Bilet wstępu

Kennedy Space Center Visitor Complex: bilet wstępu

Kennedy Space Center Visitor Complex: bilet wstępu

Od 350,66 zł za osobę

Obudź swojego wewnętrznego astronautę i spędź dzień pełen przygód w prawdziwie kosmicznej atrakcji – NASA Kennedy Space Center Visitor Complex.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
Ta atrakcja nie podlega zwrotowi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 - 2 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz prawdziwy statek kosmiczny Space Shuttle Atlantis
 • Zachwyć się gigantycznym Saturnem V, największą rakietą, jaka kiedykolwiek została wystrzelona w przestrzeń kosmiczną
 • Skorzystaj z interaktywnych stymulatorów, obejrzyj pokazy na żywo i wystawy edukacyjne
 • Usłysz huk podczas startu statku kosmicznego Shuttle Launch Experience®
 • Odkrywaj planety na terenie nowej atrakcji dla dzieci Planet Play
Pełny opis

Podziwiaj liczne eksponaty, pokazy i atrakcje w Kennedy Space Center Visitor Complex, w tym Space Shuttle Atlantis®, Shuttle Launch Experience, kompleks Gateway, Rocket Garden oraz pokaz Heroes & Legends z Aleją Sław Amerykańskich Astronautów przedstawiony przez Boeing®. Zobacz wystawę „Journey to Mars: Explorers Wanted”, która obejmuje interaktywną prezentację teatralną na żywo dotyczącą Czerwonej Planety. Ciesz się startem statku kosmicznego, odwiedzając kompleks Gateway. Tam też odkryjesz innowacje w zakresie eksploracji kosmosu od NASA i jej partnerów komercyjnych. Następnie wejdź na pokład statku kosmicznego przyszłości i rozpocznij niezapomnianą podróż po odległych światach. Podczas wycieczki autobusowej Kennedy Space Center udasz się także do centrum Apollo/Saturn V, gdzie znajduje się całkowicie odnowiona, ogromna rakieta Saturn V, jedna z 3 na świecie. W Kennedy Space Center Visitor Complex będzie też okazja zobaczenia największej na świecie kolekcji pamiątek po astronautach. Zobaczysz nie tylko wystawy na cześć bohaterów programów Mercury, Gemini, Apollo i Space Shuttle, ale także to, co dzieje się obecnie i co planowane jest w przyszłości w Kennedy Space Center, amerykańskim porcie kosmicznym dla wielu użytkowników.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do Kennedy Space Center Visitor Complex
 • Wszystkie pokazy i eksponaty oraz większość atrakcji
 • Centrum Apollo/Saturn V
 • Kosmiczne filmy 3D
 • Spaceport Motion Theater
 • Wycieczka z przewodnikiem
 • Szkolenie astronautów Astronaut Training Experience®
 • Transport
 • Jedzenie i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Kennedy Space Center Visitor Complex. Po przybyciu na miejsce należy ominąć Ticket Plaza i okazać bilety przy bramkach obrotowych.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta
 • Broń i ostre przedmioty

Co trzeba wiedzieć

 • Kennedy Space Center i przylądek Canaveral to działające centra lotów kosmicznych. Ze względu na wymogi operacyjne program wycieczki może się zmienić lub miejsca te mogą być niedostępne dla zwiedzających.
 • Ostatnie wejście do Kennedy Space Center możliwe jest o godz. 16.00
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 3807 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Fantastyczne przeżycie, spędzasz długi czas z podniesioną głową wśród gwiazd, marząc o ponownym przeżywaniu emocji, jakich doświadczali pierwsi astronauci. Weszliśmy o 9:00 i wyjechaliśmy o 18:30 bez zatrzymywania się iz mnóstwem wrażeń do zrobienia. Bałem się, że moje 8- i 11-letnie córki będą się nudzić, ale one też były pełne entuzjazmu. Jest dużo historii, ale także wiele interaktywnych zajęć, symulatorów, kina 4D. Osobiście widok z bliska promu kosmicznego Atlantis bardzo mnie podekscytował.

Czytaj dalej

3 stycznia 2023

Absolutnie warte zobaczenia! Byliśmy we wtorek w Kennedy Space Center i mieliśmy szczęście, że było tylko kilku innych gości. Mogliśmy spokojnie na wszystko popatrzeć i spokojnie pospacerować po parku. Szczególnie imponujące były prom kosmiczny Atlantis i rakieta Saturn V. Do tego ostatniego można dojechać bezpłatnym transferem wahadłowym, który kursuje co 15 minut i zajmuje około 10 minut, aby dostać się do budynku na zewnątrz. Ostatnia wycieczka jest o 14:30, co może być trochę ciasne, jeśli chcesz zobaczyć wszystko w kompleksie, ponieważ około 16:00 wyproszono Cię z budynku. Tam masz możliwość wzięcia udziału w darmowej wycieczce (ok. 25 minut), w której dokładniej wyjaśniona jest rakieta, ale podano też wiele innych ciekawych rzeczy.

Czytaj dalej

15 grudnia 2022

Centrum Kosmiczne im. Kennedy'ego wykorzystuje wiele mediów do przekazywania zarówno informacji, jak i emocji związanych z kosmosem i podróżami w kosmos. duży nacisk kładzie się oczywiście na przeszłe osiągnięcia, takie jak lądowania na Księżycu, program wahadłowców. Ale uzyskasz również wgląd w Artemidę oraz pomysły i plany dotyczące misji na Marsa. Mogę tylko polecić planowanie całego dnia, ponieważ jest tak wiele do zobaczenia i przeżycia.

Czytaj dalej

16 października 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 172620