Atrakcje i wycieczki
Key West

Najdalej wysunięty na południe punkt Florida Keys to kraina słońca, morza, pięknej przyrody i… Ernesta Hemingwaya. Można tu także wypić margaritę, lub dwie.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Key West: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Key West? Kliknij tutaj.

Key West: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 2967 opinii

To był wspaniały dzień! Ta trasa była po prostu świetna! Załoga miała ze sobą wszystko: bezpieczeństwo, zabawę, uwagę, turkusową wodę i słońce na 29 stopni! O tak, nurkowaliśmy też z rurką! Cóż mogę powiedzieć: woda 23 stopnie i widzieliśmy manty, barakudę i trzy gigantyczne żółwie! Wisienką na torcie byłyby delfiny, ale jak to się mówi, nie możesz mieć wszystkiego! Jesteśmy tam 3,5 godziny z Miami rano i 3,5 godziny z powrotem wieczorem, ale będziemy robić tę wycieczkę raz po raz! Nie pozwól, żeby cię to powstrzymało! Pozdrowienia Sascha

Niesamowity. Prosta odprawa, to idealny czas, aby cieszyć się swoim Key West na morzu. Jasne instrukcje od przewodników i podają wszystkie niezbędne instrumenty i jazdę. Potem dobry czas na zobaczenie ryb i koralowców. Powrót jeszcze lepszy, żeby móc napić się piwa, wina czy czegokolwiek i cieszyć się powrotem. Kocham to. Ponadto przewodnicy są bardzo mili i drodzy.

Personel był bardzo miły i uprzejmy. Podoba mi się, że dostaliśmy sprzęt, napoje gazowane i piwa, a także muzykę, którą grali w drodze powrotnej. Całe doświadczenie było niesamowite. Mogliśmy zobaczyć korale, co również jest niesamowite. Wyjaśnienia instruktora były jasne.

Nasza załoga była kompetentna i zabawna. Nasze dzieci miały wiele pytań na temat rekinów, a my martwiliśmy się, że nasze dzieci wyskoczą z łodzi na środku Atlantyku w taki wzburzony dzień. Czuliśmy się bezpiecznie pod ich opieką i świetnie się bawiliśmy. Bardzo dziękuję!

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka Zarezerwowano online i wszystko poszło gładko Personel bardzo profesjonalny