Atrakcje i wycieczki
Kingston, Ontario

Kingston, Ontario: najczęściej polecane atrakcje

Kingston: Rejs łodzią rzeczną Heart of the Thousand Islands

Kingston: Rejs łodzią rzeczną Heart of the Thousand Islands

Wejdź na pokład rejsu wycieczkowego i wyrusz w podróż na Tysiąc Wysp z Kingston. Podziwiaj malownicze piękno okolicy, mijając ładne małe wyspy domków letniskowych, Wanderer's Channel, Mandalay Mansion i wiele innych. Słynne na całym świecie 1000 wysp zaczyna się w Kingston i ciągnie się kilometrami wzdłuż rzeki St. Lawrence. Twoja trasa w obie strony na trzypokładowym Island Queen wije się przez małe wysepki grupy Admiralicji, na których znajduje się Kapelusz Napoleona, Kanał Wędrowca, Kanał Bateau, bogata rezydencja Mandalay i historyczne zabytki Kingston. Ten rejs jest jednym z najbardziej szczegółowych rejsów na 1000 wysp i stanowi doskonały sposób na poznanie krajobrazów, które rozsławiły ten region na całym świecie. Na pokładzie, ciesz się rozrywką na żywo i słuchaj komentarzy na temat historii i folkloru, mijając spektakularne krajobrazy i domy na wyspach. Będziesz mieć również dostęp do stołówki i baru z pełnym zakresem usług.

1000 wysp: 10-, 20-, 30- lub 60-minutowa wycieczka widokowa helikopterem

1000 wysp: 10-, 20-, 30- lub 60-minutowa wycieczka widokowa helikopterem

Przeżyj 1000 wysp z powietrza podczas zapierającej dech w piersiach wycieczki helikopterem. Wybierz własną przygodę dzięki trzem unikalnym opcjom wycieczek trwającym od 10 do 30 minut. Wylot z lotniska Gananoque Heliport, położonego 20 minut jazdy na wschód od Kingston autostradą 401 w pięknym Gananoque w Ontario. Zamelduj się w recepcji, a następnie zrelaksuj się w salonie przed odprawą przed lotem. Poczuj dreszczyk emocji, wznosząc się nad bujną zielenią, piaszczystymi plażami i skalistymi klifami, podziwiając widoki z gwarantowanego miejsca przy oknie. Noś zestawy słuchawkowe audio wraz z mikrofonami, aby ułatwić komunikację. Ciesz się komentarzem prowadzonym przez pilota w języku angielskim lub wybierz jedną z nagranych wielojęzycznych wycieczek audio. Czas trwania zależy od wybranej opcji. Wybierz 10-minutową wycieczkę, aby posmakować 1000 wysp, w tym miasta Gananoque, Wysp Admiralicji, Wysp Marynarki Wojennej i Wysp Floty na Jeziorze. Przeglądaj dalej na Ontario Signature Experience: 20-minutowa wycieczka, która obejmuje zarówno amerykańskie, jak i kanadyjskie przęsła mostu Ivy Lea oraz zamek Boldt na Heart Island. Najpopularniejszą opcją jest Canadian Signature Experience: przedłużona 30-minutowa wycieczka „Two Castle”, podczas której przelatujesz nad zatopionymi wrakami statków i mostami obejmującymi cały kraj, a także zamkami Boldt i Singer.

Kingston: brunchowy rejs tysiąca wysp

Kingston: brunchowy rejs tysiąca wysp

Rejs po tysiącu wysp w świetle poranka. Poznaj niezwykłą scenerię, która rozsławiła region na całym świecie. Ten 3-godzinny rejs to doskonały sposób na połączenie dogłębnego rejsu na Tysiąc Wysp ze spokojnym brunchem. Oferowany codziennie od lipca do sierpnia pyszny brunch serwowany jest na pokładzie Island Queen. Zobacz słynne na całym świecie Tysiąc Wysp, które zaczynają się w Kingston i rozciągają się kilometrami nad rzeką Świętego Wawrzyńca. Będziesz płynąć przez małe wysepki z domkami Grupy Admiralicji, przechodząc przez małe wyspy i duże posiadłości, które przyciągają gości z całego świata. Ciesz się rozrywką na żywo i posłuchaj historii i folkloru, mijając spektakularne krajobrazy i domy na wyspie. Brunch jest świeżo przygotowywany na pokładzie i podawany z kawą i herbatą.

Kingston: Rejs z kolacją o zachodzie słońca na tysiącu wysp

Kingston: Rejs z kolacją o zachodzie słońca na tysiącu wysp

Wypłyń w ciepłym blasku zachodzącego słońca na 3-godzinny rejs z kolacją. Ciesz się scenerią małych wysepek z domkami lub tańcz pod szklanym baldachimem tej wyjątkowej łodzi o zmierzchu. Na pokładzie statku restauracyjnego Island Star zostaniesz poczęstowany trzydaniowym posiłkiem z pięcioma przystawkami do wyboru, wszystkie przygotowane na pokładzie i podane do stołu. Na pokładzie dostępny jest bar z pełnym zakresem usług serwujący wino, koktajle i piwo (na własny koszt). To kolacja i pokaz: Twój artysta i gospodarz wieczoru zapewnią muzykę wraz z komentarzem do zabytków.

Kingston: Nawiedzana nocna wycieczka piesza

Kingston: Nawiedzana nocna wycieczka piesza

Poznaj Kingston jak nigdy dotąd. Wybierz się na przygodę, która poprowadzi Cię przez stary okręg Sydenham w Kingston i wysłuchaj jednych z najbardziej mrożących krew w żyłach opowieści o duchach z najwcześniejszych dni Kingston. Ta nocna wycieczka rozpoczyna się w kasie biletowej na Ontario Street. Twój zamaskowany przewodnik poprowadzi Cię z serca historycznego miasta do najstarszej dzielnicy mieszkalnej. Posłuchaj przerażających opowieści i zobacz ciemniejszą stronę historii Kingston. Zanurz się w nawiedzonych hotelach, ukrytych cmentarzach, grabieżach grobów, wieszaniach w starym sądzie i nawiedzonym pensjonacie Kingston. Już nigdy nie spojrzysz na miasto w ten sam sposób. Po przejściu ulicami Downtown Kingston przewodnik może zaprowadzić Cię z powrotem do miejsca początkowego lub pozostawić bezsenną noc w mieście.

Kingston: Rejs obiadowy tysiąca wysp

Kingston: Rejs obiadowy tysiąca wysp

Wypłyń z centrum Kingston na 3-godzinną podróż, aby zwiedzić Tysiąc Wysp. Podziwiaj niezwykłą scenerię, która rozsławiła region na całym świecie, delektując się pysznym posiłkiem świeżo przygotowanym na pokładzie. Przepłyń przez małe wysepki Admiralty Group z Kapeluszem Napoleona, Kanałem Wędrowca, Kanałem Bateau, nową, bogatą rezydencją Mandalay i zabytkami Kingston. Ciesz się rozrywką na żywo oraz opisem historii i folkloru, mijając spektakularne krajobrazy i domy na wyspie, a także stołówkę i bar z pełnym zakresem usług. Rozkoszuj się pięknymi widokami na wyspy z panoramicznego drugiego pokładu trójpokładowego koła wiosłowego Island Queen. Zrelaksuj się w środku z rozrywką na żywo, a następnie wyjdź na promenadę na tarasie na świeżym powietrzu między kursami.

Kingston: Ghost & Mystery Trolley Tour

Kingston: Ghost & Mystery Trolley Tour

Odkryj mniej znane i trudno dostępne nawiedzone miejsca w Kingston podczas wieczornej wycieczki tramwajem. Dowiedz się o tajemniczej przeszłości miasta, najmroczniejszych historiach i najlepiej strzeżonych tajemnicach przez 1,5 godziny. Kingston jest jednym z najstarszych miast w Ontario i zgromadziło imponującą listę nawiedzeń i tajemnic. Posłuchaj ich wszystkich od swojego zabawnego przewodnika, gdy trasa wije się przez centrum Kingston, na tyłach Fort Henry Hill i Deadman's Bay. Trasa zabierze Cię również przez Kingston Penitentiary i Rockwood Asylum.

Kingston: Rejs odkrywający nabrzeże

Kingston: Rejs odkrywający nabrzeże

Wypłyń na wyspę Belle i zwiedź spektakularne nabrzeże Kingston podczas godzinnego zwiedzania. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy komentarz na żywo przedstawia kultową scenerię Royal Military College, Fort Henry, port w Kingston i lokalne wyspy. Kingston zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO ze względu na niezwykłe i dobrze zachowane XIX-wieczne fortyfikacje obronne. Poznaj historię i nabrzeże Kingston, położone na początku rzeki St Lawrence. Rejs rozpoczyna się u zbiegu trzech głównych dróg wodnych: Kanału Rideau, Rzeki Świętego Wawrzyńca i Jeziora Ontario. Wyspa Belle wije się wzdłuż linii brzegowych Point Frederick, Navy Bay, Deadman's Bay i Cedar Island. Stąd popłyń w kierunku otwartych wód jeziora Ontario, z widokiem na potężne turbiny wiatrowe na wyspie Wolfe. Zobacz niektóre z najsłynniejszych atrakcji Kingston, w tym Murney Tower, zakład karny Kingston, Tett Centre i molo Gord Downie.

Kingston: samodzielna wycieczka piesza po poszukiwacza skarbów

Kingston: samodzielna wycieczka piesza po poszukiwacza skarbów

Ciesz się pięknem Kingston podczas samodzielnej pieszej wycieczki po padlinożercach. Zobacz słynny ratusz, park miejski, kilka muzeów, nabrzeże, kilka parków i pomniki, poznając historię i zabawne fakty. Rozwiązuj wyzwania na bieżąco. Rozwiązuj wyzwania na każdym kroku na swojej drodze, aby odkryć swój następny cel. Zanurz się w ciepłej i tętniącej życiem atmosferze, spacerując ulicami historycznego miasta. Podczas wycieczki możesz zatrzymać się w dowolnej części wycieczki, aby spędzić więcej czasu na zwiedzaniu. Przeżyj zabawną przygodę z rodziną lub przyjaciółmi.

Kingston: Wycieczka wózkiem Hop-On Hop-Off

Kingston: Wycieczka wózkiem Hop-On Hop-Off

Poznaj historię pierwszej stolicy Kanady na pokładzie wygodnego trolejbusu. Wózek to idealny sposób na poznanie historii i atrakcji Kingston. Nasi przewodnicy przedstawiają pouczający, wciągający przegląd* ponad trzystuletniej historii firmy Kingston. *Obecnie dostępne tylko w języku angielskim. Trasa tramwaju obejmuje całą historyczną starówkę i dzielnicę handlową Kingston, w tym Fort Henry, Penitentiary Museum i Queen's University. Możesz wysiąść na dowolnym przystanku, zostać tak długo, jak chcesz, a następnie wskoczyć z powrotem i kontynuować wycieczkę. Wózki poruszają się po trasie z cyfrą 8, która dzieli trasę na dwie połowy: możesz rozpocząć od wschodniej części trasy, wysiąść na przystanku Rynek, aby zjeść lunch lub wybrać się w rejs, a następnie kontynuować zachodnią częścią trasy .

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Kingston, Ontario

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Kingston, Ontario?

Najlepsze atrakcje to:

Kingston, Ontario: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Kingston, Ontario: Najciekawsze atrakcje

Kingston, Ontario: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Kingston, Ontario: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kingston, Ontario? Kliknij tutaj.

Kingston, Ontario: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(604 recenzji)