Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Kingston, Ontario

Kingston, Ontario

Kingston, Ontario – nasze najbardziej polecane atrakcje

1000 wysp: 10, 20 lub 30-minutowa sceniczna wycieczka helikopterem

1. 1000 wysp: 10, 20 lub 30-minutowa sceniczna wycieczka helikopterem

Przeżyj 1000 wysp z powietrza podczas zapierającej dech w piersiach wycieczki helikopterem. Wybierz własną przygodę dzięki trzem unikalnym opcjom wycieczek trwającym od 10 do 30 minut. Wylot z lotniska Gananoque Heliport, położonego 20 minut jazdy na wschód od Kingston autostradą 401 w pięknym Gananoque w Ontario. Zamelduj się w recepcji, a następnie zrelaksuj się w salonie przed odprawą przed lotem. Poczuj dreszczyk emocji, wznosząc się nad bujną zielenią, piaszczystymi plażami i skalistymi klifami, podziwiając widoki z gwarantowanego miejsca przy oknie. Noś zestawy słuchawkowe audio wraz z mikrofonami, aby ułatwić komunikację. Ciesz się komentarzem prowadzonym przez pilota w języku angielskim lub wybierz jedną z nagranych wielojęzycznych wycieczek audio. Czas trwania zależy od wybranej opcji. Wybierz 10-minutową wycieczkę, aby posmakować 1000 wysp, w tym miasta Gananoque, Wysp Admiralicji, Wysp Marynarki Wojennej i Wysp Floty na Jeziorze. Przeglądaj dalej na Ontario Signature Experience: 20-minutowa wycieczka, która obejmuje zarówno amerykańskie, jak i kanadyjskie przęsła mostu Ivy Lea oraz zamek Boldt na Heart Island. Najpopularniejszą opcją jest Canadian Signature Experience: przedłużona 30-minutowa wycieczka „Two Castle”, podczas której przelatujesz nad zatopionymi wrakami statków i mostami obejmującymi cały kraj, a także zamkami Boldt i Singer.

Kingston: Nawiedzana nocna wycieczka piesza

2. Kingston: Nawiedzana nocna wycieczka piesza

Poznaj Kingston jak nigdy dotąd. Wybierz się na przygodę, która poprowadzi Cię przez stary okręg Sydenham w Kingston i wysłuchaj jednych z najbardziej mrożących krew w żyłach opowieści o duchach z najwcześniejszych dni Kingston. Ta nocna wycieczka rozpoczyna się w kasie biletowej na Ontario Street. Twój zamaskowany przewodnik poprowadzi Cię z serca historycznego miasta do najstarszej dzielnicy mieszkalnej. Posłuchaj przerażających opowieści i zobacz ciemniejszą stronę historii Kingston. Zanurz się w nawiedzonych hotelach, ukrytych cmentarzach, grabieżach grobów, wieszaniach w starym sądzie i nawiedzonym pensjonacie Kingston. Już nigdy nie spojrzysz na miasto w ten sam sposób. Po przejściu ulicami Downtown Kingston przewodnik może zaprowadzić Cię z powrotem do miejsca początkowego lub pozostawić bezsenną noc w mieście.

Kingston: samodzielna wycieczka piesza po poszukiwacza skarbów

3. Kingston: samodzielna wycieczka piesza po poszukiwacza skarbów

Ciesz się pięknem Kingston podczas samodzielnej pieszej wycieczki po padlinożercach. Zobacz słynny ratusz, park miejski, kilka muzeów, nabrzeże, kilka parków i pomniki, poznając historię i zabawne fakty. Rozwiązuj wyzwania na bieżąco. Rozwiązuj wyzwania na każdym kroku na swojej drodze, aby odkryć swój następny cel. Zanurz się w ciepłej i tętniącej życiem atmosferze, spacerując ulicami historycznego miasta. Podczas wycieczki możesz zatrzymać się w dowolnej części wycieczki, aby spędzić więcej czasu na zwiedzaniu. Przeżyj zabawną przygodę z rodziną lub przyjaciółmi.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Kingston, Ontario

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Kingston, Ontario?

Najlepsze atrakcje to:

Kingston, Ontario: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kingston, Ontario? Kliknij tutaj.