Wybierz daty
Katania

Autobusem/minivanem

  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Katania

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Katania?

W: Katania są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Katania obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Katania: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katania? Kliknij tutaj.

Katania: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2941 opinii

Bardzo fajna przygoda, na wulkanie na wysokości 2 tysięcy m n.p.m jest naprawdę wietrznie, na pewno wypada ubrać się w długie spodnie i bluzę/ kurtkę. Przewodnik Dan bardzo pozytywny przez cały czas wycieczki, trzeba przyznać, że była to niesamowita przygoda na wulkanie zobaczyć te wszystkie kratery i wulkaniczne skały oraz zastygniętą magmę. Sam zachód słońca był przepiękny, pomarańczowy kolor słońca, który powolutku chował się za horyzontem. Jaskinia, którą zwiedzaliśmy była malutka ale to na pewno fajna ciekawostka, że została wytworzona przez prace wulkanu. Jeszcze zapomniałem dodać, że poczęstunek też był bardzo fajnym doświadczeniem na myetna experience. Polecam oczywiście

Wspaniale spędzony czas na wycieczce! Przewodnik z dużą wiedzą, fajnie przekazywał nam informacje podczas trwania wycieczki. Przede wszystkim zapierające dech w piersi widoki i cudny klimat Taorminy i Castelmoli to jest coś za co warto wydać każdy pieniądz. Na pewno pozytywnie będę wspominał ten wyjazd, polecam serdecznie. Było naprawdę prześwietnie!

Cudowna wycieczka...do zrobienia absolutnie, również dlatego, że nie można odwiedzić takiego miejsca. I oczywiście wizyta nabiera większej wartości, gdy odbywa się ją razem z super przygotowanymi przewodnikami, takimi jak faceci, którzy towarzyszyli nam dzisiaj ... Dzięki za to doświadczenie!

Bylam na wycieczce z mężem i córka. Wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni z planu wycieczki, degustacji m.in. win, trunków, oliwy - jak i sposobie opowiesci naszego przewodnika Julietto. Polecam wszystkim ten rodzaj zwiedzania.

Spodziewałem się jakby czegoś innego, ale otrzymałem więcej niż się spodziewałem. Bardzo dobra wycieczka warta polecania