Cape Point Full-Day Tour z Cape Town

Numer identyfikacyjny produktu: 55771

Od 291 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
9 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Pick-up w hotelu w Kapsztadzie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Zapraszamy na szlaki jazdy wzdłuż malowniczego wybrzeża Atlantyku z Cape Town do Cape Point
 • Zobacz historyczne latarni w Cape Point i słynny Przylądek Dobrej Nadziei znak
 • Weź opcjonalnego wizytę w kolonii pingwinów na plaży Boulder i wycieczkę statkiem do wyspy Seal
Wycieczka w skrócie
Zapraszamy na szlaki jazdy z Cape Town do Cape Point z przystanków po drodze. Przeglądaj Latarnia morska na Cape Point i zrobić zdjęcie na Przylądku Dobrej Nadziei znak. Wybierz opcjonalny wizytę w kolonii pingwinów lub wycieczkę statkiem na wyspę fok.
Tego możesz się spodziewać
Cape Point znajduje się zaledwie 60 kilometrów od Cape Town na terenie rezerwatu przyrody w obrębie Table Mountain National Park. Jest to najbardziej Tex wierzchołek kontynencie afrykańskim, a popularnie nazywanego mitycznym miejscem spotkań Atlantyku i Oceanu Indyjskiego.

Odkryta w 1488 przez Bartholomeu Dias, Cape Point od dawna ważnym punktem nawigacyjnym.

Trasa 9 godzin rozpoczyna się w Cape Town i napęd przejście wzdłuż malowniczego wybrzeża Atlantyku z przepięknej scenerii Table Mountain Lion Głowy i 12 apostołów gór. Po krótkim przystanku w Clifton Beach napęd kontynuuje dotychczasowe Camps Bay, a następnie na spektakularne Chapman Peak Drive do uroczej wioski rybackiej Hout Bay.

Odwiedź Hout Bay zbadać się rynek sztuki i rzemiosła, a jeśli chcesz wybrać opcjonalny rejs statkiem do uszczelniania Island. Przejedź przedmieściach Noordhoek, znana z malowniczego wybrzeża i długiej, szerokiej, piaszczystej plaży, a następnie uroczych wioskach Kommetjie i Scarborough, jak sobie drogę do Table Mountain National Park.

Jak przejechać przez Table Mountain National Park do Cape Point, być na poszukiwania Chacma pawiany, strusie i antylopy. Po dotarciu Cape Point można dojść do zabytkowej latarni morskiej (lub wziąć 3 minuty jazdy kolejką linową) do wspaniałych, panoramicznym widokiem na ocean.

Dalej jest kilka minut jazdy do oficjalnej południowo-najbardziej punkt na krańcu Afryki, na Przylądku Dobrej Nadziei. Pamiętaj, aby uzyskać zdjęcie w słynnym znakiem!

Rozpocznij podróż z powrotem do Cape Town z napędem wzdłuż wschodniej stronie półwyspu Cape, zatrzymując się, aby odwiedzić kolonię pingwinów na plaży Boulder w Mieście Simona. Przepuścić nadmorskiej miejscowości Fish Hoek i popularne miejsce surfowaniem Muizenburg, z krótkim przystanku zobaczyć ogrody botaniczne Kirstenbosch światowej sławy.

Pod koniec dnia będziesz odpadły w hotelu Cape Town.
Wliczone w cenę
 • pick-up i zasnąć Hotel
 • Profesjonalny i doświadczony przewodnik
 • Wpisowe na Cape Point
Niewliczone w cenę
 • Jedzenie i napoje
 • Penguin kolonii wstęp
 • Koszt przejażdżki łodzią na wyspę Seal

Od 291 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 14)

Organizator:

Mile By Mile Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 55771