Atrakcje i wycieczki Kintamani

Najciekawsze atrakcje

Kintamani: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kintamani? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1789 opinii

Kolejny fantastyczny dzień dla mnie… chociaż zaczyna się jako śniadanie dla jednej z łobuzów… mojego przewodnika, Komanga. był bardzo opiekuńczy i opiekował się mną ... po prostu poprawiło się z dnia na dzień. Komang był bardzo wnikliwy i kompetentny i informował mnie dobrze podczas podróży. Zabrano mnie do pięknej świątyni, o której opowiedział mi wiele historii. Zabrał mnie też do sklepu z wyrobami ze srebra ... może trochę skomercjalizowanego, ale mimo to podobało mi się. Nie zapomnij się targować !!!! Widziałem też centrum batiku, na które nie byłem pod wielkim wrażeniem, ale nadal dobrze było je zobaczyć, a następnie rzeźbić w drewnie. Podobał mi się również lunch z widokiem, a następnie bardziej oszałamiające krajobrazy z jedzeniem i modlitwą na tarasach ryżowych ... to było po prostu zapierające dech w piersiach, a komang bardzo dobrze robił zdjęcia, gdy podróżowałem solo. Czułem się bardzo bezpiecznie i wygodnie ... gorąco polecam tę podróż z komangiem!

Mieliśmy fantastyczny dzień z Adi! Wybrał nas z naszego hotelu i dał przegląd dnia, który obejmował więcej przystanków, niż początkowo sądziliśmy! Adi był bardzo kompetentny i dobrze poinformowany i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy! mieliśmy wspaniały dzień, a on wysadził nas w miłym miejscu na lunch z niesamowitymi widokami. Nie możemy polecić tej wycieczki, jeśli chcesz zobaczyć więcej centralnego Bali!

Przewodnik Bagus bardzo sympatyczny. Ciekawie o wszystkim opowiadal. Robil zdjecia. Wszystko przebieglo wedlug programu bez zbednego pospiechu. Bardzo ciekawy program. Wspaniale wrazenia z malpiego lasu i pol ryzowych.

Bardzo fajna wycieczka zwłaszcza przewodnik.Mily pomocny i co najważniejsze można się było bez problemu z nim porozumieć.Bardzo dziękujemy dla NURJEGO.Polecamy wszystkim wycieczki z NURIM.Miecia i Mirek.