Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Kaštel Žegarski

Wycieczki dostępne w dniu

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Kaštel Žegarski: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kaštel Žegarski? Kliknij tutaj.

Kaštel Žegarski: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 692 opinii

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Po przybyciu do obozu powiedziano nam, gdzie mamy zaparkować samochód iw jakiej grupie jesteśmy. W obozie zostawiliśmy kosztowności i ubrania na zmianę, które dowieziono do celu samochodem. Po krótkiej odprawie od razu zaczęliśmy. Grupa składała się z około 15 łodzi. Siedzisz w 2-osobowych kajakach, które są bardzo wytrzymałe. Wycieczka nigdy nie była niebezpieczna i jest odpowiednia również dla dzieci. Po około 2 godzinach wiosłowania i kilku mniejszych bystrzach dotarliśmy do pięknego wodospadu, który ominęliśmy. Potem była 25-minutowa przerwa, podczas której poszliśmy popływać i wzmocniliśmy się suchym prowiantem, który przywieźliśmy ze sobą. Po kolejnych mniejszych bystrzach dotarliśmy do punktu kulminacyjnego z naszego punktu widzenia, ok. 3-metrowego wodospadu, gdzie każdy mógł sam zdecydować, czy iść pieszo, czy odważyć się na spływ kajakiem. W sumie byliśmy zachwyceni.

Wczoraj byliśmy z 4 osobami (wszyscy w wieku około 20 lat) jako absolutnie początkujący na wycieczce kajakowej. To było doskonałe i polecam każdemu. Szczególnie imponujące były krystalicznie czysta woda, wodospady i zapierające dech w piersiach krajobrazy wokół rzeki. - przewodnicy byli świetni i mieli wszystko pod kontrolą - wycieczka była zorganizowana profesjonalnie i bezpiecznie - sprzęt i łodzie były w doskonałym stanie Krótko mówiąc, bawiliśmy się świetnie i byliśmy naprawdę wyczerpani po 5-godzinnej wycieczce. Byłoby pożądane, aby po wycieczce wszyscy uczestnicy zostali odesłani do prywatnych samochodów, a nie tylko kierowcy odpowiednich samochodów prywatnych. Dzięki za wspaniały dzień!

Jeśli to Twoje pierwsze doświadczenie w spływie kajakowym, będzie idealnie! Gospodarze byli wspaniali i przyjaźni. Tylko jedna mała uwaga - czułem się trochę pospiesznie. Przydałaby się trochę dłuższa przerwa, wtedy moglibyśmy popływać w rzece. Poza tym 5⭐️

Świetna wycieczka! Świetny krajobraz! Niestety w sierpniu dość komercyjnie zorganizowana jakby na taśmie montażowej.

Spannende Tour durch eine wunderschöne Landschaft. Auch für Anfänger gut geeignet.