Atrakcje i wycieczki
Kaštel Žegarski

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Kaštel Žegarski

Na jakich wycieczkach w: Kaštel Žegarski obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Kaštel Žegarski obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Kaštel Žegarski: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kaštel Žegarski? Kliknij tutaj.

Kaštel Žegarski: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 472 opinii

Świetna wycieczka kajakowa! Zróżnicowana trasa uwzględniająca zarówno spokojne, jak i szybsze oraz bardziej wymagające odcinki + miła niespodzianka na trasie w ramach odpoczynku od wiosłowania :) Organizacja całego wydarzenia na świetnym poziomie. Już od samego zaparkowania samochodu zostaliśmy przydzieleni do grupy i zostały nam przekazane najważniejsze informacje. Sprawnie i szybko. Można brać śmiało ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, ponieważ na miejscu każdy otrzymuje wodoodporne pojemniki, które podróżują z nami. Dodatkowo suche rzeczy, takie jak ręczniki, czy ubrania można zostawić na starcie w specjalnym boxie, który czeka na końcu spływu. Na koniec wszyscy kierowcy zabierani są busikiem i wracają na parking, z którego trzeba wrócić po osoby towarzyszące. Nie uważam tego za problem, ponieważ dystans do pokonania jest niewielki, a osoby oczekujące mają do dyspozycji restaurację i miłą okolicę. W kwestii instruktorów nie ma się co rozpisywać - fantastyczni!

Świetna organizacja, świetna wycieczka. Jest odpowiedni dla każdego, powinieneś zgodzić się na świetne części, które wydają się trudne, ale dzięki dobrym instrukcjom każdy może je opanować. Czas jest zajęty dla wszystkich, nawet jeśli na początku nie wychodzi to tak dobrze, nie ma się czym martwić. Ogólnie świetna wycieczka!

Gorąco polecam! Przewodnicy naprawdę pozytywni, doświadczeni, stworzyli bardzo przyjazną atmosferę. Dzięki ich opiece czułam się także bardzo bezpiecznie! Widoki piękne, wrażenia niezapomniane, były momenty bardziej ekstremalne, ale nadal w granicach rozsądku. Bardzo udany dzień!

To była bardzo piękna i przyjemna wycieczka, zdecydowanie polecam! Przewodnik był bardzo miłym człowiekiem. Otrzymałeś od niego jasne instrukcje i sprawiłeś, że wycieczka była przyjemna! Dziękuję za doświadczenie!

Fantastyczna wycieczka, dobrze zorganizowana. Przewodnicy byli świetni zapewniając nam wiele atrakcji po drodze - mniejsze i większe wodospady wycieczka dla każdego, nie trzeba mieć przygotowania.