Wybierz daty

Katedra w Palma de Mallorca

Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Katedra w Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra w Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Katedra w Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6887 opinii

Rejs katamaranem był punktem kulminacyjnym naszych wakacji. Wszystko było super zorganizowane. Zakotwiczyliśmy dwa razy i mogliśmy popływać w turkusowej wodzie.Jedzenie było pyszne i obfite.Od przystawek, sałatek po mięso i tuńczyka...nawet lody.Pomyśleliśmy o wszystkim. Super atmosfera na pokładzie, super załoga, totalnie miła i życzliwa i doświadczona. To było po prostu niesamowite. zarezerwuj ponownie w przyszłym roku

Rodzinny imiennik na wycieczkę z grupą jest taki sam, jak w przypadku biletu kupowanego przez Internet (wejście od strony dużego placu z widokiem na fontannę) Wycieczkę można również odbyć z przewodnikiem cyfrowym, nie widziałem tego podczas rezerwacji online. Fantastycznie piękna katedra!

Rezerwacja była szybka i łatwa. Bez czekania przy wejściu do katedry. Bardzo przyjazny człowiek przy wejściu. Podobnie jak inne rezerwacje, których dokonałem w przeszłości przez Get Your Guide, ta była bezproblemowa i szybka. Jakość usług jest ogromna.

Miejsce obowiązkowe do zwiedzenia przy okazji pobytu w Palmie. Katedra robi niesamowite wrażenie. Polecam kupić bilet przez aplikacje, super cena i nie trzeba stać w kolejce;)

Rezerwacja pl godzimy przed wejściem. Pełny profesjonalizm.