Wybierz daty

Katedra św. Anastazji w Zadarze

Katedra św. Anastazji w Zadarze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra św. Anastazji w Zadarze? Kliknij tutaj.

Katedra św. Anastazji w Zadarze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 375 opinii

To była doskonała wycieczka z Sime jako moim prywatnym przewodnikiem. Ponieważ byłem jedynym na trasie o godzinie 12 . Są 3 wycieczki dziennie, ponieważ spóźniłem się z rezerwacją, wycieczka mogła zrobić tylko tę. To była bardzo interesująca wycieczka, a Sime bardzo pasjonuje się historią i architekturą Zadaru. Zabrał mnie do miejsc, których sam bym ominął spacerując po Zadarze. Całkowicie przyjemna wycieczka, która trwa 100 minut. Gorąco polecam tę wycieczkę, daje wspaniały wgląd w Zadar. I kilka dobrych rekomendacji dla restauracji, co zabawne, że byliśmy w tej samej restauracji poprzedniego dnia mniej więcej w tym samym czasie.

Odbyliśmy pieszą wycieczkę po Zadarze. Nasz przewodnik opowiedział nam wiele o historii, kulturze i religii, które uczyniły Zadar tym pięknym miastem. Mieliśmy wiele zabawnych chwil i momentów do nauki. Dziękuję za poświęcony czas i wiedzę.

Niesamowity przewodnik z całą lokalną wiedzą. . naprawdę wciągający i sprawił, że było to wspaniałe doświadczenie. . smaczny ser i owoce na trasie.

Bardzo charyzmatyczny i kompetentny przewodnik. Upewnił się, że wszyscy dobrze się bawią i zaangażował całą grupę.

Naprawdę pouczające, ale także bardzo zabawne - dużo śmiechu i wspaniałe popołudnie z Simonem