zaczęło robić się tłoczno, udało mi się powoli przejść przez klasztor. Ci, którzy chcą cieszyć się trekkingiem, mogą również odwołać autobus powrotny i skorzystać z kolejki górskiej, aby wrócić. To krajobraz, którego nie zmęczysz godzinami, a są muzea, więc dobrym pomysłem może być rozpoczęcie całodniowej wycieczki od początku.

Gorąco polecam naszą przewodniczkę Julię, która mówi kilkoma językami i była bardzo przyjazna i dużo wiedziała o okolicy. Sama wycieczka była najlepszą z mojej podróży, gorąco ją polecam, zwłaszcza wędrówkę na łonie natury.

Bardzo fajne miejsce, jest co zwiedzać a i widoki są bardzo malownicze. Poranna wycieczka bardzo dobra pora, mało ludzi.

Wspaniała sceneria, bardzo wygodna jazda, fajny lunch i uroczy przewodnik, polecam?