Kaštel Žegarski – nasze najbardziej polecane atrakcje

Kaštel Žegarski: 5-godz. wycieczka kajakowa po rzece Zrmanja

1. Kaštel Žegarski: 5-godz. wycieczka kajakowa po rzece Zrmanja

Spłyń po łagodnych bystrzach rzeki Zrmanja podczas malowniczej wycieczki kajakiem lub kajakiem z Kaštel Žegarski. Dołącz do swojego przewodnika w zapierającej dech w piersiach podróży przez spektakularny kanion. Przepłyń pod wodospadami Krupy i dotrzyj do wioski Muskovci, aby kupić posiłek. Rozpocznij swoją wycieczkę w Kaštel Žegarski, atrakcyjnym regionie z bezpiecznymi i łagodnymi bystrzami dla początkujących. Dowiedz się, jak obchodzić się z kajakiem lub kajakiem, powoli wpływając do kanionu. Pozwól swojemu przewodnikowi wskazać ryby i ptaki oraz nauczyć Cię naturalnego zjawiska krasu. Jeśli pozwala na to czas i pogoda, zatrzymaj się przy pięknych wodospadach Krupa i ciesz się możliwością pływania pod nimi. Schodząc do miasta Muskovci, natknij się na jeszcze piękniejsze wodospady. Po wycieczce kierowca Twojej grupy zostanie przetransportowany z powrotem do punktu początkowego, aby odebrać samochód. Czekając na odbiór, możesz się zrelaksować i kupić przekąski lub lunch.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Kaštel Žegarski

Kaštel Žegarski
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Kaštel Žegarski: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Kaštel Žegarski: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kaštel Žegarski? Kliknij tutaj.

Kaštel Žegarski: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 694 opinii

Piękna wycieczka kajakiem w wyjątkowym krajobrazie. Wszystko zostało zorganizowane w bardzo profesjonalny sposób, począwszy od instruktażu na parkingu, podziału na grupy, dystrybucji kamizelek ratunkowych, wioseł i kasków, a także krótkiej podstawowej instrukcji BHP i wprowadzenia do techniki wiosłowania i obsługi łodzi, aż po transport powrotny kierowców do miejsca rozpoczęcia wycieczki. Po drodze jest wystarczająco dużo czasu, aby zrobić zdjęcia, popływać w krystalicznie czystej wodzie rzeki lub trochę się ochłodzić. Po drodze warto zabrać ze sobą coś do jedzenia i picia, co można spożyć podczas małego postoju. Bagaż zostanie przewieziony przez zespół do punktu końcowego. Są szatnie, toalety oraz istnieje możliwość zakupu drobnych przekąsek, takich jak burgery i napoje. Nasi przewodnicy przeprowadzili wycieczkę w cudownie zrelaksowany sposób, z mnóstwem małych żartów. Jednak bezpieczeństwo wszystkich uczestników było zawsze najwyższym priorytetem.

Witam, zarezerwowałem wyjazd jako niespodziankę dla żony i syna (dojrzewanie) i został bardzo dobrze przyjęty. Należy pamiętać, że są trzy firmy, a właściwe miejsce parkingowe to dopiero 2. Nasi przewodnicy Ivan i Lian towarzyszyli nam pewnie i wyjątkowo bezpiecznie. Chociaż trzeba powiedzieć, że ta wyprawa nie zawiera niczego wyjątkowo ciężkiego. Ale nadal jest naprawdę piękny i przyjemnie wyposażony w niektóre atrakcje. Chociaż nasza trójka pracuje w ratownictwie wodnym, mamy również doświadczenie w raftingu i dlatego jesteśmy przyzwyczajeni do prawdziwych wyzwań, uznaliśmy, że wycieczka kajakiem jest świetna przez cały czas. Naprawdę polecany dla mniejszych dzieci (od 6 lat). Chociaż mieliśmy pecha, że wzięła udział rodzina z dwójką dzieci w wieku około 8-11 lat, która najwyraźniej nie chciała lub bała się wody i spowalniała naszą 25-osobową grupę, planujemy z żoną w kwietniu jechać ponownie, gdy woda będzie o ok. 1 m wyższa.

Wczoraj byliśmy z 4 osobami (wszyscy w wieku około 20 lat) jako absolutnie początkujący na wycieczce kajakowej. To było doskonałe i polecam każdemu. Szczególnie imponujące były krystalicznie czysta woda, wodospady i zapierające dech w piersiach krajobrazy wokół rzeki. - przewodnicy byli świetni i mieli wszystko pod kontrolą - wycieczka była zorganizowana profesjonalnie i bezpiecznie - sprzęt i łodzie były w doskonałym stanie Krótko mówiąc, bawiliśmy się świetnie i byliśmy naprawdę wyczerpani po 5-godzinnej wycieczce. Byłoby pożądane, aby po wycieczce wszyscy uczestnicy zostali odesłani do prywatnych samochodów, a nie tylko kierowcy odpowiednich samochodów prywatnych. Dzięki za wspaniały dzień!

Dziękuję za to wspaniałe doświadczenie. Zarezerwowaliśmy dla 7 osób, 2 z nich zachorowało w dniu wycieczki i nie mogło jechać. Z łatwością udało nam się umówić na spotkanie, aby nadrobić zaległości, gdy znów będziemy zdrowi (lub odzyskalibyśmy nasze pieniądze). Naprawdę byśmy to mieli, gdybyśmy nie mogli przeżyć tej przygody. Piękne krajobrazy i wyjątkowe wodospady. Dla naszych dzieci w wieku 17,15,14,9 i 6 lat wycieczka nie stanowiła żadnego problemu. Jesteśmy doświadczonymi kajakarzami, ale wycieczka była dla nas punktem kulminacyjnym i warta każdego centa.

Zarezerwowane w krótkim czasie i bardzo mi się podobało. To był naprawdę wspaniały dzień dla naszych dzieci (12 i 14 lat), moich teściów (63 i 69 lat) i nas (początek 40 lat). Naprawdę możemy to polecić.