Kasteel Keukenhof, Lisse

Kasteel Keukenhof, Lisse – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: Bilet turystyczny Amsterdam i region na 1-3 dni

1. Amsterdam: Bilet turystyczny Amsterdam i region na 1-3 dni

Z łatwością podróżuj po Amsterdamie i okolicach, kupując bilet podróżny do Amsterdamu i regionu (ARTT). Możesz korzystać z ARTT do nieograniczonego podróżowania pociągiem (2. klasy) między dowolną z następujących stacji w Amsterdamie i Regionie Amsterdamu: Amsterdam Amstel, Amsterdam Bijlmer ArenA, Amsterdam Central station, Amsterdam Holendrecht, Amsterdam Lelylaan, Amsterdam Muiderpoort, Amsterdam RAI, Amsterdam Sciencepark, Amsterdam Sloterdijk, Amsterdam Zuid, Duivendrecht, Schiphol Amsterdam Airport, Halfweg-Zwanenburg, Haarlem, Haarlem Spaarnwoude, Overveen, Zandvoort aan Zee, Zaandam, Zaandam Kogerveld, Purmerend Weidevenne, Purmerend, Purmerend Overwhere, Koog aan de Zaan, Zaandijk Zaanse Schans, Hoofddorp, Diemen, Weesp, Almere Poort, Almere Centrum, Almere Muziekwijk, Almere Parkwijk, Almere Buiten, Almere Oostvaarders, Lelystad Centrum, Diemen Zuid, Naarden-Bussum, Hilversum, Hilversum Mediapark, Hilversum Sportpark, Bloemendaal, Santpoort Zuid, Santpoort Noord, Driehuis, Uitgeest i Beverwijk. Bilet jest również ważny we wszystkich tramwajach, autobusach, autobusach nocnych, metrze i promach obsługiwanych przez amsterdamską firmę transportową GVB, EBS i Connexxion w Amsterdamie i regionie Amsterdamu, w tym w Amsterdam Airport Express Bus 397 i N97 (obsługiwane przez Connexxion). W sezonie Keukenhof ten bilet jest ważny: Z Amsterdamu (Europaplein) do Keukenhof autobusem linii 852 obsługiwanym przez firmę Arriva Z lotniska Schiphol do Keukenhof autobusem linii 858 obsługiwanym przez firmę Arriva Ze stacji Hoofddorp do Keukenhof autobusem linii 859 obsługiwanym przez firmę Arriva Ze stacji Haarlem do Keukenhof autobusem linii 50 obsługiwanym przez Connexxion

Z Lisse: Flower Bike Tour wzdłuż Keukenhof i De Tulperij

2. Z Lisse: Flower Bike Tour wzdłuż Keukenhof i De Tulperij

Znajdź się na polach niezliczonych kwiatów podczas wycieczki rowerowej z przewodnikiem po polach kwiatowych i ogrodzie Keukenhof z Lisse. Przejedź przez centrum Lisse, aby zobaczyć ogród pokazowy w De Tulperij. Podziwiaj Kasteel Keukenhof z zewnątrz po minięciu dzikich tulipanów, żonkili i hiacyntów. Poznaj swojego przewodnika i rozpocznij wycieczkę rowerową. Podczas jazdy dowiedz się, które pola kwiatowe kwitną. Posłuchaj historii kościoła św. Agaty, znajdującego się w centrum Lisse. Zrób sobie krótką przerwę i wypij drinka w De Tulperij, wyjątkowej atrakcji ze wspaniałymi widokami na pola kwiatowe. Spaceruj po ogrodzie pokazowym w De Turlperij, podziwiając wiele tulipanów, żonkili i hiacyntów. Wyjedź z De Tulperij i jedź wzdłuż Kasteel Keukenhof, odrestaurowanej XVII-wiecznej rezydencji z ogrodami zamkowymi. Po drodze mijaj kwitnące pola, niezależnie od pory roku. Sezon zaczyna się setkami kwitnących żonkili i hiacyntów. W połowie kwietnia ciesz się setkami kwitnących tulipanów.

Z Lisse: Wycieczka Landroverem wzdłuż Keukenhof i Tulperij

3. Z Lisse: Wycieczka Landroverem wzdłuż Keukenhof i Tulperij

Odkryj malownicze pola kwiatowe Keukenhof podczas wycieczki Landroverem z Lisse. Poznaj żywe barwy prawdziwej farmy tulipanów i ogrodu pokazowego. Podziwiaj zamek Keukenhof z zewnątrz i przejedź obok dzikich tulipanów, żonkili i hiacyntów. Spotkaj się z przewodnikiem i rozpocznij wyjątkową wycieczkę z tulipanami. Podczas jazdy dowiesz się wszystkiego o procesie uprawy tulipanów, hiacyntów i żonkili. Posłuchaj historii kościoła św. Agaty, znajdującego się w centrum Lisse. Wejdziemy do kościoła Agaty (wliczone w cenę) i zobaczymy specjalne obrazy tulipanów i innych kwiatów w kościele Zrób piękne zdjęcia przed młynem Lisserpool. Nie możesz być bliżej młyna. Zrób sobie krótką przerwę i napij się drinka w De Tulperij, wyjątkowej atrakcji z pięknym widokiem na pola kwiatowe. Przejdź się po ogrodzie pokazowym De Tulperij i podziwiaj wiele kolorowych kwiatów. Przejedź obok zamku Keukenhof, odrestaurowanej XVII-wiecznej rezydencji z ogrodami zamkowymi. Po drodze mijaj rozległe pola pełne kwitnących kwiatów. Sezon zaczyna się od setek kwitnących żonkili i hiacyntów. W połowie kwietnia możesz podziwiać setki kwitnących tulipanów. Sezon kończy się w maju kwitnącym lasem Keukenhof. Nie ma gwarancji, że zobaczysz tulipany do końca sezonu. Na farmie tulipanów tak będzie!

Jednodniowa wycieczka Zamek Keukenhof Ogród kwiatowy i farma kwiatów

4. Jednodniowa wycieczka Zamek Keukenhof Ogród kwiatowy i farma kwiatów

Holandia jest dobrze znana ze swoich kwiatów. Latem zabierzemy Cię w najlepsze miejsca, aby zobaczyć piękne dalie i inne letnie kwiaty. Poznaj Daana i Anję, właścicieli farmy kwiatowej De Tulperij. Podziwiaj piękne dalie i inne letnie kwiaty w najpiękniejszym ogrodzie i na polach holenderskiego regionu kwiatowego. Daan, hodowca dalii, powita Cię na swojej farmie. Oprowadzi Cię po gospodarstwie, opowie wszystko o sadzeniu cebulek, ogrodzie dalii i pokaże piękny ogród dalii z tysiącami pięknych kwiatów. Możesz spacerować po polach, robić świetne selfie i przynieść własną zerwaną wiązkę dalii / Ciesz się widokiem na ten piękny ogród, degustując naszą smaczną szarlotkę (domowej roboty przez Anję) przy filiżance świeżej kawy. Od połowy sierpnia do października piękne dalie kradną show w holenderskich ogrodach. Wskocz do naszego autobusu do regionu kwiatowego i odwiedź wspaniały ogród pokazowy dalii w zamku Keukenhof. Znajduje się tam ponad 100 różnych gatunków dalii. Po wizycie na wystawie dalii w Kasteel Keukenhof zabierzemy Cię do wioski wiatraków Warmond. Nasza łódź przepłynie przez holenderską krainę. Czy możesz sobie wyobrazić, że będzie to 5 metrów poniżej poziomu morza? Zobaczysz pracujące wiatraki. Te młyny wypompowują nadmiar wody, dzięki czemu nie będziemy mieli powodzi.

Z Lisse: Wycieczka rowerowa wzdłuż Keukenhof w małej grupie

5. Z Lisse: Wycieczka rowerowa wzdłuż Keukenhof w małej grupie

Wyrusz na niezapomnianą wycieczkę rowerową z przewodnikiem przez malownicze pola kwiatowe i czarujący ogród Keukenhof, zaczynając od Lisse. Przemierzaj serce Lisse, rzucając okiem na oszałamiający ogród pokazowy w De Tulperij. Zatrzymaj się, aby docenić wygląd zewnętrzny Kasteel Keukenhof, otoczony tętniącymi życiem dzikimi tulipanami, żonkilami i hiacyntami. Spotkaj się z kompetentnym przewodnikiem i rozpocznij swoją rowerową przygodę. Uzyskaj wgląd w aktualny stan kwitnienia różnych pól kwiatowych i zagłęb się w historię kultowego kościoła św. Agaty w Lisse. Odpocznij w De Tulperij, jedynej w swoim rodzaju atrakcji oferującej panoramiczne widoki na pola kwiatowe. Delektuj się orzeźwiającym napojem (wliczonym w cenę) i wędruj przez ogród pokazowy, urzeczony szeregiem tulipanów, żonkili i hiacyntów. Po drodze pedałuj przez pola tętniące życiem, a każda pora roku oferuje swój niepowtarzalny urok. Zobacz wczesny rozkwit żonkili i hiacyntów, malujących krajobraz w odcieniach wiosny. W połowie kwietnia daj się oczarować kalejdoskopowi tulipanów w pełnym rozkwicie, zapierającemu dech w piersiach spektaklowi, który wyznacza szczyt sezonu. Zanurz się w żywych kolorach i zapachach holenderskiej wsi, prowadzony przez ekspertów, którzy ożywiają bogatą historię regionu. Dołącz do nas podczas tej przygody w małej grupie, gdzie każde naciśnięcie pedału odkrywa nowy rozdział w fascynującej historii pól kwiatowych.

Region cebulowy: Dalie wycieczka rowerowa

6. Region cebulowy: Dalie wycieczka rowerowa

Zapraszamy na wspaniałą wycieczkę rowerową rozpoczynającą się od Tulperij w Voorhout! Wskocz na rower i daj się oczarować żywym kolorom i atrakcjom po drodze. Zaczniemy od Tulperij, gdzie można podziwiać wspaniałe pola kwiatowe. Następnie odwiedzimy Lisserpoelmolen i Zemelmolen, gdzie stare młyny przeniosą Cię w przeszłość. Kontynuując naszą podróż, miniemy uroczy kościół Agaty, oazę spokoju i piękna. Ale główna atrakcja czeka na nas w zamku Keukenhof, gdzie możemy podziwiać zapierający dech w piersiach dahliatuin. Kolory i zapachy Cię zahipnotyzują! W drodze powrotnej będziemy pedałować przez bujny las Keukenhof, spokojne miejsce na odpoczynek. Na zakończenie naszej wycieczki odwiedzimy tętniący życiem ogród pokazowy dalii w Tulperij. W końcu możesz cieszyć się wycieczką Dahlia w Tulperij. Ta wycieczka jest wliczona w cenę! Przygotuj się na zaskoczenie i ciesz się tą wspaniałą przejażdżką rowerową pełną wspaniałych miejsc i przytulności!

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Kasteel Keukenhof, Lisse: najlepsze atrakcje w pobliżu

Kasteel Keukenhof, Lisse: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kasteel Keukenhof, Lisse? Kliknij tutaj.