Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Karlštejn

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj według:

Karlštejn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Karlštejn? Kliknij tutaj.

Karlštejn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 197 opinii

Podobał mi się spacer do zamku, po drodze wiele zabawnych sklepów. Wycieczka po zamku jest bardzo dobrze przedstawiona, każdy przewodnik czeka, aż poprzedni przewodnik przejdzie do następnego pokoju i zamknie drzwi, zanim zaczną wyjaśniać pokój, w którym się znajdujesz, miło nie widzieć przewodników, którzy muszą rozmawiać ze sobą. Miałem doskonałe jedzenie w drodze powrotnej z zamku. Powóz konny to świetna opcja, aby dostać się do zamku dla tych, którzy nie chcą wspinać się na wzgórze. Kierowca był świetny, gdy dowiózł nas do iz Pragi zgodnie z harmonogramem i bezpiecznie.

Zamek Karlstejn był niesamowity i warty zobaczenia.

Kierowca był na czas i był pouczający. Kierowca poprowadził nas na górę, a następnie dołączyliśmy do naszej anglojęzycznej wycieczki po zamku. Wspaniale było zobaczyć, a historia Zamku i jego mieszkańców na przestrzeni lat była bardzo ciekawa. Miasto i zamek Karlstejn ma w sobie dużo atmosfery i romantyzmu. Zamek Karlstejn jest ukryty w górach, co czyni go bardzo interesującym zamkiem do odwiedzenia. Wspinaczka na górę jest stroma, ale możliwa do opanowania i była warta wysiłku, aby zobaczyć spektakularny zamek.

Świetna podróz

Przewodnik, który mieliśmy do zamku Karlstejn był świetny, cieszył się spacer do i wokół zamku. Jednak biletująca kobieta na ulicy Narodni była niczym niekompetentnym, zajęło jej 45 minut na zorganizowanie naszej wycieczki dla 2 osób. Gdy wyszliśmy późno, opuściliśmy anglojęzyczną trasę i musieliśmy używać słuchawek podczas trasy po czesku

Zamek jest bajeczny, trzeba go zobaczyć. Wycieczki Gray Line były bardzo nieprofesjonalne, nie polecam ich. W zależności od Twojej zdolności do pokonywania długich dystansów i terenu leśnego, upewnij się, że Twój przewodnik wybierze dla Ciebie rozsądną opcję.

Bardzo dobrze zorganizowany

Jazda do zamku była gładka. Przewodnik po zamku był świetny. Wystarczająco dużo wolnego czasu, aby się rozejrzeć, zrobić zakupy, zjeść,... ogólnie świetna wycieczka