Katalonia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Katalonia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 91 901 opinii

Wycieczka swietnie zaplanowana. Doskonały timing: pobyt w obu domach/muzeach może wydawać się zbyt krótki, ale zdolność ludzkiej percepcji jest ograniczona w czasie: więcej chyba i tak organizm by nie przyjął. Enrique był znakomitym przewodnikiem: wskazał najbardziej znaczące miejsca w muzeum/ teatrze, bardzo ciekawie i obszernie opowiadał o życiu malarza, o roli Cadaques w jego twórczosci. Powiózł nas także przepiękną gorską drogą do parku narodowego, a nawet trasa powrotna w dużej części była b. malownicza. Wycieczka swietna, bo życie Salvadora Dali , jego muzeum/teatr i dom sa jedyne w swoim rodzaju, ale dowiadujesz się także duzo o Katolonii: jaka jest piękna. Tylko litości: Nie piszcie nazwy ulicy po hiszpańsku w Katalonii. To jest bardzo mylace dla turysty Piszcie carrer nie calle

Bilet jest znakomitym rozwiązaniem dla tych co lubią zatracić się w odkrywaniu. Obojętnie gdzie nie doszliśmy powrót był bez problemowy bo nie musieliśmy się martwić w której strefie się znajdujemy. Polecam to rozwiązanie !

Only remark was that only 4 persons are allowed on the net while sailing and this information was passed to us when we arrived and all nets were already occupied. So we had no chance so sit on them through whole cruise.

There is no better way to see Barcelona than by bike. Guide show us beautiful places and told the history of the city in an interesting way. 10/10

Miło, ale nie zachwyca. W tym roku Oceanarium obchodzi 25-lecie, od jego powstania pojawiły się już nowsze bardziej konkurencyjne miejsca.