Dodaj daty

Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii

Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Brugia: najważniejsze atrakcje i piesza wycieczka z przewodnikiem

1. Brugia: najważniejsze atrakcje i piesza wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Brugię we własnym tempie podczas tej interaktywnej pieszej wycieczki po padlinożerców odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Jest to idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci i może być wykorzystana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzesz pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Brugii. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę na Burg Square w centrum Brugii. Odwiedź Jan van Eyckplein z jego piękną architekturą i poznaj dzwonnicę w Brugii, ostateczny symbol miasta. Sfotografuj Sint-Salvatorskathedraal, najstarszy kościół w Brugii i podziwiaj oniryczny Most Bonifacego. W takim razie czeka na Ciebie Onze-Lieve-Vrouwekerk ze swoim hipnotyzującym stylem. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Z Amsterdamu: jednodniowa wycieczka do Brugii w języku hiszpańskim lub angielskim

2. Z Amsterdamu: jednodniowa wycieczka do Brugii w języku hiszpańskim lub angielskim

Z Amsterdamu pojedziesz autobusem do Brugii. Podczas wycieczki zapoznasz się z historią Belgii i miast w pobliżu trasy, takich jak Utrecht i Breda, które są związane z historią Hiszpanii. Ta podróż trwa około 3 godzin i 15 minut. Miasto Brugia zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2000 roku i jest również znane jako Wenecja Północy. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź najatrakcyjniejsze i najciekawsze miejsca w tym mieście. Zacznij od Minnewater lub Jeziora Miłości. Podczas wycieczki zobacz ważne miejsca w mieście, takie jak plac Markt zdominowany przez dzwonnicę, plac Brug i ratusz, kościół Najświętszej Marii Panny, w którym można podziwiać między innymi jedno z arcydzieł Michała Anioła „Madonnę z Brugii”. Pod koniec wycieczki z przewodnikiem przewodnik wskaże miejsce zbiórki i godzinę powrotu do autobusu po bezpłatnym czas w mieście. Miej wolny czas na jedzenie, spacer lub zakupy. Później powrócisz do punktu początkowego tej wycieczki, holenderskiej stolicy Amsterdamu.

Brugia: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

3. Brugia: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę na placu Burg w centrum Brugii. Odwiedź Jan van Eyckplein z jego piękną architekturą i poznaj dzwonnicę Brugii, najważniejszy symbol miasta. Sfotografuj Sint-Salvatorskathedraal, najstarszy kościół w Brugii i podziwiaj zjawiskowy most Bonifacego. W takim razie Onze-Lieve-Vrouwekerk ze swoim hipnotyzującym stylem będzie na Ciebie czekał. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Inspirująca Brugia – rodzinna wycieczka piesza

4. Inspirująca Brugia – rodzinna wycieczka piesza

Brugia to jedno z tych miejsc, w których naprawdę można poczuć się jak w domu. Bogata historia, inspirujące zakątki, dostępne zabytki, zielone krajobrazy i autentyczna architektura tworzą niepowtarzalny klimat. Razem z rodziną odwiedź urocze Muzeum Frytek Belgijskich i poznaj słynne belgijskie frytki oraz ich tradycję. Baw się, zwiedzając wyjątkowe wystawy w Choco-Story Museum i zapoznaj się z tradycyjną belgijską czekoladą i jej dziedzictwem. Podziwiaj jedną z najbardziej kultowych bazylik w Belgii i podziwiaj chroniony zabytek Dzwonnica w Brugii, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, skąd roztaczają się niesamowite panoramiczne widoki na Brugię i można zrobić niesamowite rodzinne zdjęcia.

Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii? Kliknij tutaj.