Atrakcje i wycieczki

Kijów

Stolica Ukrainy ma wiele do zaoferowania – od ortodoksyjnych fasad po niezwykłą sztukę miejską i scenę imprezową.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kijów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kijów? Kliknij tutaj.

Kijów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3035 opinii

Wycieczka w Sierpniu. Wszystko przygotowane profesjonalnie. Odjazd umówiony o 8:00 rano i rzeczywiście tak ruszyliśmy. Plan wycieczki określony na początku i spokojnie wszystko w ciągu 11 godzin zostało przedstawione. Oczywiście rada dla innych że najlepiej jechać tam na jesień zimę kiedy nie ma liści na drzewach. Widoczność i rozpoznawalność miejsc coraz trudniejsza ale źle nie było :) Polecam wszystkim chętnym. Organizator mimo że nie miał w tym dniu opiekuna polskiego to i tak miła Pani znała dosyć dobrze polski i nam tłumaczyła co mogła w naszym języku. Dziękujemy za miłą opiekę ;)

Odpowiedni przewodnik, posiadający bardzo dobrą wiedzę historyczną, bardzo dobrze znający miasto, zabytki... Przewodnik punktualny, dobry organizator wycieczki, z praktycznym podejściem... Bardzo duży plus - biegle zna język polski... Ocena najwyższa... - tacy powinni być przewodnicy.

Bardzo ciekawie zorganizowane. Możliwość zobaczenia tych najważniejszych obiektów. Opieka przewodnika, ciekawie opowiadał, dodawał wiele ciekawostek od siebie Była opcja zwiedzenia budynków w Prypeci

Super przewodnik, posiada ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli, bez problemu odpowiada na dodatkowe pytania. A sama wycieczka?? super organizacja, na trasie miejsca pełne wrażeń. p

Wycieczka była wspaniała. Bardzo dziękujemy naszej przewodnicce Julii za profesjonalizm, wiedzę i miła atmosferę w trakcie wyjazdu!