Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Katmandu

Katmandu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katmandu? Kliknij tutaj.

Katmandu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 228 opinii

Co za niesamowita firma do współpracy. Pretravels komunikacja była doskonała. Zawsze otrzymywałem odpowiedź na wszystkie moje pytania. Po przyjeździe odbiór i rejestracja hotelu przebiegły bardzo sprawnie. Hotel był w doskonałej lokalizacji i był bardzo czysty. Rzeczywiste wycieczki były 5-gwiazdkowe. Miałem podczas wędrówki dobrze poinformowanego Sherpę, który był fantastyczny i czułem się bezpiecznie podczas całej mojej podróży. Outshine to świetna firma na trasy koncertowe. Wszystko poszło gładko i przeszło moje oczekiwania, aby sprostać moim potrzebom. Polecam w 100%.

Bardzo doświadczony i przyjazny przewodnik. Dobrze zorganizowana i pomocna firma. Przewodnik mówił dobrze po angielsku, co nie jest normalne, o ile słyszałem od innych podróżnych po drodze. Widoki i krajobraz są oszałamiające. Ogólnie miałem dobre doświadczenia. Polecam wszystkim zabrać przewodnika, zwłaszcza jeśli jest to pierwszy raz w Nepalu. Pomógł mi porozmawiać z mieszkańcami, a także udzielił mi wielu informacji o kraju i kulturze podczas naszej drogi

Świetne doświadczenie ogólnie! Zarezerwowaliśmy lot panoramiczny wczesnym rankiem, w tym. odbiór z naszego hotelu - wszystko działało idealnie: odbiór był na czas, oboje dostaliśmy miejsce przy oknie, personel na pokładzie był bardzo pomocny i wyjaśniał nam, które szczyty widzimy. Ogólnie super i polecam wszystkim!

Miałem niesamowitą wędrówkę z tą rzetelną firmą. Doskonale ułożone od początku do końca i przejrzysta komunikacja. Poza tym Ngima była najlepszym przewodnikiem, jakiego można sobie życzyć. 5 gwiazdek!

Dobra załoga, wspaniałe widoki i świetne wrażenia z latania.