Katedra Najświętszej Marii Panny w Toledo

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 38
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Katedra Najświętszej Marii Panny w Toledo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra Najświętszej Marii Panny w Toledo? Kliknij tutaj.

Katedra Najświętszej Marii Panny w Toledo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4341 opinii

To był świetny sposób, aby odwiedzić Toledo na jeden dzień z Madrytu. Cieszę się, że wybraliśmy się na „całodniowe” doświadczenie, ponieważ krótsza opcja byłaby bardzo rozczarowująca pod względem czasu w Toledo. Pomiń też dodatek katedry. Możesz mieć bezpłatny przewodnik audio przy wejściu do katedry, więc dodanie wycieczki po firmie jest prawie dwukrotnie droższe.

Dobrze zorganizowana wycieczka z nowymi i wygodnymi autobusami. Odbyliśmy wycieczkę 9.00-16.00 z wizytą w Katedrze. Jesús, miły przewodnik po historycznym centrum Toledo, pokazał nam główne atrakcje. Wycieczka z przewodnikiem po katedrze jest warta ceny biletu, piękna dekoracji oraz umiejętności i kompetencji naszej przewodniczki Zuzanny.

Całodniowa wycieczka z Madrytu do Toledo (9:00-18:00). Wygodny i czysty autobus z klimatyzacją. Krótka wycieczka autobusowa po obrzeżach Toledo przed ciekawą pieszą wycieczką po mieście. Piękne miasto, wiele się nauczyłem. Czułem, że to dobra jakość. Poleciłby

Bardzo polecam tę wycieczkę! Miejsca niesamowite, widoki przepiękne, ogromna wiedza przewodnika Dawida, który opowiadał w językach hiszpańskim i angielskim na zmianę. Warto się wybrać i doświadczyć na żywo.

Super pomysł na spędzenie dnia poza Madrytem. Najlepsza opcja dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu i chcą w przyśpieszonym tempie zobaczyć oba miasteczka. Wszystko odbyło się zgodnie z planem.