Kijów
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kijów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kijów? Kliknij tutaj.

Kijów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 317 opinii

Bardzo polecam wycieczkę do Czarnobyla i Prypeci!!!!!była wspaniała,jeśli można tak powiedzieć o miejscu do którego się udaliśmy z mężem....Nasz Pan przewodnik Vasilij był profesjonalistą i posiadał niewyobrażalną wiedzę!!człowiek encyklopedia!!!Grupka mała, kilkunastoosobowa,busik klimatyzowany,teraz do zwiedzania ogromny jednak wszędzie gdzie można przemieszczamy się busikiem,reszta piechota-polecam zdecydowanie wygodne butyLunch pyszny,restauracja w typie typowego PRL-u(jak stołówka w szkole),klimatyczna o przywołująca wspomnienia z dzieciństwa wycieczkę bardzo ale to bardzo polecam!!!!!wszystko było zgodne z opisem,który znajduje się na stronie organizatora

Odpowiedni przewodnik, posiadający bardzo dobrą wiedzę historyczną, bardzo dobrze znający miasto, zabytki... Przewodnik punktualny, dobry organizator wycieczki, z praktycznym podejściem... Bardzo duży plus - biegle zna język polski... Ocena najwyższa... - tacy powinni być przewodnicy.

Wycieczka była mega!!! Jeśli chcesz zobaczyć Kijów w nietypowy sposób, to koniecznie musisz udać się na zwiedzanie podziemnych tuneli. Gwarantuję, że Ci się to spodoba i będziesz miał czym się pochwalić wśród znajomych:)

Jeden dzień w Prypeci to bardzo mało czasu żeby zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca ,ale dzięki dobrej organizacji wycieczki mogliśmy zobaczyć naprawdę sporo.

Oprowadzała nas p.Ludmiła sympatyczna ,profesjonalna i bardzo kompetentna. Perfekcyjnie znająca nasz język . Nawet pogodę załatwiła słoneczną. Dziękujemy