Atrakcje i wycieczki Key West

Najdalej wysunięty na południe punkt Florida Keys to kraina słońca, morza, pięknej przyrody i… Ernesta Hemingwaya. Można tu także wypić margaritę, lub dwie.

Często zadawane pytania dotyczące: Key West

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Key West?

Key West: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Key West? Kliknij tutaj.

Key West: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3543 opinii

Fajna wycieczka z Sebago Watersports. Świetny zespół, sprzęt (płetwy, jeśli chcesz, fajka i gogle, kamizelka itp.) Jest w dobrym stanie. Na pokładzie jest bezpłatna woda, napoje bezalkoholowe itp. Ekipa zawsze opiekuje się snorkelerami podczas snurkowania - regularnie informuje o pozostałym przedziale czasowym, wskazuje właściwy obszar do snurkowania itp. - bawiliśmy się świetnie! Łódź to katamaran z dużą ilością miejsc siedzących, w większości zadaszonym. Dostępne są również toalety.

Świetny przewodnik, doskonały kierowca autobusu. Informowali nas i oboje byli bardzo przyjaźni i godni zaufania. Na wyspie nie polecam wycieczki trolejbusem. O wiele lepiej jest wypożyczyć hulajnogę za 65 USD na dzień lub wypożyczyć wózek golfowy. Będziesz dużo szczęśliwszy. (Wynajem są wszędzie na wyspie)

Nasza podróż zaczęła się z Miami do Key West. Kierowca był bardzo profesjonalny w kwestii bezpieczeństwa pasażerów. Lily była naszym przewodnikiem i była naprawdę niesamowita w swojej pracy. Jej cierpliwość była wielka i zapewniła nam komfort w podróży. Dziękuję wam obojgu za wspaniałą podróż.

Kupiliśmy bilet na 3 zajęcia. To było około 39 €. W ten sposób zrobiliśmy hop on hop tour, kurs salsy i Artechhouse. Sam wieczór salsowy kosztowałby 79 euro za osobę. Jeśli więc chcesz dużo przeżyć, warto kupić karnet.

To trzeba zobaczyć snorkeling dla nowych ludzi. Zrobiliśmy nurkowanie z rurką na rafie koralowej z Sebago i bardzo nam się podobało. Czułem się naprawdę źle, nie przynieśliśmy gotówki na napiwki.