Katowice
Transport z lotniska i na lotnisko

Transport z lotniska i na lotnisko
Liczba znalezionych atrakcji: 13

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Katowice: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 44
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Katowice Transport z lotniska i na lotnisko

Z Katowic: wycieczka z przewodnikiem bez kolejki do Auschwitz-Birkenau

Z Katowic: wycieczka z przewodnikiem bez kolejki do Auschwitz-Birkenau

Auschwitz-Birkenau był największym z nazistowskich obozów koncentracyjnych. Znajduje się w okupowanej przez Niemców południowej Polsce, wzięła swoją nazwę od pobliskiego miasta Oświęcim, położonego około 25 kilometrów (15,5 mil) od Katowic. Kompleks składał się z trzech głównych obozów: Auschwitz I — centrum administracyjne; Auschwitz II (Birkenau) — obóz zagłady; i Auschwitz III (Monowitz) — obóz pracy. Podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Auschwitz II-Birkenau odkryj przerażające, ale wzruszające miejsce, w którym zginęło co najmniej 1,1 miliona ludzi, w tym 90% Żydów z niemal wszystkich krajów europejskich. Zobacz komory gazowe, w których zdecydowana większość została zamordowana przy użyciu Cyklonu B, i dowiedz się więcej o Holokauście ze swoim anglojęzycznym przewodnikiem. Posłuchaj o najważniejszych oryginalnych przedmiotach w Birkenau i odwiedź stałą ekspozycję oraz oryginalne budynki na terenie obozu macierzystego (Auschwitz). Złóż wyrazy szacunku i poświęć chwilę na refleksję w miejscu pełnym historycznych horrorów. Ta wycieczka obejmuje zarówno bilety wstępu bez kolejki, jak i odbiór i dowóz do hotelu w Katowicach. Jeśli jednak zatrzymujesz się w hostelu, Airbnb lub innej prywatnej rezydencji, aby rozpocząć wycieczkę, musisz udać się do miejsca zbiórki w biurze lokalnego partnera w centrum miasta .

Prywatny transfer z/na lotnisko w Krakowie

Prywatny transfer z/na lotnisko w Krakowie

B&B Tours and Transfers to firma założona przez dwóch przyjaciół z doświadczeniem w profesjonalnej obsłudze klienta. Licencjonowany przewoźnik. Oferujemy wycieczki takie jak Auschwitz Birkenau, Kopalnia Soli i Zakopane. Wykonujemy również transfery międzynarodowe i krajowe. To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście do klienta, nie traktujemy klienta przedmiotowo. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Będziemy czekać na Ciebie w hali przylotów z Twoim imieniem i nazwiskiem na kartce. Możemy również odebrać Cię z Twojego hotelu/apartamentu/hostelu w drodze powrotnej na lotnisko. Ciesz się prywatną przejażdżką z anglojęzycznym szoferem, zadbamy o Ciebie w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem i możemy zagwarantować przyjaznego i pomocnego kierowcę.

Atrakcje katowickiej starówki - prywatna wycieczka piesza

Atrakcje katowickiej starówki - prywatna wycieczka piesza

Katowice są jednym z najbogatszych miast w Polsce pod względem zasobów naturalnych, co znajduje odzwierciedlenie w ich bogatej historii i kulturze. Podczas tej prywatnej wycieczki pokażemy Ci prawdziwe Katowice i to, jak zmieniły się z małej śląskiej wioski, poprzez germanizację, rewolucję przemysłową, II wojnę światową i komunizm, w różnorodne i tętniące życiem globalne miasto. Odkryj to, co najlepsze w Katowicach z profesjonalnym prywatnym przewodnikiem! Zarezerwuj 2-godzinną prywatną pieszą wycieczkę po Starym Mieście w Katowicach. Zaczniemy przed Filharmonią Śląską, która od 1945 roku jest jednym z najważniejszych miejsc życia kulturalnego na Śląsku. Spacerujemy po Placu Wolności, jednym z najstarszych placów w mieście, przy którym znajduje się piękny Pałac Goldsteinów, a następnie udamy się na Rynek ulicą 3 Maja, która jest jedną z najdroższych ulic w Polsce. Na każdym kroku nasz przewodnik-ekspert pomoże Ci wyobrazić sobie Katowice w okresie ich rozkwitu przemysłowego, kiedy ulice Starego Miasta były ozdobione jasnymi neonami. Będziemy podziwiać wielki Teatr Śląski oraz inne zabytkowe i nowoczesne budynki otaczające Rynek, a przewodnik udzieli Ci spersonalizowanych wskazówek na temat najlepszych lokalnych restauracji, kawiarni, pubów i sklepów, które warto odwiedzić podczas pobytu. Zanurzysz się również głęboko w historii, ponieważ wycieczka przejdzie obok Pomnika Harcerzy Września z II wojny światowej i Pomnika Powstańców Śląskich. Ostatnim przystankiem będzie Spodek, kultowa budowla o niezwykłym kształcie latającego spodka. Zarezerwuj już teraz i zakochaj się w Katowicach! Zarezerwuj 3-godzinną wycieczkę, aby zobaczyć katowicką starówkę, katowicką strefę kultury i dawną kopalnię węgla kamiennego. Miejska Strefa Kultury składa się ze Spodka, Międzynarodowego Centrum Kongresowego, siedziby nowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i podziemnego Muzeum Śląskiego (bilety nie są wliczone w cenę). Nasz przewodnik poprowadzi Cię przez teren dawnej kopalni węgla kamiennego, gdzie poznasz przemysłową historię śląskiego górnictwa i zobaczysz zabytkowy szyb wieżowy "Warszawa II", starą infrastrukturę i szyb kopalniany. Latem istnieje możliwość zakupu biletów na taras widokowy na szczycie szybu wieżowego, z którego roztacza się wyjątkowy widok na centrum miasta. Zarezerwuj 5-godzinną wycieczkę po Katowicach, aby odwiedzić katowicką starówkę, katowicką strefę kultury, dawną kopalnię węgla kamiennego i historyczną dzielnicę Nikiszowiec. Nikiszowiec to najwyższej klasy atrakcja, uznana za pomnik historii i część Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Dla Twojej wygody zapewniamy bilety autobusowe w dwie strony z centrum miasta do XX-wiecznego osiedla robotniczego zbudowanego dla rodzin miejscowych górników. Odkryj kultową architekturę z czerwonej cegły i urok Nikiszowca z lokalnym przewodnikiem!

Z Krakowa: przejazd i wstęp do parku rozrywki Energylandia

Z Krakowa: przejazd i wstęp do parku rozrywki Energylandia

Udaj się do EnergyLandii, wyjątkowego miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Odkryj ten ogromny kompleks o ogromnej powierzchni 35 hektarów, na którym znajduje się ponad 75 różnych nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, od tych ekstremalnych, przez rodzinne, aż po te dla najmłodszych. Wszystkie prezentowane są z wykorzystaniem tematycznych, stylizowanych dekoracji i aranżacji, które razem tworzą kompletną, audiowizualną oprawę przygotowaną dla każdego urządzenia indywidualnie. Możesz cieszyć się swoim karnetem i bawić się od otwarcia do zamknięcia, korzystając z prywatnego transferu. Gdy będziesz gotowy, kierowca odwiezie Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania. Podczas rezerwacji możesz dokupić dodatkowy pakiet lunchowy lub kupić jedzenie i napoje w parku rozrywki. Park położony jest w polskim mieście Zator, niecałe pół godziny jazdy samochodem od Katowic czy Krakowa i niecałe 17 km od Wadowic czy Oświęcimia. To największy Park Rozrywki w Polsce, zaprojektowany z myślą o wszystkich grupach wiekowych.

Polska/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Polska/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Polski dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Polsce i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Operatorzy do wykorzystania w Polsce: T-Mobile i Orange Polska

Prywatny transfer z Katowice-Pyrzowice do centrum Krakowa

Prywatny transfer z Katowice-Pyrzowice do centrum Krakowa

Pomiń kolejki do taksówek na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Skorzystaj z najbezpieczniejszego, najbardziej ekonomicznego i najwygodniejszego sposobu podróżowania do centrum Krakowa. W tej ofercie, oprócz wysokiej klasy usługi, otrzymujesz stałą cenę za podróż w każde miejsce w granicach Krakowa. Uniknij wygórowanych opłat i skorzystaj z najlepszej oferty pod względem kwestii obsługi, jakości oraz ceny. Podczas rezerwacji otrzymasz informację o kosztach usługi, dlatego nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty w późniejszym terminie. Po rezerwacji otrzymasz pełne wsparcie, więc nie musisz się o nic martwić. Twoja podróż rozpocznie się i zakończy tak bezstresowo i wygodnie, jak to możliwe. Dostępne są różne pojazdy w zależności od rozmiaru grupy, począwszy od taksówek i minibusów dla mniejszych grup, skończywszy na 65-osobowych autokarach dla większych. Możliwy jest także transfer z Twojego hotelu w centrum Krakowa na lotnisko Katowice-Pyrzowice (KTW) i jest on dostosowany do godziny Twojego odlotu. Uwaga: lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się 90 km od Krakowa. Podróż zajmuje około 1,5 godziny w normalnych warunkach drogowych.

Polska: Europa Plan eSim Mobile Data

Polska: Europa Plan eSim Mobile Data

Ułatw sobie podróż po Europie dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Polsce i innych 41 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Obsługa obejmuje również Maltę, Holandię, Macedonię Północną, Norwegię, Portugalię, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Turcję, Ukrainę, Uzbekistan, Wielką Brytanię i północną Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy w rozwiązywaniu problemów w kuponie GYG. Informacje o lokalnym operatorze: Polska: T-Mobile / Orange Polska S.A. Pozostałe kraje są dostępne w informacji o kuponie w Twojej aplikacji GYG po zakupie

eSIM Polska : Plan taryfowy na szybki Internet 4G/5G

eSIM Polska : Plan taryfowy na szybki Internet 4G/5G

Poznaj bogatą historię i tętniącą życiem kulturę Polski, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybkimi transmisjami danych, niezależnie od tego, czy wędrujesz zabytkowymi ulicami Krakowa, podziwiasz modernistyczną architekturę Warszawy, czy delektujesz się kulinarnymi przysmakami Gdańska. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej swojej polskiej przygody. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Katowice i Nikiszowiec: wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Katowice i Nikiszowiec: wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Spotkaj się na Rynku Głównym w Katowicach, gdzie rozpoczniemy naszą przejażdżkę rowerową. Zobacz Pomnik Powstańców Śląskich i Arenę Spodek, wizytówkę miasta. Następnie przez Strefę Kultury dotrzemy do Bogucic (najstarszej dzielnicy Katowic). Podziwiaj Bazylikę św. Szczepana i Matki Boskiej Bogucickiej oraz mural przedstawiający legendę światowego himalaizmu - Jerzego Kukuczkę. Następnie przez Dolinę Trzech Stawów, popularne miejsce rekreacji, dotrzyj do Nikiszowca. Nikiszowiec szczyci się budynkami z początku XX wieku i pokazuje życie typowego śląskiego "domu rodzinnego". W drodze powrotnej odwiedź Osiedle Paderewskiego i Plac Sejmu Śląskiego. Odkryj majestat Archikatedry Chrystusa Króla, którą odwiedził papież Jan Paweł II. Na koniec rozkoszuj się tętniącymi życiem ulicami Dworcową i Mariacką.

Wycieczka do Auschwitz-Birkenau z Katowic z prywatnymi transferami

Wycieczka do Auschwitz-Birkenau z Katowic z prywatnymi transferami

Zarezerwuj prywatne transfery z Katowic do Auschwitz-Birkenau i wybierz się na grupową wycieczkę po największych niemieckich nazistowskich obozach koncentracyjnych i ośrodkach zagłady. Cofnij się w czasie i dowiedz się więcej o jednym z najciemniejszych rozdziałów w historii Europy. Zobacz miejsce II wojny światowej, w którym zginęło ponad 1,1 miliona mężczyzn, kobiet i dzieci. Spędź 6 godzin odkrywając Auschwitz-Birkenau z Katowic. Ufundowany przez nazistów w 1940 roku Auschwitz-Birkenau stał się zarówno symbolem Holokaustu, ludzkiego cierpienia, jak i świadkiem wyczerpania fizycznego i emocjonalnego. Postępuj zgodnie z oficjalnym przewodnikiem po głównych zabytkach i budynkach oraz poznaj straszne wydarzenia, które miały miejsce w różnych częściach obozu. Podczas gwarantowanej 3,5-godzinnej wycieczki grupowej zarówno po pierwotnym terenie obozu koncentracyjnego, jak i centrum zagłady odkryjesz prawdę o Holokauście. Wycieczka będzie prowadzona tylko w 1 języku i zapewnione zostaną słuchawki, aby wyraźnie słyszeć przewodnika. Dla Twojej wygody zapewniamy bilety wstępu bez kolejki oraz transfery prywatnym samochodem z Twojego miejsca zakwaterowania w Katowicach.

Katowice

Katowice

Nasze najbardziej polecane Katowice Transport z lotniska i na lotnisko

Z Katowic: wycieczka z przewodnikiem bez kolejki do Auschwitz-Birkenau

Z Katowic: wycieczka z przewodnikiem bez kolejki do Auschwitz-Birkenau

Auschwitz-Birkenau był największym z nazistowskich obozów koncentracyjnych. Znajduje się w okupowanej przez Niemców południowej Polsce, wzięła swoją nazwę od pobliskiego miasta Oświęcim, położonego około 25 kilometrów (15,5 mil) od Katowic. Kompleks składał się z trzech głównych obozów: Auschwitz I — centrum administracyjne; Auschwitz II (Birkenau) — obóz zagłady; i Auschwitz III (Monowitz) — obóz pracy. Podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Auschwitz II-Birkenau odkryj przerażające, ale wzruszające miejsce, w którym zginęło co najmniej 1,1 miliona ludzi, w tym 90% Żydów z niemal wszystkich krajów europejskich. Zobacz komory gazowe, w których zdecydowana większość została zamordowana przy użyciu Cyklonu B, i dowiedz się więcej o Holokauście ze swoim anglojęzycznym przewodnikiem. Posłuchaj o najważniejszych oryginalnych przedmiotach w Birkenau i odwiedź stałą ekspozycję oraz oryginalne budynki na terenie obozu macierzystego (Auschwitz). Złóż wyrazy szacunku i poświęć chwilę na refleksję w miejscu pełnym historycznych horrorów. Ta wycieczka obejmuje zarówno bilety wstępu bez kolejki, jak i odbiór i dowóz do hotelu w Katowicach. Jeśli jednak zatrzymujesz się w hostelu, Airbnb lub innej prywatnej rezydencji, aby rozpocząć wycieczkę, musisz udać się do miejsca zbiórki w biurze lokalnego partnera w centrum miasta .

Prywatny transfer z/na lotnisko w Krakowie

Prywatny transfer z/na lotnisko w Krakowie

B&B Tours and Transfers to firma założona przez dwóch przyjaciół z doświadczeniem w profesjonalnej obsłudze klienta. Licencjonowany przewoźnik. Oferujemy wycieczki takie jak Auschwitz Birkenau, Kopalnia Soli i Zakopane. Wykonujemy również transfery międzynarodowe i krajowe. To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście do klienta, nie traktujemy klienta przedmiotowo. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Będziemy czekać na Ciebie w hali przylotów z Twoim imieniem i nazwiskiem na kartce. Możemy również odebrać Cię z Twojego hotelu/apartamentu/hostelu w drodze powrotnej na lotnisko. Ciesz się prywatną przejażdżką z anglojęzycznym szoferem, zadbamy o Ciebie w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem i możemy zagwarantować przyjaznego i pomocnego kierowcę.

Atrakcje katowickiej starówki - prywatna wycieczka piesza

Atrakcje katowickiej starówki - prywatna wycieczka piesza

Katowice są jednym z najbogatszych miast w Polsce pod względem zasobów naturalnych, co znajduje odzwierciedlenie w ich bogatej historii i kulturze. Podczas tej prywatnej wycieczki pokażemy Ci prawdziwe Katowice i to, jak zmieniły się z małej śląskiej wioski, poprzez germanizację, rewolucję przemysłową, II wojnę światową i komunizm, w różnorodne i tętniące życiem globalne miasto. Odkryj to, co najlepsze w Katowicach z profesjonalnym prywatnym przewodnikiem! Zarezerwuj 2-godzinną prywatną pieszą wycieczkę po Starym Mieście w Katowicach. Zaczniemy przed Filharmonią Śląską, która od 1945 roku jest jednym z najważniejszych miejsc życia kulturalnego na Śląsku. Spacerujemy po Placu Wolności, jednym z najstarszych placów w mieście, przy którym znajduje się piękny Pałac Goldsteinów, a następnie udamy się na Rynek ulicą 3 Maja, która jest jedną z najdroższych ulic w Polsce. Na każdym kroku nasz przewodnik-ekspert pomoże Ci wyobrazić sobie Katowice w okresie ich rozkwitu przemysłowego, kiedy ulice Starego Miasta były ozdobione jasnymi neonami. Będziemy podziwiać wielki Teatr Śląski oraz inne zabytkowe i nowoczesne budynki otaczające Rynek, a przewodnik udzieli Ci spersonalizowanych wskazówek na temat najlepszych lokalnych restauracji, kawiarni, pubów i sklepów, które warto odwiedzić podczas pobytu. Zanurzysz się również głęboko w historii, ponieważ wycieczka przejdzie obok Pomnika Harcerzy Września z II wojny światowej i Pomnika Powstańców Śląskich. Ostatnim przystankiem będzie Spodek, kultowa budowla o niezwykłym kształcie latającego spodka. Zarezerwuj już teraz i zakochaj się w Katowicach! Zarezerwuj 3-godzinną wycieczkę, aby zobaczyć katowicką starówkę, katowicką strefę kultury i dawną kopalnię węgla kamiennego. Miejska Strefa Kultury składa się ze Spodka, Międzynarodowego Centrum Kongresowego, siedziby nowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i podziemnego Muzeum Śląskiego (bilety nie są wliczone w cenę). Nasz przewodnik poprowadzi Cię przez teren dawnej kopalni węgla kamiennego, gdzie poznasz przemysłową historię śląskiego górnictwa i zobaczysz zabytkowy szyb wieżowy "Warszawa II", starą infrastrukturę i szyb kopalniany. Latem istnieje możliwość zakupu biletów na taras widokowy na szczycie szybu wieżowego, z którego roztacza się wyjątkowy widok na centrum miasta. Zarezerwuj 5-godzinną wycieczkę po Katowicach, aby odwiedzić katowicką starówkę, katowicką strefę kultury, dawną kopalnię węgla kamiennego i historyczną dzielnicę Nikiszowiec. Nikiszowiec to najwyższej klasy atrakcja, uznana za pomnik historii i część Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Dla Twojej wygody zapewniamy bilety autobusowe w dwie strony z centrum miasta do XX-wiecznego osiedla robotniczego zbudowanego dla rodzin miejscowych górników. Odkryj kultową architekturę z czerwonej cegły i urok Nikiszowca z lokalnym przewodnikiem!

Z Krakowa: przejazd i wstęp do parku rozrywki Energylandia

Z Krakowa: przejazd i wstęp do parku rozrywki Energylandia

Udaj się do EnergyLandii, wyjątkowego miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Odkryj ten ogromny kompleks o ogromnej powierzchni 35 hektarów, na którym znajduje się ponad 75 różnych nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, od tych ekstremalnych, przez rodzinne, aż po te dla najmłodszych. Wszystkie prezentowane są z wykorzystaniem tematycznych, stylizowanych dekoracji i aranżacji, które razem tworzą kompletną, audiowizualną oprawę przygotowaną dla każdego urządzenia indywidualnie. Możesz cieszyć się swoim karnetem i bawić się od otwarcia do zamknięcia, korzystając z prywatnego transferu. Gdy będziesz gotowy, kierowca odwiezie Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania. Podczas rezerwacji możesz dokupić dodatkowy pakiet lunchowy lub kupić jedzenie i napoje w parku rozrywki. Park położony jest w polskim mieście Zator, niecałe pół godziny jazdy samochodem od Katowic czy Krakowa i niecałe 17 km od Wadowic czy Oświęcimia. To największy Park Rozrywki w Polsce, zaprojektowany z myślą o wszystkich grupach wiekowych.

Polska/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Polska/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Polski dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Polsce i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Operatorzy do wykorzystania w Polsce: T-Mobile i Orange Polska

Prywatny transfer z Katowice-Pyrzowice do centrum Krakowa

Prywatny transfer z Katowice-Pyrzowice do centrum Krakowa

Pomiń kolejki do taksówek na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Skorzystaj z najbezpieczniejszego, najbardziej ekonomicznego i najwygodniejszego sposobu podróżowania do centrum Krakowa. W tej ofercie, oprócz wysokiej klasy usługi, otrzymujesz stałą cenę za podróż w każde miejsce w granicach Krakowa. Uniknij wygórowanych opłat i skorzystaj z najlepszej oferty pod względem kwestii obsługi, jakości oraz ceny. Podczas rezerwacji otrzymasz informację o kosztach usługi, dlatego nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty w późniejszym terminie. Po rezerwacji otrzymasz pełne wsparcie, więc nie musisz się o nic martwić. Twoja podróż rozpocznie się i zakończy tak bezstresowo i wygodnie, jak to możliwe. Dostępne są różne pojazdy w zależności od rozmiaru grupy, począwszy od taksówek i minibusów dla mniejszych grup, skończywszy na 65-osobowych autokarach dla większych. Możliwy jest także transfer z Twojego hotelu w centrum Krakowa na lotnisko Katowice-Pyrzowice (KTW) i jest on dostosowany do godziny Twojego odlotu. Uwaga: lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się 90 km od Krakowa. Podróż zajmuje około 1,5 godziny w normalnych warunkach drogowych.

Polska: Europa Plan eSim Mobile Data

Polska: Europa Plan eSim Mobile Data

Ułatw sobie podróż po Europie dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Polsce i innych 41 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Obsługa obejmuje również Maltę, Holandię, Macedonię Północną, Norwegię, Portugalię, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Turcję, Ukrainę, Uzbekistan, Wielką Brytanię i północną Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy w rozwiązywaniu problemów w kuponie GYG. Informacje o lokalnym operatorze: Polska: T-Mobile / Orange Polska S.A. Pozostałe kraje są dostępne w informacji o kuponie w Twojej aplikacji GYG po zakupie

eSIM Polska : Plan taryfowy na szybki Internet 4G/5G

eSIM Polska : Plan taryfowy na szybki Internet 4G/5G

Poznaj bogatą historię i tętniącą życiem kulturę Polski, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybkimi transmisjami danych, niezależnie od tego, czy wędrujesz zabytkowymi ulicami Krakowa, podziwiasz modernistyczną architekturę Warszawy, czy delektujesz się kulinarnymi przysmakami Gdańska. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej swojej polskiej przygody. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Katowice i Nikiszowiec: wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Katowice i Nikiszowiec: wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Spotkaj się na Rynku Głównym w Katowicach, gdzie rozpoczniemy naszą przejażdżkę rowerową. Zobacz Pomnik Powstańców Śląskich i Arenę Spodek, wizytówkę miasta. Następnie przez Strefę Kultury dotrzemy do Bogucic (najstarszej dzielnicy Katowic). Podziwiaj Bazylikę św. Szczepana i Matki Boskiej Bogucickiej oraz mural przedstawiający legendę światowego himalaizmu - Jerzego Kukuczkę. Następnie przez Dolinę Trzech Stawów, popularne miejsce rekreacji, dotrzyj do Nikiszowca. Nikiszowiec szczyci się budynkami z początku XX wieku i pokazuje życie typowego śląskiego "domu rodzinnego". W drodze powrotnej odwiedź Osiedle Paderewskiego i Plac Sejmu Śląskiego. Odkryj majestat Archikatedry Chrystusa Króla, którą odwiedził papież Jan Paweł II. Na koniec rozkoszuj się tętniącymi życiem ulicami Dworcową i Mariacką.

Wycieczka do Auschwitz-Birkenau z Katowic z prywatnymi transferami

Wycieczka do Auschwitz-Birkenau z Katowic z prywatnymi transferami

Zarezerwuj prywatne transfery z Katowic do Auschwitz-Birkenau i wybierz się na grupową wycieczkę po największych niemieckich nazistowskich obozach koncentracyjnych i ośrodkach zagłady. Cofnij się w czasie i dowiedz się więcej o jednym z najciemniejszych rozdziałów w historii Europy. Zobacz miejsce II wojny światowej, w którym zginęło ponad 1,1 miliona mężczyzn, kobiet i dzieci. Spędź 6 godzin odkrywając Auschwitz-Birkenau z Katowic. Ufundowany przez nazistów w 1940 roku Auschwitz-Birkenau stał się zarówno symbolem Holokaustu, ludzkiego cierpienia, jak i świadkiem wyczerpania fizycznego i emocjonalnego. Postępuj zgodnie z oficjalnym przewodnikiem po głównych zabytkach i budynkach oraz poznaj straszne wydarzenia, które miały miejsce w różnych częściach obozu. Podczas gwarantowanej 3,5-godzinnej wycieczki grupowej zarówno po pierwotnym terenie obozu koncentracyjnego, jak i centrum zagłady odkryjesz prawdę o Holokauście. Wycieczka będzie prowadzona tylko w 1 języku i zapewnione zostaną słuchawki, aby wyraźnie słyszeć przewodnika. Dla Twojej wygody zapewniamy bilety wstępu bez kolejki oraz transfery prywatnym samochodem z Twojego miejsca zakwaterowania w Katowicach.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Katowice

Oprócz atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Katowice?

W: Katowice są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Transport z lotniska i na lotnisko w: Katowice?

Najlepsze Transport z lotniska i na lotnisko w: Katowice to:

Katowice: Najciekawsze atrakcje

Katowice: Wycieczki i bilety

Polska: Ciekawe miejsca

Katowice: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katowice? Kliknij tutaj.

Katowice: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(64 recenzji)

Przybył samolotem do portu Kierowca już na nas czekał Bardzo miły Doskonały przewodnik Zawiózł nas do hotelu Co mogę powiedzieć nienaganna obsługa Z pewnością skorzystam ponownie i polecę innym

Terminowo, rzetelnie, bardzo miły kierowca. Pojazd był całkowicie dobrze utrzymany i przestronny. Wysoce polecany !!!!!

Wszystko było świetne. Po prostu dotrzyj do celu wygodnie, bez stresu i zmartwień.