Wybierz daty

Karlsplatz, Monachium

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Karlsplatz, Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Karlsplatz, Monachium? Kliknij tutaj.

Karlsplatz, Monachium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 435 opinii

Z 24-godzinnym biletem na wielką wycieczkę (1-12) można w rozsądnym zakresie zwiedzić wszystkie zabytki. Ponieważ nowy autobus przyjeżdża na przystanek na czas co 20 minut, możesz dowiedzieć się nowych, interesujących aspektów z nowym przewodnikiem, o którym poprzedni przewodnik mógł nie wspomnieć, jeśli dwukrotnie przejedziesz obok widoku. Zdecydowanie zaleca się zmianę przewodnika. Nawet przy złej pogodzie, jak na naszej trasie w ostatnią niedzielę, autobusy są przyjemnie ogrzewane.

Warte swojej ceny, aby poruszać się po mieście!

Świetnie się bawiliśmy odkrywając większość tego, co Monachium ma do zaoferowania. Możliwość wysiadania z autobusu i spędzania czasu w określonym miejscu była miła. Niektóre przystanki mają dodatkowe wycieczki, które można wziąć i kosztować więcej, ale wszystkie wydawały się dość rozsądne pod względem ceny.

Eine sehr schöne Tour mit absolut freundlichen Busfahrern Guides. Die Tour wird auf deutsch live gesprochen, andere sprachen per Kopfhörer (gibts im Bus kostenlos). Bitte drauf achten: wer Schloß Nymphenburg sehen will, muss die große Tour für 23 Euro buchen.

Łatwo było znaleźć wycieczkę i zarezerwować za pośrednictwem aplikacji, ponieważ nie miałem gotówki, dobrego doświadczenia,

Dobry sposób na zapoznanie się z miastem i zobaczenie kluczowych miejsc do odwiedzenia