Więcej zdjęć

Od 157,05 zł za osobę

Kapsztad: Table Mountain i Half-Day City Tour

Numer identyfikacyjny produktu: 1049
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz. - 4.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, niemiecki

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Bezpłatny transfer z hoteli w centrum Kapsztadu. Pick-up z hoteli poza centrum miasta Kapsztad jest dostępny na zamówienie. Należy pamiętać, że czas pick-up będzie się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Ciesz się panoramiczne widoki na Cape Town i jego plaż ze szczytu Góry Stołowej
  • Poznaj historię osadników Cape Malay
  • Przejazd do św katedrze, gdzie Desmond Tutu przewodzi
  • Tour diament Works centrum produkcji biżuterii
  • Podziwiać barokowy przepych Kapsztadu ratusza
  • Idź do 17-wiecznej twierdzy Zamku Dobrej Nadziei
Wycieczka w skrócie
Ciesz się zapierające dech w piersiach widoki na Cape Town ze szczytu Góry Stołowej na 4-godzinne zwiedzanie. Poznaj centrum miasta na dysku wokół Dzielnicy Malajskiego, Company Gardens, Castle of Good Hope Diamond Works, Milnerton i więcej.
Tego możesz się spodziewać
Wspiąć się na szczyt Góry Stołowej widokiem Cape Town na wycieczkę pół dnia, który obejmuje także hotelu pick-up i eksplorację najstarszych dzielnic miasta.

Start z jazdy przez centrum miasta, przechodząc zabytków, takich jak Zamek Dobrej Nadziei, zbudowany w 1666 roku przez holenderską East India Company. Podziwiać barokowy przepych ratusza i Grand Parade. Kontynuuj wzdłuż Adderley Street do katedry św Jerzego, nadzorowany przez anglikańskich diecezji Laureata Pokojowej Nagrody Nobla, arcybiskupa Desmonda Tutu.

Przełęcz Firma Ogrody i malajski Dzielnicy [znany również jako "Bo-Kaap"] u podnóża Góry Stołowej, aby zobaczyć zabytkowej dzielnicy Cape Malajów, potomkowie niewolników przyniósł do Kapsztadu z Jawy, Cejlonu i innych regionów Dalekiego wschód na początku 18 wieku.

Następnie przejdź do Table Mountain poprzez Kloof Nek, i wspiąć się na górę [sprzyjającej pogodzie] przez obracające się kolejką linową (bilety nie są wliczone). Sprawdzić dzikich kwiatów i słynnego drzewa srebra, zanim się widok z lotu ptaka na miasto i jego plaż. W pogodne dni jest to możliwe, aby zobaczyć Cape Point na jednej stronie i Robben Island, gdzie Nelson Mandela został uwięziony, po drugiej stronie. Zejście ze stacji Górna Kolejka linowa Przejażdżka wokół Table Bay do Milnerton (czas pozwoli).

Tutaj można cieszyć się te same poglądy na Górę Stołową, że pierwsi osadnicy widzieli kiedy wpłynął do Table Bay.
Wliczone w cenę
  • transfer powrotny z centralnych hotelach w Cape Town. Kolekcja z innych obszarów na życzenie
Niewliczone w cenę
  • bilet linowa na szczyt Góry Stołowej
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Co trzeba wiedzieć
• Trasa jest obsługiwane dwa razy dziennie w języku angielskim. Podwójny język niemiecki / angielski komentarzem jest dostępny na wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę tylko na wycieczkę rano. Minimum 2 goście są zobowiązani do popołudniowej wycieczce
• Należy wziąć pod uwagę, że kupując bilet na Górę Stołową na miejscu może trwać długo. Zaleca się, aby zakupić bilet z wyprzedzeniem
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 31)

Organizator:

Springbok Atlas Tours & Safaris

Numer identyfikacyjny produktu: 1049