Wybierz daty

Kino Le Grand Rex

Kino Le Grand Rex: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kino Le Grand Rex? Kliknij tutaj.

Kino Le Grand Rex: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1505 opinii

Dzięki rezerwacji w Hard Rock Cafe nie musieliśmy szukać restauracji na kolację. Po całym dniu wędrówek jest to zdecydowanie zalecane. Jedzenie i atmosfera w kawiarni była na najwyższym poziomie! Wszystkim się podobało (zarówno nasze nastolatki, jak i my). Zdecydowaliśmy się na złote menu i uznaliśmy to za więcej niż wystarczające. Na pewno zarezerwujemy ponownie w hard rockowej kawiarni podczas naszej następnej wycieczki po mieście.

Rezerwacja i przyjazd były łatwe i bezproblemowe. Jedzenie było bardzo smaczne. Miałem menu z diamentami, przystawka była pyszna. Danie główne to łosoś, który był szczególnie smaczny, delikatny i soczysty. Napoje Wszystko, co możesz pić. Bez kolejek ani czekania, natychmiast przyniesiono do stołu. Stan bardzo przyjazny. W sumie świetna decyzja.

Stolik został nam przydzielony od ręki. Menu Diamond miało dużo wyborów. Zamówiliśmy sałatkę, burgera, łososia i ciasto czekoladowe. Donoocia cola. Domowilismy drinki powiększone i za to były darmowe szklanki w sklepie.

Personel był bardzo miły i zaprowadził nas do stołu po okazaniu naszego biletu GetYourGuide. Stosunek jakości do ceny jest również w porządku jak na paryskie standardy?

Wszystko super. Świetna lokalizacja, pyszne jedzenie, przemiła obsługa. Wysoce rekomendowane !!!