Katedra Świętego Duje w Splicie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Katedra Świętego Duje w Splicie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra Świętego Duje w Splicie? Kliknij tutaj.

Katedra Świętego Duje w Splicie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 768 opinii

Świetna wycieczka

Byliśmy pod wrażeniem elastyczności wykazanej przez organizatora wycieczek, który przesunął czas rozpoczęcia z powodu opóźnienia naszego statku wycieczkowego z Wenecji. Odpowiedzieli na mój późny e-mail i byli bardzo przychylni. Sama wycieczka dała świetny wgląd w rozwój Splitu we wczesnych latach. Przewodnik był bardzo kompetentny i przyjazny. Polecam tę wycieczkę innym.

Bardzo wartościowy przegląd historycznego tła Pałacu Dioklecjana, stanowiący podstawę do dalszych eksploracji na własną rękę. Przewodnik był bardzo kompetentny, przyjazny i zorganizowany. Grupa nie była zbyt liczna (została podzielona, gdy zorientowali się, że liczba uczestników jest dość duża) i łatwo mogliśmy słuchać jej przemowy.

Nasz przewodnik Ivan miał doskonałą znajomość Chorwacji i Splitu. Sprawił, że był to najbardziej interesujący poranek i wiele się nauczyliśmy. Podczas spaceru mój mąż był dotknięty upałem, a Ivan był bardzo pomocny i zaniepokojony.

Świetna wycieczka

Anna była świetnym przewodnikiem. Oprócz podstawowych informacji o historii Splitu i Pałacu Dioklecjana, dodała osobiste perspektywy, które wzbogaciły nasze zrozumienie przeszłości i teraźniejszości Chorwacji.

Very informative walking tour, the local guide had a good English and shared interesting details about the history of a city.