Dodaj daty

Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii

Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Brukseli: Brugia i Gandawa w jednodniowej wycieczce z przewodnikiem

1. Z Brukseli: Brugia i Gandawa w jednodniowej wycieczce z przewodnikiem

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w centrum Brukseli i zrelaksuj się podczas 100-kilometrowej podróży autobusem do Brugii. Po przyjeździe odkryj uroki "Wenecji Północy" i przekonaj się, dlaczego całe historyczne centrum zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj najważniejsze atrakcje, takie jak Jezioro Miłości (Minnewater Lake) i XIII-wieczny kompleks Begijnhof, założony w 1245 roku jako dom dla świeckich zakonnic. Udaj się na plac Walplein, gdzie zacienione drzewa i kawiarnie stanowią idealne miejsce na relaks. Odwiedź Stoofstraat w miejscu dawnej dzielnicy czerwonych latarni i zobacz średniowieczne zabytki, takie jak XI-wieczny Stary Szpital Świętego Jana. Spójrz na drugą najwyższą na świecie ceglaną wieżę w kościele Matki Bożej i zobacz inne zabytki, takie jak Pałac Gruuthuse lub Kanał Dijver. Udaj się do jednego z najczęściej fotografowanych miejsc w mieście na Rozenhoedkaai i podziwiaj dzwonnicę na Placu Zamkowym. Odwiedź Rynek (Grote Markt), aby zobaczyć Dzwonnicę (Belfort). Następnie skorzystaj z 1-godzinnego czasu wolnego na lunch (na własny koszt) i spróbuj pysznych czekoladek w mieście. Następnie przejedź do Gandawy, której mieszkańcy są popularnie znani jako "nosiciele stryczka" od czasów Karola V. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po historycznych budynkach miasta, takich jak Zamek Geralda Diabła i Katedra Świętego Bawona, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o obrazie "Adoracja Mistycznego Baranka" autorstwa braci Van Eyck. Podziwiaj Belfort (dzwonnicę) i osobliwy ratusz w stylu gotyckim i renesansowym. Zobacz jeden z najstarszych zabytków miasta w kościele św. Mikołaja naprzeciwko niezwykłej fasady Domu Cechowego Masonów. Wybierz się w podróż wzdłuż nabrzeży średniowiecznego portu Graslei i odkryj inne atrakcje, takie jak majestatyczny Zamek Hrabiów Flandrii, Wielka Sala Rzeźników, Stary Targ Rybny i Piątkowy Rynek. Ciesz się wolnym czasem w tym magicznym mieście przed powrotem do Brukseli. Nasza przygoda dobiegła końca! Nie czekaj i ciesz się tym dniem razem z nami!

Brugia: najważniejsze atrakcje i piesza wycieczka z przewodnikiem

2. Brugia: najważniejsze atrakcje i piesza wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Brugię we własnym tempie podczas tej interaktywnej pieszej wycieczki po padlinożerców odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Jest to idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci i może być wykorzystana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzesz pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Brugii. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę na Burg Square w centrum Brugii. Odwiedź Jan van Eyckplein z jego piękną architekturą i poznaj dzwonnicę w Brugii, ostateczny symbol miasta. Sfotografuj Sint-Salvatorskathedraal, najstarszy kościół w Brugii i podziwiaj oniryczny Most Bonifacego. W takim razie czeka na Ciebie Onze-Lieve-Vrouwekerk ze swoim hipnotyzującym stylem. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Z Amsterdamu: jednodniowa wycieczka do Brugii w języku hiszpańskim lub angielskim

3. Z Amsterdamu: jednodniowa wycieczka do Brugii w języku hiszpańskim lub angielskim

Z Amsterdamu pojedziesz autobusem do Brugii. Podczas wycieczki zapoznasz się z historią Belgii i miast w pobliżu trasy, takich jak Utrecht i Breda, które są związane z historią Hiszpanii. Ta podróż trwa około 3 godzin i 15 minut. Miasto Brugia zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2000 roku i jest również znane jako Wenecja Północy. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź najatrakcyjniejsze i najciekawsze miejsca w tym mieście. Zacznij od Minnewater lub Jeziora Miłości. Podczas wycieczki zobacz ważne miejsca w mieście, takie jak plac Markt zdominowany przez dzwonnicę, plac Brug i ratusz, kościół Najświętszej Marii Panny, w którym można podziwiać między innymi jedno z arcydzieł Michała Anioła „Madonnę z Brugii”. Pod koniec wycieczki z przewodnikiem przewodnik wskaże miejsce zbiórki i godzinę powrotu do autobusu po bezpłatnym czas w mieście. Miej wolny czas na jedzenie, spacer lub zakupy. Później powrócisz do punktu początkowego tej wycieczki, holenderskiej stolicy Amsterdamu.

Brugia: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

4. Brugia: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę na placu Burg w centrum Brugii. Odwiedź Jan van Eyckplein z jego piękną architekturą i poznaj dzwonnicę Brugii, najważniejszy symbol miasta. Sfotografuj Sint-Salvatorskathedraal, najstarszy kościół w Brugii i podziwiaj zjawiskowy most Bonifacego. W takim razie Onze-Lieve-Vrouwekerk ze swoim hipnotyzującym stylem będzie na Ciebie czekał. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Wycieczka po Brugii: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

5. Wycieczka po Brugii: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

Odkrywaj Brugię we własnym tempie! Aplikacja TouribngBee oferuje wycieczkę audio z przewodnikiem. Mapa poprowadzi Cię po trasie, a wciągający komentarz audio będzie Twoim osobistym przewodnikiem. Doświadczysz tego, co najlepsze: - Katedra św. - Beguinage Ten Wijngaarde - Plac Burg - Belfort - Najbardziej malownicze ulice i place Dzięki 21 punktom narracja historyka jest przystępna, wolna od zawiłości i bogata w historię i legendy. Odkryj kuchnię i kawiarnie Bruge. Ciesz się wycieczką we własnym tempie, bez grupy. Możesz zatrzymać audioprzewodnik w dowolnym momencie, aby odpocząć w kawiarni lub kupić pamiątki. Możesz skręcić w dowolną ładną uliczkę i wrócić na trasę, pominąć coś, co Cię nie interesuje lub ponownie posłuchać nagrania. Rozpocznij w pobliżu dworca kolejowego, idealnego na jednodniową przygodę, a zakończ na Rynku.

Prywatna wycieczka z przewodnikiem po kultowych miejscach Brugii i czekoladzie

6. Prywatna wycieczka z przewodnikiem po kultowych miejscach Brugii i czekoladzie

Wybierz się na czarującą prywatną pieszą wycieczkę po sercu Brugii, miasta słynącego ze średniowiecznej architektury i ponadczasowego uroku. Prowadzony przez doświadczonego historyka, rozpocznij swoją wciągającą podróż od wspaniałego Grote Markt. Tutaj będziesz podziwiać wspaniałość wielowiekowych budynków, tętniące życiem lokalne życie i kultowe zabytki. Zagłębiając się w zawiłe uliczki Brugii, odkryjesz tętniący życiem targ rybny, zapierające dech w piersiach widoki na kanał Rozenhoedkaai i marzycielski most św. Bonifaciusa. Po drodze Twój przewodnik będzie raczył Cię intrygującymi opowieściami i anegdotami. Ta piesza wycieczka nie tylko prezentuje bogate dziedzictwo Brugii i cuda architektury, ale także oferuje wciągającą opowieść o mieście, o którym czas prawie zapomniał.

Inspirująca Brugia – rodzinna wycieczka piesza

7. Inspirująca Brugia – rodzinna wycieczka piesza

Brugia to jedno z tych miejsc, w których naprawdę można poczuć się jak w domu. Bogata historia, inspirujące zakątki, dostępne zabytki, zielone krajobrazy i autentyczna architektura tworzą niepowtarzalny klimat. Razem z rodziną odwiedź urocze Muzeum Frytek Belgijskich i poznaj słynne belgijskie frytki oraz ich tradycję. Baw się, zwiedzając wyjątkowe wystawy w Choco-Story Museum i zapoznaj się z tradycyjną belgijską czekoladą i jej dziedzictwem. Podziwiaj jedną z najbardziej kultowych bazylik w Belgii i podziwiaj chroniony zabytek Dzwonnica w Brugii, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, skąd roztaczają się niesamowite panoramiczne widoki na Brugię i można zrobić niesamowite rodzinne zdjęcia.

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg::

Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii: najlepsze atrakcje w pobliżu

Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii? Kliknij tutaj.

Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(338 recenzji)

Przewodnik Bruno, sympatyczny młody człowiek bardzo ciekawie opowiadał o historii Brukseli, Brugii oraz Gent. Przedstawił różne ciekawostki oraz anegdoty. Polecam serdecznie odwiedzić Brugie oraz Gent wiosenną lub letnią porą , ja byłam w lutym i pogoda niestety nie dopisała - lało i było zimno :( mimo to spędziłam razem z przyjaciółką super dzień . Jeszcze raz dziękuję Bruno - daje Ci 5 gwiazdek na 5 możliwych :)

Mark był świetnym przewodnikiem, bardzo kompetentnym i miał świetne poczucie humoru. Sprawił, że wycieczka była przyjemna, przeplatając interesującą, powiązaną historię, aby zapewnić strukturę wokół wielu faktów, które zna na temat Gandawy i Brugii. Poleciłby.

Naprawdę podobało nam się, nawet jeśli padał deszcz, ale nasz przewodnik Sergio był taki miły i wyjaśnił wszystko jasno i z pasją. Dzięki za tę niesamowitą podróż ❤️

Wszystko było bardzo dobrze, przewodnik był bardzo dobry i kompetentny w swoim temacie, pogoda była zła, po prostu, poza tym super

Wycieczka była niesamowita, a przewodnik był miły i pomocny, nawet jego angielski był bardzo dobry. naprawdę mi się podobało