Katedra Najświętszej Marii Panny w Sewilli
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najpopularniejsze

Katedra Najświętszej Marii Panny w Sewilli: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Katedra Najświętszej Marii Panny w Sewilli”

Sewilla – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 288

Katedra Najświętszej Marii Panny w Sewilli: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.5 / 5
na podstawie 14 681 opinii

Alcazar, Cathedral & Giralda Guided Tour

Zaczęliśmy zwiedzanie od katedry - wspaniała, ogromna, zachwycająca dziełami sztuki i architekturą, z dużą ilością kaplic dedykowanych świętym i wielkim postaciom historycznym, z grobowcami wielkich poprzedników, w tym Kolumba?, Kolejnym obiektem była dzwonnica, gdzie po rampach wspinaliśmy się na taras widokowy, widoki wspaniałe na wszystkie strony świata, szczególne wrażenie wywarł dźwięk dzwonów bijących godzinę 12.00 bezpośrednio nad głowami. Niestety wejście w wielkim tłoku powodowało oczekiwanie na postęp ciągle stającej kolejki. Również dostęp do okien widokowych wymagał długiego czekania na możliwość oglądania panoramy, jak również robienia zdjęć. Organizatorzy wstępu powinni rozważyć regulację ilości wpuszczanych jednocześnie turystów. Na końcu zwiedziliśmy pałace Alkazaru - piękne, chociaż świeżo po zwiedzeniu Alhambry w Granadzie nie zrobiły już takiego wrażenia na nas.

Wrażenia super ale jak zwykle nie ma lektora w języku polskim.Nie każdy uczył się języka angielskiego szczególnie starsze pokolenie.Jest nas dużo w Portugalii!!!Szkoda!!!

Sewilla: bilety na wycieczkę Hop-On Hop-Off Autor:

Sarkofag Krzysztofa Kolumba w katedrze, panorama miasta z Giraldy - wieży katedralnej, Pałac Alcazar i piękne ogrody, budzące skojarzenia z Alhambrą w Granadzie.

Nie mam zastrzezen do przewodnika jesli chodzi o zwiedzanie Katedry. Co do zwiedzania palacu Alkazar mam niedosyt. Przewodnik dysponiwal bardzo ogolna wiedza.

we enjoyed the trip, good informations, time to see and explore , as you have a audio device and you don't have to send close to the pilot to hear something.