Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium

Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium

Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium: Spacer po Starym Mieście i placu Viktualienmarkt

1. Monachium: Spacer po Starym Mieście i placu Viktualienmarkt

Odkryj zabytki centrum Monachium podczas bogatego w informacje spaceru z przewodnikiem, który prowadzony jest w języku niemieckim. Zobacz plac Mariacki, katedrę NMP i browar Staatliches Hofbräuhaus. Zwiedź kościół Teatynów. Zachwyć się niezliczonymi sklepami w pasażu handlowym Fünf Höfe. Przejdź obok sklepu Dallmayr i restauracji Alfonsa Schuhbecka, a następnie przespaceruj się przez plac Odeonsplatz. Zobacz słynny plac targowy Viktualienmarkt. Naciesz się wyjątkową atmosferą w jednym z typowych ogródków piwnych lub przejdź się wzdłuż straganów z kwiatami, serami, przyprawami i innymi produktami. Wysłuchaj ciekawych historii i anegdot opowiadanych przez przewodnika. Dowiedz się więcej o stolicy kraju związkowego Bawaria i jej mieszkańcach.

Monachium: Upiorna wycieczka po Starym Mieście po niemiecku

2. Monachium: Upiorna wycieczka po Starym Mieście po niemiecku

Monachium oferuje nie tylko tętniące życiem, pełne światła i atmosfery życie, ale także inną, ciemniejszą stronę. Podczas tej wycieczki po mieście poznasz niesamowite miejsca północnego Starego Miasta, między elegancką dzielnicą Kreuzviertel z Placem Promenady a arystokratyczną dzielnicą Graggenau ze słynną na całym świecie rezydencją Wittelsbacherów. Wycieczka zaczyna się w Frauenkirche, gdzie na samym początku można spotkać samego diabła. Dowiedz się, jak on, próbując utrudnić budowę katedry, oszukał się i zostawił ślad niesławnego diabła. Ale to nie wszystko: posłuchaj upiornego spotkania z duchem w spiczastej czapce na cmentarzu, scrooge o zimnym sercu na Placu Promenady i grubym duchem z bramy Maxtor. Prawdopodobnie najbardziej niesamowitym miejscem wycieczki jest wieża Jungfernturm, w której podobno podsłuchiwano okropne krzyki zamęczonych na śmierć. Wypatruj strasznych miejsc w centrum miasta, spotykaj diabły, demony, heretyków i skazanych na zagładę i znajdź miejsca, w których miały miejsce przerażające zbrodnie i gdzie rzekome czarownice wzdychały. Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim mieszkańcem Monachium, czy nowicjuszem, turystą na krótkiej wizycie lub przebywasz w mieście na dłużej, młodym lub starszym - ta wycieczka oferuje coś dla każdego. Ze względu na straszne treści wycieczka jest zalecana dla uczestników w wieku 12 lat i starszych.

Monachium: najważniejsze atrakcje i wycieczka z przewodnikiem

3. Monachium: najważniejsze atrakcje i wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Monachium we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej i interaktywnej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z ważnymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Rozpocznij swoją wycieczkę od Königsplatz. Odwiedź Karolinenplatz z pięknym, ale dziwacznym obeliskiem, który go nadzoruje, i odkryj Odeonsplatz ze wspaniałą salą Odeon. Sfotografuj Max-Joseph-Platz z jego wyjątkową estetyką i podziwiaj Frauenkirche, gubiąc się w jego 2 wysokich wieżach. W takim razie czeka na Ciebie imponujący jezuicki kościół św. Michała. Z Marienplatz kontynuuj swoją piękną podróż do serca Monachium. Podziwiaj Asamkirche. Niech Viktualienmarkt zaostrzy Twój apetyt. Zobacz Isartor, jedną z 4 bram Monachium. Chodź do wszystkich najlepszych punktów orientacyjnych i ukrytych klejnotów oraz rozwiązuj wyzwania. Współpracuj ze swoim zespołem lub rywalizuj z nim, poznając ciekawe fakty i tworząc niezapomniane wspomnienia. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta.

Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

4. Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

Pulsujące energią i komercją, a jednocześnie uroczo związane ze swoją historyczną przeszłością, Monachium to ekscytujące miasto do odwiedzenia i urocze miasto do spacerów. Podczas tej wycieczki zapoznasz się z wieloma głównymi atrakcjami miasta i opowiesz o niektórych legendach od swojego przewodnika. Zacznij od dużego otwartego placu Marienplatz, zdominowanego przez Stary i Nowy Ratusz. Spaceruj po centrum miasta i zobacz takie miejsca, jak Frauenkirche i dawne pałace królewskie monachijskiej rezydencji. Po drodze dowiesz się o barwnej 850-letniej historii miasta, zatrzymując się w miejscach, które były świadkami wydarzeń o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale i ogólnoświatowym. Zobacz niektóre ze słynnych piwiarni i przejdź do zielonej atrakcji, ogromnego Ogrodu Angielskiego. Większy niż nowojorski Central Park, będziesz spacerować wśród dębów i klonów i odkryjesz, gdzie ludzie mogą surfować, mimo że znajdujesz się 6 godzin od najbliższego morza.

Monachium: Średniowiecze: wycieczka z Nocną Strażą w języku niemieckim

5. Monachium: Średniowiecze: wycieczka z Nocną Strażą w języku niemieckim

Przeżyj cmentarze i przesłuchania, srebrne monety i egzekucje, cofając się do średniowiecza. Spotkaj się z Wolframem, twoim przewodnikiem nocnego stróża na centralnym placu Marienplatz. Będą nieść latarnię, halabardę i róg, aby pomóc Ci zanurzyć się w świecie średniowiecznego Monachium. Przejdź się ze swoją grupą do XII-wiecznych murów miejskich Monachium i poznaj średniowieczne egzekucje i ścięcia głów. Wąchaj kadzidło w starożytnych pozostałościach kościoła św. Piotra i dowiedz się o karach dla złych piekarzy w Metzgerzeile. Zobacz zamknięcie Bramy Talburskiej i walkę z halabardą. Dowiedz się o przerażających technikach tortur stosowanych w średniowiecznych więzieniach. Odkryjesz także miejski zamek i Bramę Schwabinger, odkrywając fascynującą i makabryczną historię średniowiecznego Monachium.

Monachium: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

6. Monachium: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Explore Munich's historic old town on our guided tour in English, perfect for first-time visitors and weekend adventurers. Learn fascinating stories about iconic sights like the New Town Hall and Marienplatz, as well as the famous Frauenkirche as a landmark of Munich. Discover Munich on our captivating tour, where our guide will share fascinating anecdotes about the city's history and significance. Immerse yourself in Munich's rich past as we explore its iconic landmarks and hidden gems. From magnificent palaces to vividly squares, let our stories enchant you and experience Munich in a whole new light! Rich with historical significance and captivating tales, this historic district of Munich's old town promises an unforgettable experience. No tour of the old town would be complete without stopping to admire Munich's iconic attractions such as the Maximilianstrasse, Odeonsplatz and the Residenz. After our tour, treat yourself to a visit to the lively Viktualienmarkt. Enjoy a cup of coffee or a glass of wine while browsing through the market stalls, which offer a fantastic selection of local foods and specialties. Don't miss out on this opportunity to experience the true flavors of Munich! Our guide will also provide insider tips for further exploration.

Monachium: Wycieczka Nocna Straż dla dzieci

7. Monachium: Wycieczka Nocna Straż dla dzieci

Wyrusz na rodzinną nocną pieszą wycieczkę po Monachium z przewodnikiem przebranym za nocnego stróża z toporem halabardy. Przenieś się w czasie do średniowiecza, słuchając mrożących krew w żyłach opowieści stróża. Powita Cię przewodnik stróża nocnego w jego historycznym stroju na Marienplatz. Posłuchaj, jak twój przewodnik wyjaśnia obowiązki nocnych stróżów. Odkryj średniowieczne historie, towarzysząc mu ulicami i zaułkami monachijskiego starego miasta. Idź wzdłuż starego muru miejskiego i zamknij razem bramy miejskie, aby nikt nie mógł wejść do miasta nocą. Dowiedz się, jak nocny stróż chroni Monachium przed motłochem i niszczycielskimi pożarami. Zobacz, jak dmie w klakson, by zasygnalizować pożar. Zakończ wycieczkę na Marienplatz.

Wicked Monachium: czarownice, przestępcy i kaci

8. Wicked Monachium: czarownice, przestępcy i kaci

Poznaj niesamowitą stronę Monachium podczas pieszej wycieczki po południowej starówce. Poznaj nieuczciwych postaci miasta, które brudnymi rękami pozostały na marginesie społeczeństwa. Cofnij się w czasie, kiedy śmierć była częścią codzienności. Spaceruj po tętniącej życiem dzielnicy Angers, aby zobaczyć Hackenviertel z Hofstatt. Poznaj podejrzane postacie, od katów po czarownice. Dowiedz się, gdzie grabarz zakładał łopatę na ramię, gdzie krążyły kruki i gdzie kaci biczowali toporami. Zobacz pozostałości zbuntowanej motłochu, która uczyniła ulice niebezpiecznymi, gdy dobrzy obywatele udali się na noc. Odwiedź przeklęte miejsca i dowiedz się o przerażających wydarzeniach, które miały tam miejsce. Idź z Frauenkiche do Sendlinger Tor, przecinając Hackenviertel.

Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

9. Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

Przeżyj zabawną i przyjazną dzieciom wycieczkę po starym mieście w Monachium. Korzystając z łamigłówek i wskazówek z ponumerowanych kopert, przemierzaj zabytkowe centrum miasta od jednego do drugiego, poruszając się we własnym tempie. Zaczynając od Stachusa, dużego placu w centrum Monachium, będziesz miał okazję odkryć słynny Frauenkirche, uważany za symbol Monachium, Marienplatz, gdzie zarówno stary (Altes Rathaus), jak i nowy ratusz (Neues Rathaus) znajdują się oraz Viktualienmarkt, popularny targ spożywczy dla smakoszy. Ta samodzielna wycieczka po padlinożercach pozwoli Tobie i Twojej rodzinie poświęcić trochę czasu na zastanawianie się nad miastem, jednocześnie korzystając z obszernych informacji o historii stolicy Bawarii i poznając jej zabytki w zabawny, niekonwencjonalny sposób.

Mystic Munich: Legendy Starego Miasta

10. Mystic Munich: Legendy Starego Miasta

Zanurz się w świecie legend i odkryj wybrane tajemnicze miejsca na Starym Mieście w Monachium. Posłuchaj opowieści, legend i tajemnic, odkryj rzeczywistość za nimi i zyskaj nowe spojrzenie na miasto. Poznaj mityczne stworzenia i enigmatyczne postacie legendarnego świata Monachium i zobacz, jak o zmierzchu ożywają. Dowiedz się o Lindwurm w Nowym Ratuszu i potworach, z którymi walczył bohater Putti na kolumnie maryjnej. Posłuchaj, jak udało się powstrzymać diabła przed zniszczeniem Starego Piotra i dlaczego warto spojrzeć św. Onufremu prosto w oczy. Odpowiedzi na te pytania są kluczem do magii Monachium, które rok po roku przyciąga tak wielu ludzi z bliska i daleka. Poznaj legendarne miejsca Monachium i spójrz na Stary Ratusz, Stary Piotr, Marienplatz, Stary Dwór i Frauenkirche. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, czy mieszkańcem Monachium, młodym czy starszym, ta wycieczka oferuje coś dla każdego.

Liczba znalezionych atrakcji: 80
Sortuj wg::

Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium: najlepsze atrakcje w pobliżu

Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium: Spacer po Starym Mieście i placu Viktualienmarkt

Monachium: Spacer po Starym Mieście i placu Viktualienmarkt

Odkryj zabytki centrum Monachium podczas bogatego w informacje spaceru z przewodnikiem, który prowadzony jest w języku niemieckim. Zobacz plac Mariacki, katedrę NMP i browar Staatliches Hofbräuhaus. Zwiedź kościół Teatynów. Zachwyć się niezliczonymi sklepami w pasażu handlowym Fünf Höfe. Przejdź obok sklepu Dallmayr i restauracji Alfonsa Schuhbecka, a następnie przespaceruj się przez plac Odeonsplatz. Zobacz słynny plac targowy Viktualienmarkt. Naciesz się wyjątkową atmosferą w jednym z typowych ogródków piwnych lub przejdź się wzdłuż straganów z kwiatami, serami, przyprawami i innymi produktami. Wysłuchaj ciekawych historii i anegdot opowiadanych przez przewodnika. Dowiedz się więcej o stolicy kraju związkowego Bawaria i jej mieszkańcach.

Monachium: Upiorna wycieczka po Starym Mieście po niemiecku

Monachium: Upiorna wycieczka po Starym Mieście po niemiecku

Monachium oferuje nie tylko tętniące życiem, pełne światła i atmosfery życie, ale także inną, ciemniejszą stronę. Podczas tej wycieczki po mieście poznasz niesamowite miejsca północnego Starego Miasta, między elegancką dzielnicą Kreuzviertel z Placem Promenady a arystokratyczną dzielnicą Graggenau ze słynną na całym świecie rezydencją Wittelsbacherów. Wycieczka zaczyna się w Frauenkirche, gdzie na samym początku można spotkać samego diabła. Dowiedz się, jak on, próbując utrudnić budowę katedry, oszukał się i zostawił ślad niesławnego diabła. Ale to nie wszystko: posłuchaj upiornego spotkania z duchem w spiczastej czapce na cmentarzu, scrooge o zimnym sercu na Placu Promenady i grubym duchem z bramy Maxtor. Prawdopodobnie najbardziej niesamowitym miejscem wycieczki jest wieża Jungfernturm, w której podobno podsłuchiwano okropne krzyki zamęczonych na śmierć. Wypatruj strasznych miejsc w centrum miasta, spotykaj diabły, demony, heretyków i skazanych na zagładę i znajdź miejsca, w których miały miejsce przerażające zbrodnie i gdzie rzekome czarownice wzdychały. Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim mieszkańcem Monachium, czy nowicjuszem, turystą na krótkiej wizycie lub przebywasz w mieście na dłużej, młodym lub starszym - ta wycieczka oferuje coś dla każdego. Ze względu na straszne treści wycieczka jest zalecana dla uczestników w wieku 12 lat i starszych.

Monachium: najważniejsze atrakcje i wycieczka z przewodnikiem

Monachium: najważniejsze atrakcje i wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Monachium we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej i interaktywnej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z ważnymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Rozpocznij swoją wycieczkę od Königsplatz. Odwiedź Karolinenplatz z pięknym, ale dziwacznym obeliskiem, który go nadzoruje, i odkryj Odeonsplatz ze wspaniałą salą Odeon. Sfotografuj Max-Joseph-Platz z jego wyjątkową estetyką i podziwiaj Frauenkirche, gubiąc się w jego 2 wysokich wieżach. W takim razie czeka na Ciebie imponujący jezuicki kościół św. Michała. Z Marienplatz kontynuuj swoją piękną podróż do serca Monachium. Podziwiaj Asamkirche. Niech Viktualienmarkt zaostrzy Twój apetyt. Zobacz Isartor, jedną z 4 bram Monachium. Chodź do wszystkich najlepszych punktów orientacyjnych i ukrytych klejnotów oraz rozwiązuj wyzwania. Współpracuj ze swoim zespołem lub rywalizuj z nim, poznając ciekawe fakty i tworząc niezapomniane wspomnienia. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta.

Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

Pulsujące energią i komercją, a jednocześnie uroczo związane ze swoją historyczną przeszłością, Monachium to ekscytujące miasto do odwiedzenia i urocze miasto do spacerów. Podczas tej wycieczki zapoznasz się z wieloma głównymi atrakcjami miasta i opowiesz o niektórych legendach od swojego przewodnika. Zacznij od dużego otwartego placu Marienplatz, zdominowanego przez Stary i Nowy Ratusz. Spaceruj po centrum miasta i zobacz takie miejsca, jak Frauenkirche i dawne pałace królewskie monachijskiej rezydencji. Po drodze dowiesz się o barwnej 850-letniej historii miasta, zatrzymując się w miejscach, które były świadkami wydarzeń o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale i ogólnoświatowym. Zobacz niektóre ze słynnych piwiarni i przejdź do zielonej atrakcji, ogromnego Ogrodu Angielskiego. Większy niż nowojorski Central Park, będziesz spacerować wśród dębów i klonów i odkryjesz, gdzie ludzie mogą surfować, mimo że znajdujesz się 6 godzin od najbliższego morza.

Monachium: Średniowiecze: wycieczka z Nocną Strażą w języku niemieckim

Monachium: Średniowiecze: wycieczka z Nocną Strażą w języku niemieckim

Przeżyj cmentarze i przesłuchania, srebrne monety i egzekucje, cofając się do średniowiecza. Spotkaj się z Wolframem, twoim przewodnikiem nocnego stróża na centralnym placu Marienplatz. Będą nieść latarnię, halabardę i róg, aby pomóc Ci zanurzyć się w świecie średniowiecznego Monachium. Przejdź się ze swoją grupą do XII-wiecznych murów miejskich Monachium i poznaj średniowieczne egzekucje i ścięcia głów. Wąchaj kadzidło w starożytnych pozostałościach kościoła św. Piotra i dowiedz się o karach dla złych piekarzy w Metzgerzeile. Zobacz zamknięcie Bramy Talburskiej i walkę z halabardą. Dowiedz się o przerażających technikach tortur stosowanych w średniowiecznych więzieniach. Odkryjesz także miejski zamek i Bramę Schwabinger, odkrywając fascynującą i makabryczną historię średniowiecznego Monachium.

Monachium: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Monachium: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Explore Munich's historic old town on our guided tour in English, perfect for first-time visitors and weekend adventurers. Learn fascinating stories about iconic sights like the New Town Hall and Marienplatz, as well as the famous Frauenkirche as a landmark of Munich. Discover Munich on our captivating tour, where our guide will share fascinating anecdotes about the city's history and significance. Immerse yourself in Munich's rich past as we explore its iconic landmarks and hidden gems. From magnificent palaces to vividly squares, let our stories enchant you and experience Munich in a whole new light! Rich with historical significance and captivating tales, this historic district of Munich's old town promises an unforgettable experience. No tour of the old town would be complete without stopping to admire Munich's iconic attractions such as the Maximilianstrasse, Odeonsplatz and the Residenz. After our tour, treat yourself to a visit to the lively Viktualienmarkt. Enjoy a cup of coffee or a glass of wine while browsing through the market stalls, which offer a fantastic selection of local foods and specialties. Don't miss out on this opportunity to experience the true flavors of Munich! Our guide will also provide insider tips for further exploration.

Monachium: Wycieczka Nocna Straż dla dzieci

Monachium: Wycieczka Nocna Straż dla dzieci

Wyrusz na rodzinną nocną pieszą wycieczkę po Monachium z przewodnikiem przebranym za nocnego stróża z toporem halabardy. Przenieś się w czasie do średniowiecza, słuchając mrożących krew w żyłach opowieści stróża. Powita Cię przewodnik stróża nocnego w jego historycznym stroju na Marienplatz. Posłuchaj, jak twój przewodnik wyjaśnia obowiązki nocnych stróżów. Odkryj średniowieczne historie, towarzysząc mu ulicami i zaułkami monachijskiego starego miasta. Idź wzdłuż starego muru miejskiego i zamknij razem bramy miejskie, aby nikt nie mógł wejść do miasta nocą. Dowiedz się, jak nocny stróż chroni Monachium przed motłochem i niszczycielskimi pożarami. Zobacz, jak dmie w klakson, by zasygnalizować pożar. Zakończ wycieczkę na Marienplatz.

Wicked Monachium: czarownice, przestępcy i kaci

Wicked Monachium: czarownice, przestępcy i kaci

Poznaj niesamowitą stronę Monachium podczas pieszej wycieczki po południowej starówce. Poznaj nieuczciwych postaci miasta, które brudnymi rękami pozostały na marginesie społeczeństwa. Cofnij się w czasie, kiedy śmierć była częścią codzienności. Spaceruj po tętniącej życiem dzielnicy Angers, aby zobaczyć Hackenviertel z Hofstatt. Poznaj podejrzane postacie, od katów po czarownice. Dowiedz się, gdzie grabarz zakładał łopatę na ramię, gdzie krążyły kruki i gdzie kaci biczowali toporami. Zobacz pozostałości zbuntowanej motłochu, która uczyniła ulice niebezpiecznymi, gdy dobrzy obywatele udali się na noc. Odwiedź przeklęte miejsca i dowiedz się o przerażających wydarzeniach, które miały tam miejsce. Idź z Frauenkiche do Sendlinger Tor, przecinając Hackenviertel.

Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

Przeżyj zabawną i przyjazną dzieciom wycieczkę po starym mieście w Monachium. Korzystając z łamigłówek i wskazówek z ponumerowanych kopert, przemierzaj zabytkowe centrum miasta od jednego do drugiego, poruszając się we własnym tempie. Zaczynając od Stachusa, dużego placu w centrum Monachium, będziesz miał okazję odkryć słynny Frauenkirche, uważany za symbol Monachium, Marienplatz, gdzie zarówno stary (Altes Rathaus), jak i nowy ratusz (Neues Rathaus) znajdują się oraz Viktualienmarkt, popularny targ spożywczy dla smakoszy. Ta samodzielna wycieczka po padlinożercach pozwoli Tobie i Twojej rodzinie poświęcić trochę czasu na zastanawianie się nad miastem, jednocześnie korzystając z obszernych informacji o historii stolicy Bawarii i poznając jej zabytki w zabawny, niekonwencjonalny sposób.

Mystic Munich: Legendy Starego Miasta

Mystic Munich: Legendy Starego Miasta

Zanurz się w świecie legend i odkryj wybrane tajemnicze miejsca na Starym Mieście w Monachium. Posłuchaj opowieści, legend i tajemnic, odkryj rzeczywistość za nimi i zyskaj nowe spojrzenie na miasto. Poznaj mityczne stworzenia i enigmatyczne postacie legendarnego świata Monachium i zobacz, jak o zmierzchu ożywają. Dowiedz się o Lindwurm w Nowym Ratuszu i potworach, z którymi walczył bohater Putti na kolumnie maryjnej. Posłuchaj, jak udało się powstrzymać diabła przed zniszczeniem Starego Piotra i dlaczego warto spojrzeć św. Onufremu prosto w oczy. Odpowiedzi na te pytania są kluczem do magii Monachium, które rok po roku przyciąga tak wielu ludzi z bliska i daleka. Poznaj legendarne miejsca Monachium i spójrz na Stary Ratusz, Stary Piotr, Marienplatz, Stary Dwór i Frauenkirche. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, czy mieszkańcem Monachium, młodym czy starszym, ta wycieczka oferuje coś dla każdego.

Monachium: Najciekawsze atrakcje

Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium? Kliknij tutaj.

Katedra Najświętszej Marii Panny w Monachium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(2087 recenzji)

Polecamy. Nasz przewodnik Florian, który sam dorastał w Monachium, mógł nam wiele opowiedzieć o Monachium. Od jego początków do dalszego rozwoju miasta. Wiele miejsc wartych zobaczenia, przeplatanych drobnymi anegdotami i świetnymi wskazówkami od wtajemniczonych, gdzie można dobrze zjeść i w przystępnych cenach. Jeśli chodzi o czas, faktycznie zajęło to więcej czasu niż planowano, naprawdę fajnie. Zabawna wycieczka z przewodnikiem odpowiednia również dla dzieci

Ogólnie wycieczka była świetna i szczegółowa. Dobry sposób na poruszanie się po mieście i zobaczenie głównych atrakcji. Mieliśmy wrażenie, że po rynku odbędzie się wycieczka kulinarna, ale na tym się kończy, więc można było to wyjaśnić. Przewodnik był bardzo miły i kompetentny

Była bardzo interesująca i wnikliwa. Straciłabym grupę tylko wtedy, gdy musiałam udać się do toalety w Hofbräuhaus, gdyby mój mąż po mnie nie wrócił. Wolałbym poczekać 2 minuty. Bardzo się pospieszyłem i powiadomiłem ich.