Atrakcje i wycieczki
Key West

Najdalej wysunięty na południe punkt Florida Keys to kraina słońca, morza, pięknej przyrody i… Ernesta Hemingwaya. Można tu także wypić margaritę, lub dwie.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

Key West: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Key West? Kliknij tutaj.

Key West: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 2916 opinii

Ta podróż była niesamowita! Przede wszystkim za cenę i to, co dostajesz, była to absolutna kradzież! Jazda autobusem do Key West była długa (około 4 godziny, w tym przystanek na śniadanie), ale w rzeczywistości wydawało się, że minęła szybko, ponieważ nasz przewodnik dał nam komentarz na temat Keys i historii tego obszaru, który był bardzo fajny i zabawny ! Gdy dotrzesz do Key West, udasz się prosto do katamaranu i wyruszysz na przygodę z obserwowaniem/nurkowaniem delfinów! Dwaj przewodnicy na naszej łodzi byli przezabawni i naprawdę sprawili, że jazda była przyjemna! Uzupełniające napoje były tylko wisienką na torcie! Dostajesz kilka darmowych godzin na zwiedzanie Key West po powrocie na ląd i przed powrotem do autobusu, więc możesz spacerować i zobaczyć zabytki, co jest świetne. BARDZO poleciłbym tę podróż każdemu, kto szuka pełnego zabawy dnia na Florydzie! Wszyscy przewodnicy byli tak przyjaźni i pouczający, i szczerze KRĘCI, aby upewnić się, że dobrze się bawisz! Nie pożałujesz te

Jazda autobusem była w porządku (dałbym jedną gwiazdkę mniej). Poszedłem za moją grupą, ponieważ myślałem, że nasz przewodnik zabierze mnie we właściwe miejsce, ale najwyraźniej reszta grupy wybrała się na wycieczkę gdzie indziej. Zrobiłem wycieczkę z delfinami i snorkelingiem z Fury Water Adventures. Wycieczka łodzią była niesamowita - pojechałem z Kapitan Anną i widzieliśmy delfiny bardzo blisko wyspy, dlatego zabrała nas blisko nurkowania z rafą. Po zakończeniu nurkowania zaoferowano nam piwo, wino, mimozy i napoje gazowane (oczekują napiwku na koniec wycieczki, ale i tak dałbym im napiwek). Wróciliśmy autobusem o 18:15 i wysiadłem około 22:20 w Miami Beach.

To był wspaniały dzień! Ta trasa była po prostu świetna! Załoga miała ze sobą wszystko: bezpieczeństwo, zabawę, uwagę, turkusową wodę i słońce na 29 stopni! O tak, nurkowaliśmy też z rurką! Cóż mogę powiedzieć: woda 23 stopnie i widzieliśmy manty, barakudę i trzy gigantyczne żółwie! Wisienką na torcie byłyby delfiny, ale jak to się mówi, nie możesz mieć wszystkiego! Jesteśmy tam 3,5 godziny z Miami rano i 3,5 godziny z powrotem wieczorem, ale będziemy robić tę wycieczkę raz po raz! Nie pozwól, żeby cię to powstrzymało! Pozdrowienia Sascha

Personel był bardzo miły i uprzejmy. Podoba mi się, że dostaliśmy sprzęt, napoje gazowane i piwa, a także muzykę, którą grali w drodze powrotnej. Całe doświadczenie było niesamowite. Mogliśmy zobaczyć korale, co również jest niesamowite. Wyjaśnienia instruktora były jasne.

Przewodnik był tak wspaniały, wierzę, że mówił w 5 językach, i dał nam historię Keys, gdy jechaliśmy. Autobus był punktualny, czysty i to była dobra ilość wolnego czasu w Key West. Zdecydowanie zrobiłbym to ponownie.