Kazimierz

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kazimierz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4965 opinii

Było dużo lepiej niż zakładałam, wykupując wycieczkę. Kocham Kraków, a po wycieczce z Panem Bartosem odkryłam go w zupełnie innym, jeszcze piękniejszym świetle. Zwiedzanie w cudownej atmosferze, nie tylko ze wspaniałym Przewodnikiem, ale cudownym człowiekiem, który zna, kocha to miasto i potrafi nas zarazić swoją pasją. Kilka wspaniałych godzin (które minęły jak krótka chwila), kilkadziesiąt/kilkaset wspaniałych zabytków. Miliardy pięknych, choć czasem trudnych opowieści, nie tylko o historii Polski, królach i ludności żydowskiej, ale również o naszych sąsiadach, przyjaciołach i "wrogach", życiu kiedyś, teraz i w przyszłości. Polecam wygodne buty, a reszta to wspaniale opowiedziany sen, cudowna podróż, którą bardzo chętnie powtórzę.

Będąc w Krakowie po raz kolejny postanowiliśmy zwiedzić nasz kochany Kazimierz tym razem w towarzystwie Pana Seweryna. Oczarował nas ogromną kulturą, wiedzą i pasją. Jesteśmy pod wrażeniem tego jak przekazuje informacje, a robi to w sposób ciekawy i pobudzający do samodzielnego już potem poszukiwania śladów przeszłości. To jak Pan Sewryn ukazuje miniony czas i kulturę oraz tradycję mieszkańców Kazimierza sprawia, że również najmłodsi rozwijają w sobie historyczne i turystyczne pasje. Brawo!!! Ogromny talent, a dla nas wielka przyjemność! Polecamy wszystkim, którzy chcą poznać Kazimierz lub jak my wrócić tu po raz kolejny. Pozdrawiamy serdecznie!!!

Wycieczka była pod każdym względem wspaniała. Cała trasa jest przemyślana, dobrze zorganizowana. W planie przejazdu ujętych jest wiele ważnych miejsc Krakowa. Mimo iż, zwiedzanie odbyło się w miesiącu lutym, to atmosfera była gorąca. Warto przeżyć taką przygodę. Polecam zarówno jako początek zapoznania się z miastem jak i w moim przypadku na pożegnanie.

Gorąco polecam! Wycieczka odbyła się zgodnie z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa na czym mi zależało. Chciałbym również podziękować kierowcy ( Krzysztof ) który wykazał się dużym profesjonalizmem i wiedzą!

Krzysztof łatwo nawiązuje kontakt z klientami, odpowiada na wszystkie pytania, zaciekawia podróżujących, język angielski bardzo dobry. Malutki minusik że z tyłu nie słychać tak dobrze jak z przodu.