Half-Day i Full-Day Hikes: Table Mountain Afryka…

Numer identyfikacyjny produktu: 14034

Od 235 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz. - 6 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Zapraszamy do zabawy w dzień lub pół dnia wędrówki wokół Góry Stołowej
 • Wysiąść na uboczu odkryć dziewicze lasy i przyrodę
 • Niech Twój przewodnik podkreślić ciekawe fakty historyczne o tej ziemi
 • Przystawki kilka zdjęć piersiach widoki ze szczytu
Wycieczka w skrócie
Żadna podróż do RPA jest kompletna bez jakiejś wędrówki wokół Góry Stołowej. Poznaj piękno i majestat tych wzgórz z profesjonalnego przewodnika, który będzie dostosowany do wycieczka do poziomu umiejętności.
Tego możesz się spodziewać
Przejść się na całe życie z Ridgeway wędrowców na południowoafrykańskim przygody. Będziemy dostosować-make swoją wędrówkę do własnych oczekiwań, umiejętności i czasu. Twój zarejestrowany przewodnik pomoże ci rozpoznać wszystkie wielkie flory, fauny i historii tej niezwykłej okolicy. Można wybrać trasę począwszy od 3-6 godzin, w zależności od tego, co chcesz.

Platteklip Gorge: okres w przybliżeniu: +/- 3 godziny.
Tutaj można wspiąć się na szczyt Góry Stołowej w spektakularny wychodzą na miasto. Z górnej części wąwozu to tylko kolejne 10 minut piechotą do statyny kolejki linowej, dzięki czemu można dostać się ładne i łatwo.

Trasa ta obejmuje stromych wzniesień.

Indie Venster: okres w przybliżeniu: +/- 3 godziny
Dla poszukiwaczy przygód wśród was, to jest wycieczka dla ciebie. Pójdziesz niemal bezpośrednio pod kolejką linową, dopóki nie obróci się na Cliffs Zachodniej. Tutaj można wspiąć się po skałach, aby osiągnąć szczyt. W zależności od czasu i siły, można wędrować w dół Platteklip Wąwóz lub skorzystać z kolejki linowej.

Trasa ta nie nadaje się dla każdego, kto ma lęk wysokości! Oba te podwyżki mogą być łączone z płaską spacer do Maclears Beacon, który na 3,559ft (1085m), jest to najwyższy punkt góry.

Smuts gąsienicowe: Przybliżony czas trwania: 6 godzin
Jeśli szukasz zabawy i łatwe wędrówki dzień, to jest po prostu swój styl. Wznieść się do tyłu Tabela Górski z Kirstenbosch Gardens, a następnie wspiąć się po niesamowitej bujnego lasu. Tutaj można dostrzec niezwykłą przyrodę i kwiaty przed wyprawą obiad w Maclears Beacon (najwyższy punkt góry). można kontynuować swoją wędrówkę po Platteklip Gorge lub wybrać się kolejką linową z powrotem w dół.

12 Apostołów: Czas trwania: 6 godzin przybliżona
12 Apostołów Table Mountain to musi znaleźć się na liście każdego "do zrobienia" w Republice Południowej Afryki. Dziś można wędrować historycznego rury toru do Kasteelspoort, gdzie masz szansę, aby odwiedzić Muzeum Wodociągów i zjeść obiad razem z jednym z pięciu zbiorników, które są tutaj. Trasa ta jest dostosowana do potrzeb za pomocą wielu różnych zjazdach możliwe.
Wliczone w cenę
 • transport dostępny na życzenie
 • Przekąski przewidziane na wszystkich wycieczek
 • Obiad informacje dotyczące wszystkich pełnych wycieczek jednodniowych
 • Koszt wejścia do Kirstenbosch Gardens (o ile dotyczy)
 • Doświadczony przewodnik.
Niewliczone w cenę
 • Koszt kolejki linowej (o ile dotyczy)
Miejsce zbiórki

Transport oferowany jest bez dodatkowych opłat z dowolnej lokalizacji w Cape Town CBD (centrum miasta) i pobliskich przedmieściach. (Tylko po uzgodnieniu) (Otwórz w Google Maps)

Od 235 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 5)

Organizator:

Ridgway Ramblers

Numer identyfikacyjny produktu: 14034