Atrakcje i wycieczki
Kazimierz

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Kazimierz

Na jakich wycieczkach w: Kazimierz obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Kazimierz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kazimierz? Kliknij tutaj.

Kazimierz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5506 opinii

Łódź w zlym stanie technicznym.Niedotrzymano umowy dlugisci rejsu.- zamiast 30 min...17.min łącznie z cumowaniem. Obsluga fatalna. Brak oznakowania łodzi. Nie wiadomo gdzie poszukiwać przewoźnika- nie ma opisywanych niebieskich flag...wystarczy napisac prawdę: Lajkonik, przystan Gucio i Maja. Brak jakiegokolwiek zainteresowania przewożonymi turystami- nie odezwano się slowem na temat mijanych atrakcji,choć w opisie jest audioprzewodnik i opis mijanych zabudowan, o historii nie wspominając. Zupelny brak dbałości o bezpieczenstwo pasażerów- niedbale cumowanie, daleko od brzegu, trzeba niemalże przeskakiwać. Dopiero po protescie,ustawiono nalezycie łódź. Jestem zdegustowana i nie polecam!! Uczestniczylam w podobnych rejsach w Chorwacji, na Wegrzech...nie ma porównania.

Wspaniałe doświadczenie zarówno za sprawność, jak i za uprzejmość i przygotowanie przewodnika, który zilustrował wszystkie zabytki trasy, zatrzymując się również, aby pozwolić nam zrobić zdjęcia: 10 i pochwała

Super przewodnik na prawdę ciekawie opowiadał i pokazał dużo ciekawych miejsc w stosunkowo krótkim czasie. Zwiedzanie Kazimierza to ciekawe doświadczenie ze względu na jego historię oraz różnicę kultur.

Ciekawie, można sobie poobserwować Wawel i otoczenie z wodnej perspektywy. Przyjemna forma spędzania czasu. Można "odpłynąć", gdy tak buja :) Dosłownie i w przenośni :)

Wrażenia niesamowite, coś innego. Odpoczynek i spokój. Bardzo polecam